Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Tak, Justa,masz rację, też ostatnio słyszałam, że wit. C pobudza ruchliwość plemników, u mn ie mąż nie pije kawy, ale ja 1, czasami 2 dziennie (sypane). Gabrysiowa - na tych bobo-testach jest napisane,że to jest także do wykrywania ciąży z in vitro, także może i wcześniej wykrywa niż inne testy, bo jest bardzo czuły (paskowy-że zamaczamy w moczu na chwilę). Martusia - ja też mam swojego Anioła - babcia mi zmarła rok temu, a mam po niej mieszkanie - i w życiu mi i mamie dużo pomogła, bo ojciec zostawił nas jak miałam roczek, więc babcia przyczyniła się też do mojego wychowania i była mi bardzo, bardzo bliska, też o niej często myślę i mówię, żeby się za mną wstawiła i mi pomogła :) P.S. Ja wczoraj na działeczce posadziłam bób, marchewkę, buraczki i sałatę :D hihi, no i grilla sobie zrobiliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Nadiu, wczoraj już spałam ;) Oj jakiś ciężki czas nastał dla nas...Nic to...trzeba zacisnąć zęby i to przetrwać... Masz rację, poszukam gina prywatnie bo będę się bujać z kolejny rok... Trzymajcie się dziewczyny, zbieram się do tej ohydnej roboty...Może jak zmienię pracę to to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia lepiej chyba poszukaj gina prywatnie i zrob sobie pelny monitoring cyklu i zobaczysz co i jak . Jak sie uda to od razu na L4 i spokoj na conajmniej rok czasu...a tak nowa praca to najczesniej nie wiadomo co i jak z umowa no i tak glupio isc od razu na zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie załamujcie się,kiedys każda z was bedzie miała swoje wymarzone malenstwo napewno,a kiedy dokładnie okresli sam bog kiedy jest nam to dane. Moja kuzynka przez 15 lat starali sie o dziecko i nic,2 lub 3 poronienia i zadnych nadziei ,poddali się bo wiedzieli ze nie jest im chyba dane bycie rodzicami,a tu nagle okazało się że jest w ciąży i w lutym urodziła sliczna i zdrowa córeczkę,ich szczescie ie do opisania:) bardzo im zyczyłam tego szczescia bo to bardzo fajni ludzie ktorzy kochaja dzieci :) Tak wiec kobietki glowa do gory:) i wiecej wiary i optymizmu,żyjmy dniem dzisiejszym i nie marwmy sie na zapas... my z męzem odpuscilismy,co bedzie to bedzie,jesli bedzie nam dane miec 2 dziecko to super a jesli nie tak szybko to trudno. Przez to staranie cale poczulam ze dzieje sie ze mna cos nie tak,ze spinam sie i tylko na dziecku mi zalezy,teraz zrozumialam ze nie tedy droga..to mąż powinnien byc najwazniejszy jako ta druga połowka która kocha i chce byc kochana a nie tak jak ja zaczelam go traktowac jak robota do robienia dzieci. to nie to. Na szczescie zrozumialam to w pore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULKA ale nam jest to duzo latwiej zrozumiec.. my mamy juz swoje skarby... ale tylko pomysl jakby to bylo jakbys starala sie o pierwsze malenstwo . Takze ja podziwiam te osoby ze sa az tak silne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda ze mamy latwiej bo mamy juz swoje pociechy ale to nie zmienia faktu ze optyymizm w tym wszystkim to podstawa. Ktos mi kiedys powiedzial ze tak jak sie podchodzi do zycia tak zycie wyglada i cos w tym jest...a jestem bardziej jak pewna ze kazda z was bedzie miala dzidziusia w swoim zyciu napewno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie tak justa przed HSG musza zrobic badanie czytosci i dopiero jak bedzie ok to robia HSG- dlatego profilaktycznie biore te leki. ciekawe czy m dadza znieczulenie i jakie. boje sie bardzo tego badania- ja jestem wrazliwa na bol i troche panikara ;> moj maz bierze androwit- dwie tabletki dziennie. moj ma ma sporowa ilosc plemnikow takze juz nic mu nie podam na zwiekszenie ;) hihi ;p myslicie ze z ta cola i kawa to prawda?:) nadoa-przykro mi z powodu smierci babci ;( czas faktycznie okropny... ja wciaz plamie.... ze sluzem plamienie jest...wczoraj wzielam pierwsza tab nystatyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska ja tez Ci radze iss na monitoring cyklu bo zobacz jakie kwiatki u mnie wychodza- ja jetem w szoku bo zawsze miesiaczowalam regularnie bole owulacyjne byly (poza tym miesiacem- w tym miesacu zero objawow-nawet pieri mnie bola a zawsze po owu miala wielkie jak balony) julka masz racje trzeba skupic sie na czyms innym-na codziennym zyciu, ale wiesz.. ja niesocyc ze bardzo pragne malenstwa to powiem szczerze ze liczalam ze mi sie uda i beda musieli mi przedluzyc w pracy umowe do dnia porodu (mam umowe do konca sierpnia) a teraz jak sie pojawily takie problemy to juz mi rece wogole opadly;( justa, julka- ja chyba silna nie jestem wlasnie.. no nic..lece kolacje zrobic- dzis przyjerzdza do nas meza kolega w sprawach biznesowych;) moj zreszta tez;) ciau ps. coekawe co z tym moim plamieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) No bardzo chciałabym zajść w ciążę i od razu na L4 tak jak mówicie, to byłby po prostu dar od losu :) Co do prywatnych ginów to dziś sobie troche podzwoniłam po przychodniach i pytałam o prywatne wizyty i u gina faceta najwcześniejszy termin to 12 czerwiec... Tragedia...Chyba poszukam prywatnych ginów w okolicznych miejscowościach... Ale i tak w razie co się do niego zapiszę... Od poniedziałku 28/05 mam 2 tygodnie urlopu to mogę sobie pojeździć po lekarzach :) A jutro idę po Androvit dla męża, nie będę z nim czekała do nowego cyklu, niech już bierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym plamieniem, to Franiu może Gabrysiowa Ci coś podpowie. Za to u mnie sucho jak na pustyni, odkąd odstawiłam wiesiołka po owulce to nie ma nic...ani kropelki...normalnie brzydko mówiąc jedne majtki mogłabym nosić pare dni bo jak nieużywane ;) nie wiem z czego to wynika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Justa myślisz że aż taka suchość to normalne?? Tak nigdy nie miałam... Idę spaćku... Jeśli mimo dość przyspieszonego u mnie cyklu od owulki czekać ok. 14 dni to 28-29 maja dowiem się czy @ czy... :) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia to idziemy prawie rowno. u mnie @ nie pojawi sie 30 maja ... to bylo by niesprawiedliwe miec 2 okresy w jednym miesiacu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekam na Gabrysiowa;) dzis druga nystatyna.. plamienie nadal jest- czytalam ze jak cykl jest bezowulacyjny to sie wydluzaaa.... nie wiem co myslec i robic.. ide spac- jutro 4 45 zaczynam nowy dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu - a lekarz Ci nie mówił, że kobiety czasem mają cykl bezowulacyjny, że to może być normalne,raz na jakiś czas? Tu jest w tym linku napisane jakie są przyczyny braku owulacji, np. stres i że kobiety zdrowe mają 1-2 razy do roku takie cykle, może tylko ten jeden taki miałaś - przeczytaj. http://babyonline.pl/plodnosc-kobiety-moja-plodnosc_artykul,10245.html Miłego dnia - idę pracować, bo próby z moimi czterolatkami trwają do Dnia Rodziny :) Już w poniedz. TEN dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Kurcze Justa, ja miałam @ 4 maja i jakbym znowu dostała w maju to przerąbane tak jak mówisz ale liczę że go nie będzie ;) Tylko, że jakichś objawów, że mogłoby go nie być...hmmm...chyba brak... Moja gin ta na razie najlepsza ale rzadko dostępna również powiedziała, że 1-2 razy do roku mogą być cykle bez owulacyjne, jajniki się oczyszczają i może stąd to plamienie. I to nic specjalnego, można się martwić dopiero tak trochę po 45-tce a nie w naszym wieku. Dziś mam jeszcze 2 tel do innych ginów, to spróbuję się gdzieś dostać, jeden jest 30 km ode mnie w innej miejscowości ale też muszę zadzwonić. Już postanowiłam, że w przyszłym cyklu muszę się dostać na monitoring cyklu i już :) Miłego dnia dziewczyny, dziś już czwartek i coraz bliżej weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESZCZE TYLKO 15,45 H W PRACYY I WEEKEND ;) no i trochę mnie korci aby potestowac akurat na Dzień Matki ale zobaczymy czy nie stchorze ;)) narazie brak jakichkolwiek objawów a to tez chyba dobra oznaka.... u mnie Dzień Rodziny we wtorek ;)) Asia nie martw sie nei bedzie @ w maju chyba ze w przyszłym roku ;))) ja dostałam poprzednia 2 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiowa
Frania,Aśka - niestety na ten temat nie mam zbyt wiele do powiedzenia,przeceniacie mnie,kochane ;)U mnie takie plamienia zdarzały się,gdy czekałam na @. Czekałam,czekałam,@ nie nadchodziła i w czasie,gdy powinna być,miałam takie plamienia.Nawet przy tym ostatnim cyklu,tym castagnusowym,było plamienie ok 40-41 dc,ale @ nie nadeszła i sięgnęłam po luteinę.U mnie więc plamienie było objawem zaburzeń hormonalnych.U Ciebie,Franiu,nie wiem.Niestety wizyta u gina Ci potrzebna a nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dluzszej nieobecnosci. w koncu zrobila sie u nas pogoda to trzeba korzystac bo u nas to zadkosc. u mnie dzis 14 dc i owulacja powinna byc w sobote. dzis test owulacyjny pokazal cienka kreske a wiec wieczorem bedzie juz ciemna. starania sa ostre i to juz od konca @. Franiu propo twojego pecherzyka, tak wlasnie jest jesli nie ma owulacji, pecherzyk nie znika tylko maleje to mikroskopijnych wielkosci, potem zostaje wydalany wraz z @ albo czeka uspiony do kolejnej owulacji. tak mi mowil moj gin. a jesli bedzie tak ze mimo CLO nie bedzie pekal ale bedzie ladnie rosl to lekarz moze podac zzastrzyk zeby wywolac sztucznie owulacje, czyli zeby pekl. ale nie masz sie co martwic jeszcze bo tak jak Nadia pisla czasami zdarzaja sie cykle bezowulacyjne. pojdziesz na kolejny monitoring i wtedy zobaczycsz czy peknie. a co do plamien poowulacyjnych to ja tez mam, dokladnie tydzien po owulacji i zawsze mysle ze to zarodek sie zagniezdza ale to nie to, potem to ustepuje (tzn trwa jeden dzien a wlasciwie to widze to na wkladce raz tylko jednego dnia) i pojawiaja sie brazowe plamienia na kilka dni przed @. lekarz kazal mi brac na to duphaston bo to jest niewydolnosc cialka zoltego i wtedy tez jest problem z zajsciem w ciaze a nawet jak sie uda to grozi poronienie no i u mnie tak wlasnie bylo, poronilam przez niski progesteron. teraz jak biore duphaston i zajde w ciaze to mam zwiekszyc dawke do 3 tabletek. do dziewczyn z plamieniami - moze warto zapytac lekarza co sadzi o tym cialku zoltym w waszym przypadku? uciekam na dwor bo moje dziecko juz stoi przy drzwiach od pol godziny, nawet sam wylaczyl telewizor z bajkami a to sie baaardzo zadko zdaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ja wiem ze kobieta moze miec cykl bezowulacyjny-tylko czy to az taki zbieg okolicznosci, ze bezowulacyjnym okazal sie akurat ten w ktorym poszlam do lekarza i zaczelam robic monitoring cylu, malo tego na 1 czerwca mam miec robiona czytosc a potem po @ HSG a teraz pewnie wszystko sie poprzestawia bo podobno cykl bezowulacyjny jest dluzszy niz zwykly. jestem zdziwiona takim zbiegoem okolicznosci:> Gabrysiowa- i tak C dziekuje. Zadzwonilam dzis do swojego gina-pytal tylko czy mnie cos boli- mowie ze nie- powiedzial ze przy zmianach hormonalnych i cyklach bezowulacyjnych tak moze byc ze nia mam sie czym martwic, zapytalam czy brac nalej nystatyne powiedzial ze przestac i zaczac jak rwawienie ustanie- no i ze jak bede krwawila do 1 czerwca to mam dwolac badanie czytsci- no to bede miala kolejny cykl "w plecy"- jaka masakra... a wogole ja mu tam opowiadam co i jak- wiem ze ma duzo pacjentow i moze mnie nie pamietac wiec nakreslam temat- mowie ze mialam duzy pecherzyk potem ze zanikl itd- a on do mnie"jest pani wciazy?"- czy mialo by to znacznyc ze mimo tego ze nie bylo wg niego owulacji po pecherzyk zanikl mogla bym byc wciazy? dziwnie sie czuje- mam mieszane uczucia... madzik 84-dzieki za dodatkowe informacje- tyle ze u mnie to krwwienie trwa juz 3 dzien- a domniemana owulacje mailam miec z soboty na niedziele- czy myslisz ze to normalny obiaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. nigdy nie maialam krwanien miedzy @- naprawde nic ani kropelki nigdy- t jest pierwszy raz-dlatego jetsem taka zaszokowana-tym bardziej ze akurat teraz mialam monitoring.. Aska- wsytskiego co najlepsze z okazji imienien- zeby spelnily sie Twoje marzenia- czy jest tu jeszcze jakas Joanna?- ja tez jestem Asia ;) hihi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wSZYSTKEIGO NAJLEPSZEGO DZIEWCZYNY... NO I SPEŁNIENIE TAGO NAJSKRYTSZEGO MARZENIA ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Dziękuję dziewczyny za życzonka i również składam Tobie Franiu-Joasiu :) Ach, miałam ciężki dzień w pracy...mąż też mnie drażni...tylko je i śpi, w kuchni sterta garów...Chyba mi hormony wariują...Myślicie że to mógłby by objaw?? :) Nie będę się więcej rozpisywać tylko wypije meliskę i relax :) Chciałam się gdzieś zapisać do gina ale znowu mi się nie udało... Miłego wieczorka kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach asiu jak ja to swietnie znam moj tez jak tylko wrocil z pracy to kima i za cholere go nie rusze.dokladnie jak mowisz jesc i spac chcialybysmy miec dzidzie a nasi m to juz sa jak takie bobasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza na forum wszystkie te co maja facetow na nogach a nie spiacych pewnie teraz rozpoczynaja staranka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Martusia, a u nas lipa...Choć ja już prawie 2 tyg po owulce więc pozwalam mężowi spać ale oberwało mu się za bałagan ;) Mam pytanko - okres miałam 4 maja, owulke chyba 14-15 maj (były 2 kreski na teście) to kiedy zrobić test ciążowy?? 27-28 maj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiowa
Aśka - odpowiem nie pytana :) spoko możesz zrobić test 27,28. Aśka,Frania-Aśka - niech Wam Bóg da po maluszku do kolejnych imienin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- widze ze to nie tylko moj maz wracajac z domu- idzie do lazienki robi co trzeba, je obiad, wrzuca gary do zlewu, kladzie sie na swoj wlochaty dywan i oglada tv? tez to znacie... ? jak mi milo;) myslalam ze tylko ja tak mam.. teraz tak samo- butelki od wina stoja kielkiszki tez a mezus znalazl sobie zajecie;p heh;) ja jutro mam hospitacje dyrektorska.. ajc;) heh;) oooo przepraszam - wyniosl kieliszki;)ciekawe czy umyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×