Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

hej po radzie jestem przerazona-nawal pracy ale tak juz chyba jest na poczatku roku szkolnego-wszysy musza sie wdrozyc i przyzwyczaic- nauczyciele tez;) mysle ze powli mlymi kroczkami sie da..acz kolwiek mam tez jakies obawy. wiadomo. frania86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margola78
Dziewczyny, pomocy!! zanim weszłam na to forum sama zaaplikowałam sobie Castagnusa. W ulotce nie jest napisane że należy go brać od 1 dc, ja wzięłam go około 6 dni przed planowanym okresem. I mam taki problem - okresu nie mam choć powinnam mieć od 3 dni, mam niesamowite wzdęcia a do tego takie napady nerwów że niemalże gryzęwsyzstkich dookoa. Czy któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margola78
sorki za błędy - klawiaturka oszalała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margola78
Oj, bardzo bym chciała, ale to zbyt piękne żeby było prawdziwe. A okresu dalej brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margola78
Oj, bardzo bym chciała ale to zbyt piękne żeby było prawdziwe. A okresu dalej brak.... I nie mam odwagi zrobić testu żeby się nie rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
frania dasz rade ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
moj skarb polecial szybciutko dzis do przedszkola...zobaczymy jak bedzie jutro ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alocha- justa gardlo mnie boli, ale jak;( wstalam przed 5 i okolo 14 wyszlam z przedszkola. nie bylo zle, aczkolwiek nowo przyjete dzieci plakaly okropnie;( sluchaj a jak Ty sie czujesz? i jakie masz plany dalsze w wiadomym temacie? ja biore dufaston, ale czuje sie raczej normalnie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas 3 latnki tes podniosly porządny alarm... jedno wylo przez drugie... a 4 latki suuuper... ani jednego beksy,,, moj polecial i nie chcial wracac... jutro do przedszkola sie wybiera ;)) frania poki co nie mysle o tym... biore dupka do konca opakowania a pozniej pomyslimy,,, ;))) ... poki co jednyny objaw to bol piersi... wale np wczoraj byl wiekszy niz dzis... wiec to od zastrzyku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frania nie dobrze ze Cie tak wzieło... moja kolezanka w pracy ktora dzis miala wrocic po urlopie przyniosla zwolnienei do konca tygodnia- jest chora na zapalenie migdalow... goroczka prawie 40 stopni... nic nie moze mowic... wiec pewnie jakis wirus panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol654
dziewczyny mam pytanie zaczelam brac castagnus 16 sierpnia i to nie byl wcale poczatek cyklu. okres dostalam 30sierpnia dzisiaj mi sie skonczyl. wyliczylam dni plodne od niedzieli do niedzieli a w srodku we srode owulka. czy myslicie ze tabletki jyz podzialaja a czy dobrze wyliczylam plodne dni??? i jeszcze jedno pytanie od dluzszego czasu mam widoczne zyly na piersiach od czego moga byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol654
odpiszcie mi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolka musisz sie poobserwowac... jak zaczelac brac castagnusa to moze Ci sie cykl zarowno wydluzyc jak i skrocic ( to wersja wystepujaca chyba czesciej).. wiec najlepiej obserwuj śluz lub temperaturę ciała... a najlepsze chyba wyjscie (najprzyjemniejsze) seksik co drugi dzien ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol654
niestety maz w delegacji do domu przyje dza w sobote i w niedziele wyjezdza wuec mslo czasu mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci Lola nie poradzę, czy podziałał castag. czy nie, ale dni oblicz sobie pod tym linkiem http://magazyn.netmama.pl/serwisy/kalendarz-owulacyjny/ U mnie cud - 2 i pół i 3 latki nie płakały (owszem jak weszło 2 dzieci, które nie chodziły na dni adaptacyjne, to przez pierwsze 6-8 min. płakały) - a potem zabawy taneczne, z klockami, "wycieczka" do sali gimnastycz. na basen z kulkami :D Także odchodząc do domu - każde mówiło, że jutro też przyjdzie :) Ale pewnie były "zauroczone", a teraz wiedzą, co je czeka i że mamy na zawołanie nie ma, więc dziś mogą popłakiwać, albo rodzice je tak świetnie przygotowali na ten moment i tak już zostaną bezpłaczące - oby!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby jedno nie zaczelo wyc to pewnie bedzie dobrze....gorzej jak jednemu sie przypomnie ze nie ma mamy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) no u mnie dwojka standardowo wyje w nieboglosy od samego wyjscia.... a tak reszta ok- na zajeciach cisza- pieknie;) achhhh.... ;) nadia a masz plany? wez mi moze podeslij co? na wrzesien i pazdziernik bym potrzebowala, albo jak masz na kompie jakies wiersze piosenki cos takiego? poratuj plisssssss caluje was ps. ja powinnam jutro testowac ale z racji tego ze czuje sie normalnie chyba sie nie odwaze bo boje sie... nie czuje zupelnie nic.... ps, macie jakas wiedze na temat tego po ilu dniach od prenegylu mozna robic test? 14 dni po owu powinien cos wskazac wiarygodnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frania to zalezy ile dawek mialas podanych... jesli dobrze pamietam to po 2 czyli po 1000 j to najwczesniej po 12-14 dniach... inaczej moze byc przeklamanie i wyjsc pozytywny...takze lepiej sie wstrzymac dzien czy dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja mialam jeden zastrzyk ale nie wiem jaki mocny mialam podane 23 sierpnia- jutro lekarz kazal zrobic 2 rozne testy i jak bedzie pozytywny zaraz do niego zadzwonic, ale ja nie chche juz jutro robic bo wiem ze sie rozczaruje- ja wiem ze sie nie udalo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zastryku moagla byc zarowno jedna jak i 4 dawki....komus musimy ufac...bo inaczej sie zwariuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiu - ja mam plany na kompie od stycznia dobre - dla 4 latków, bo poprzednie były ciągle poprawiane, bo się uczyłam, ale poszukaj z wydawnictwa MAC na necie - jest wszystko - wystarczy przepisać plany i są też do tego gotowe scenariusze (ja z tego korzystałam) W czw. idę do swojego gina - zobaczymy co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny zaczęłam brać castagnus w lipcu tak jak mi radziłyście ale chyba nic z tego biorę już 3opakowanie zanim zaczęłam brać nowe opakowanie to zrobiłam test i nic więc pomyślałam o wiesiołku i zaczęłam go brać ale po nim zaczęło mnie kłuć w podbrzuszu najbardziej nasilało się podczas chodzenia brałam go3dni i przestałam od tyg pobolewa mnie podbrzusze a dzisiaj pokazuje się śluz taki brunatny a i miałam dostać @23sierpnia a było tylko plamienie i sama juz nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w nocy mialam migrene tak silna ze az wymiotowalam, zrobilam test i 1 wielka krecha- czemu mnie to nie dziwi?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra przyznam sie ... niewytrzymalam dzis .... i po pracy zrobilam tescik i .... . jak obstawiacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszly 2 ... zobaczymy czy jutro nie zniknie .... do mnie jeszcze nie dochodzi ze byly 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie nie mam juz sily-tyle prob, monitoringow itd. po clo czuje sie okropnie botem juz do @ dbam o siebie i dmucham na kazdym kroku i wciaz nic!!!! ;( ostatnio jak mialam migrnene i az sie trzeslam z bolu nie wzielam tab bo wierzylam w cud, ale jak zwymiotowalam i bylam gotowa jechac do spzitala zrobilam tyest i 1 krecha.... wzielam 2 ibupromy bo juz nie bylo nadziei;( czekam na @ :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam justa- odrazu wiedzialam jak przeczytalam post;0 ciesze sie bardzo. tez bym chciala przystapic do inseminacji ale dr kazal do lutego probowac w warunkach domowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×