Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość gość 86
No właśnie słyszalam, że ten Salfazin jest ok. Na chwilę obecną mąż łyka żeń-szeń, ja zaczęłam Castagnus od tego cyklu. No nic - czekamy na efekty. Trzymam za Was kniuki i ciesze się, że innym się udaje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla86
moja prolaktyna to 389,80 mlU/l czyli 19,5 ng/ml. Czy oznacza prolaktynę na granicy do podwyższonej - zastanawiam się czy brać costagnus. Staramy się o dziecko. Proszę o rady. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
dziewczyny napiszcie jaka wy macie tą prolaktyne i czy castangus wam pomógł w obniżeniu jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem tu pierwszy raz i chcę powiedzieć że mi castagnus pomógł. Staraliśmy się ponad rok i nic przez ostatnie trzy miesiace brałam luteinę i tez nic w koncu ją odstawiłam bo zaczeły mi sie pojawiać białe plamki na ciele i na własną rękę kupiłam sobie castagnusa i w pierwszym cyklu udało sie . Jestem w 5tc:) może to jest przypadek ale ja jednak wieże ,że to dzięki castagnus. Dziewczynki zaszkodzić nie zaszkodzi , może tylko pomóc. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy costagnus nie rozwali moich prawie regularnych cykli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
gościu dzięki za odp czyli jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
dziewczyny piszcie jesli castangus wam pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Witam. Mnie nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) Ja również staram się o dzidzię już 4 miesiące, od tego cyklu zaczęłam brać wiesiołek i zobaczymy. Myslalam tez o siemieniu lnianym i o castagnusie. spróbuję moze cos pomoze bo jak narazie to ciągle jedna kreska :( już zaczynam sie załamywac. Oczywiście gratuluję tym którym sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bralam 2 miesiące casta. i bez zmian. okres miałam zawsze co 28 dni,po zazyciu cast. 30 dni a następny 26 dni. Chyba przestane go brac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj sobie go kupiłam, od jutra zacznę brać, zobaczymy może akurat coś wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 6opakowan. 1 opakowanie12 zl z przesylka magda02524@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
zrobiłam badanie po połmiesięcznej kuracji castangusem i prolaktyna nadal tak samo wysoka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polmiesiecznej?? zartujesz chyba. Trzeba brac przynajmniej 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba1987
Hej dziewczyny co tam u was? Zaglądam na wątek a tu taka cisza!!! U mnie rozpoczął się 13 tydzień ciąży czego i wam bardzo mocno życzę. Piszę w trochę innej sprawie mam do sprzedania Inofem mi pomógł poczytajcie sobie wcześniejsze strony. kupiłam całą kurację czyli 6 opakowań i po niecałych 4 opakowaniach zaszłam. sprzedam za 100zl 2 opakowania + coś tam z 3go zostalo ale niewiele. Oczywiście z przesyłką możemy się umówić że dla bezpieczeństwa wystawię na Allegro. Proszę pisać jak ktoś zanteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Witam. Poszłam ostatnio do gin na NFZ i lekarka dała mi skierowanie na badanie progesteronu w 22dc. Troszke mnie zadziwiło to,ponieważ od dawna lecze sie w prywatnym gabinecie i jakos nigdy mi gin. nie kazała tego zbadac. Mowila ze wysoki wynik swiadczy o przebytej owulacji. Dzis zrobilam i moj wynik to 11,1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 86
k240201 niestety na progesteronie się nie znam, nigdy mi nie badano jego poziomu. Kończę już drugie opakowanie Castagnusa i dodatkowo w tym cyklu dostałam zastrzyk z pregnylu jak pęcherzyk miał 2,05cm. I nadal czekam. Testowanie 17go sierpnia. Chyba, że wcześniej przyjdzie @ - czego się strasznie boję. gaba1987 - jeśli się nie uda to pomyślę o Twojej propozycji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Witam. Co słychać u was staraczki? Jak znosicie te ciągłe próby i czy nie tracicie nadzieji? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Witam was dziewczyny widzę że już nikt prawie nie zagląda zresztą ja też.Myślałam że jak odpuszczę to się uda a tu mies za mies i nic czekam teraz do września i pójdę znowu do gin tak jak kazała niech coś zrobi da mi leki może monitoring ale wszystko się okaże.Madzia co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Gaba a jak się czujesz w ciąży to twoja pierwsza tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
castagnus, nie dosc ze mi nie pomogl to jeszcze wtedy okres mi sie wyprzesuwal :/ lekarz sie mnie zapytal gdzie wyczytalam zee pomaga zajsc a ja ze na forum i dziewczynom pomogl, a one ze akrat wtedy musialo sie trafic bo z owulacja malo ma ten lek wspolnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26zrezygnowana26
26zrezygnowana26 hej dziewczyny nie wiem czy to castagnus czy nie ale wkońcu sie udało:D:D:D:D:D:D jupiiiiiiiiiiii:D:D:D:D:D:D po 3 latach naprawde bylam powaznie zrezygnowana a tu nagle konczylam 3 miesiac z castagnusem dosc spoznial mi sie okres ale w sumie to u mnie bylo normalne wiec sie nie napalalam ale wkoncu zrobilam test a nawet dwa i bach dwie krechy:D bylam wczoraj u gina 7.5 tygodnia dzidzia ma 13mm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez sie udalo.Przeczytalam tutaj o castagnusie i postanowilam sprobowac.Bralam 1.5 miesiaca.Dzis zrobilam test i 2 kreski!Staralismy sie 2 lata.Cos musi jednak w tym byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBOTKA
dziewczyny pamiętacie mnie??:) jestem w ciąży w 9 tygodniu:D:D:D ale nie na castangusie a na ziołąch ojca sroki nr 3 oraz Dong Quai:) pozatym mój mąż poprawił wyniki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26zrezygnowana26
hej nie znam cie robotka bo tu od niedawna jestem ale ciesze się razem z tobą bo wiem jaka to jest radość sama tez jeszcze nie do końca w to wierze:) a też mi się 9 tydzień zaczoł i jestem w siódmym niebie:) pozdrowienie dla wszystkich staraczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda_lena
Hej wracam żeby dać Wam nadzieję. Robotka gratuluję. Ja jestem w 6-tym miesiącu ciąży. Strasznie się boję czy usłyszę serduszko, ale w piatek bhcg wyszło 1459. Jutro idę na kolejny pomiar i w tym tygodniu do gina. W miniony wtorek nie było nawet widać pęcherzyka, ale za to endometrium 13,8 - górna granica normy. Ja nie brałam Castagnusa. Przez jakiś czas brałam Euthoryx, przerwałam 2 tygodnie przed współżyciem (zapomniałam kompletnie jak przyjechał mój TŻ). Tak samo z dupkiem - zapomniałam i... udało się :) W tym tygodniu idę też do endokrynologa żeby ustalić co dalej. Mam nadzieję, że utrzymam Kruszynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda_lena
ups napisałam w 6 m-cu a miało być tygodniu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Hej dziewczyny:) gratulację bardzo się cieszę że wam się udało mi niestety nie ale myślę że i na mnie przyjdzie pora. Ja narazie pochłonięta pracą i nawet ostatnio tak o tym nie myślę co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Castagnusowa na pewno Ci się uda. Ja dzisiaj odebrałam wyniki - bhcg 5040! Nie mogę uwierzyć, że Kruszyna tak szybko rośnie, tak jak nie mogłam uwierzyć, że w ogóle zajdę. To dobrze, że sobie odpuściłaś, bo ja sobie dałam na luz i łala, czego i Tobie życzę i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×