Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Hej Gaba, Castagnusowa i wszystkie nowe dziewuszki :) widze ze troche nowych staraczek przybylo...to fajnie :) A wiec u mnie podejrzewam(zazwyczaj slusznie) znów lipa.!!! we wtorek za tydzien mam dostac m@łpę i tak mnie dzis boli brzuch ze niewiem :( Ale co sie dziwic jak mam zajsc w ciąże jak mój maz ma 3% normalnych plemników???k...mac!(przepraszam za te slownictwo) ale nieraz sie nie da :( Powiem Wam dziewczyny, że sama bym nigdy nie powiedziala ze moj maz moze miec słabe plemniki, nigdy i teraz Wam doradze kochane niech wasi panowie sie przebadaja ot tak po prostu. ja wiem ze to ze moj mąż ma to nie znaczy ze pół swiata miec to bedzie, ale chodzi po prostu tylko o wyeliminowanie pewnych kwestii...moj M.wróci w czerwcu tzn na koniec albo w lipcu wiec ma powtorzyc badanie wiec zobaczymy czy cos sie zmienilo (bierze Salfazin póki co). Matko dziewczyny z miesiaca na miesiac mam coraz wiekszego dola...im dluzej sie staramy tym wiekszego fiola dostaje! o i tyle. Gaba, castagnusowa a Wy kochane co?odezwijcie sie ;) pozdrawiam wszystkie staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaba a ten ,,Inofen,, na porost piersi to tez by mi sie przydał na co to jest ta ogólnie?moze bym sobie zakupila bo Bozia mnie wcale nie obdarzyla popiersiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia moje już wróciły do normy... Jakieś takie były duże że aż odstawały i znowu po @ zmalały... idę dziś do gina na monitoring odezwę się jak wrócę albo jutro rano jak zapomnę sama ciekawa jestem co tam u mnie wyjdzie. Wszyscy w okół są w ciąży albo urodzili a jaa? u mnie cisza i spokój. może coś się ruszy, tyle że podejrzewam że pęcherzyk urośnie i nie pęknie. Nie wiem czego mam jakieś takie dziwne przeczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Hej. Staraczki kochane. Jedynie co mozemy zrobic to miec nadzieje i wierzyc,ze sie uda:-):-):-) Moj maz przebadal sie i jest ok. Pozdrawiam i zycze owocnych staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie do końca tak jest że trzeba mieć nadzieję.. ja moją mogłam schować sobie w kieszeń. Byłam dziś u gina i mam pęcherzyk 20mm i endometrium 10mm jupi :) teraz tylko żeby pękł. Pęcherzyk jest prawidłowy. Trzymać proszę kciuki za mnie w piątek idę na kolejny monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ten wpis wyżej :)) i powiem wam jeszcze że najważniejsze to odpowiednie leczenie i monitorowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho? Byłam na monitoringu ciałko żółte jest :) endometrium 12mm tak więc pęcherzyk pękł. Kiedy mogę teraz zrobić test ciążowy? dziś 17 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABA kochana widze ze ostro dzialasz, beda tego efekty :) wiesz lekarze zalecaja robic w dniu @, no ale,,,, z wlasnego doswiadczenia wiem ze to trudne wiec choc po 10dniach zrob od owulki :) Kurde wiem ze tu jakas dziewczyna chyba brala Inofolic?tylko niechce mi sie wertowac stron...bo ja bylam w czw.u ginki i mi polecila te witaminy choc sa drogie :( i niestety powiedziala mi ze m@łpa idzie....do mnie :p Castagnusowa pisz tu szybko czy ,,ciotką,, zostane?? :P udalo Ci sie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Hej nie zaglądałam bo miałam małe małe problemy z laptopem ale już wszystko ok i mogę w końcu się odezwac:)ja właśnie mam @ więc znowu się nie udało ale ten miesiąc w starnkach też był kiepski bo jak już pisałam mąż akurat miał robote i tak dni przeleciały.Madzia masz rację z tymi badaniami ale mojego męża to narazie chyba wołami nie da się zaciągnąc.Gaba z tego co się orientuję to 10 dni po owu można zrobic test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26zrezygnowana26
witam dziewczyny widzę że dalej stałym bywalczynią się nie udało:( przykro mi bardzo bo wiem co przeżywacie. Gaba a stymulacja to co dokladnie masz na mysli? i kurde dalej mam problem z mężem bo się wstrzymuje z badaniem:/ ale podejrzewam ze pewnie sie obawia ze to bedzie jego wina i boi sie tego:( trzymam za wszystkie kciuki nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie czy mogę brać Castagnus jesli biorę Euthyrox N25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26zrezygnowana26 - może być tak jak piszesz, bo mój też się wzbranial przed badaniem, a jak go w końcu namówiłam i jechaliśmy do kliniki, to wyznał mi, że boi się, że to jego wina, że nie mogę zajść i dlatego mial stracha przed tym badaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! W sobotę będę testować :) Zrezygnowana mówiąc o stymulacji chodziło mi o stymulację lekami lub hormonami. Mnie narazie stymuluje INOFEMem i to działa. Tak więc mam nadzieję że nie będę musiała brać hormonów bo mam problem z żylakami. Tyle że powiedział mi że jak jeszcze jeden cykl nie zajdę to robimy drożność jajowodów. Powiem wam że ja w ogóle jestem w szoku że udało mi się wywołać owulację po tym leku. myślałam że będę się bujać z tym niewiadomo ile, tyle że ja miałam dobre wyniki i może dlatego tak szybko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Hej.Gabi trzymam mocno kciuki za sobote. Ja zakonczylam 3 cykl z castagnusem. Niestety mnie sie nie udalo zajsc w ciaze:-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26zrezygnowana26
witam dziewczyny gaba a powiedz mi ile twój cykl trwał bo ja mialam w miare regularny wprawdzie długi bo 31- 33 ale od jakiegos czasu mam 43 - 46 i nie wiem dlaczego:/ ale wydaje mi sie ze owulacje mam normalnie bo śluz jest dobry czuje ból w brzuchu przy pekaniu jajeczka.no ale nie mialam wlasnie nigdy monitoringu czy faktycznie wwszystko dzieje sie po kolei.zobacze jak po tym castagnusie bedzie to wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26zrezygnowana26
witam dziewczyny gaba a powiedz mi ile twój cykl trwał bo ja mialam w miare regularny wprawdzie długi bo 31- 33 ale od jakiegos czasu mam 43 - 46 i nie wiem dlaczego:/ ale wydaje mi sie ze owulacje mam normalnie bo śluz jest dobry czuje ból w brzuchu przy pekaniu jajeczka.no ale nie mialam wlasnie nigdy monitoringu czy faktycznie wwszystko dzieje sie po kolei.zobacze jak po tym castagnusie bedzie to wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaba1987 Powiem ci zrezygnowana że ja mam krótkie cykle po 28 - 32 tak więc regularne. Ja też miałam ból w czasie niby jajeczkowania i wszystkie cykle identyczne, bez żadnych niepokojących objawów. Wyniki dobre tylko cyklu brak... A co do twoich dlugich cykli to castagnus powinien ci je skrócić. A mój gin mówił że mniejszy jest problem jak są krótsze cykle. TRZYMAĆ ZA MNIE KCIUKI!!! Chyba nie wytrzymam i zatestuje jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co tu chodzi z ta strona
Madzia883 - Gaba kochana to juz testujesz?daj znak ... ja jestem w trakcie m@lpy ale teraz to chyba starania beda za 2-3 miesiace jak mezus wroci bo niewiadomo kiedy w ogole, na ile?takie to zycie... Ty gaba bierzesz Inofen a ja zamowilam przez neta Inofolic tak polecila ginka wiec zobaczymy jaka jego skutecznosc-ponc potwierdzona jest jego skutecznosc...ach zobaczymy... A mojemu mezowi polecila Axaren Men a teraz bierze Salfazin...na poprawe plemniorów :P Pozdrawiam staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co tu chodzi wiecie
dziewczyny zmienili strone kafeterii i teraz nie moge wpisac mojego pseudonimu tak jak zawsze?mozecie mi to wytłumaczyc?wyskakuje komunikat ze ,,nazwa jest juz zarezerowana,,ale to moja przeciez nazwa... :P o co tu chodzi pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gaba 1987 no wlasnie ja tez tego nie rozumiem.. lipa z tym logowaniem. inofolik ponoc troche drozej wychodzi, a ile bierzesz na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gaba1987 właśnie zrobiłam test ciążowy... no i się pomyliłam i nie tu gdzie trzeba umieściłam mocz i chyba się zepsuł bo niema żadnych kresek... testów w domu też już nie mam a nie chce mi się lecieć do apteki jutro rano idę do pracy więc też niezatestuje... może w niedzielę... no kurczę a tak już chciałam wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia883
madzia883 gaba ja cie ubije...dlaczego to zrobilas z tym testem? hehe tyle trzymac w niepewnosci?a kiedy @ powinnas dostac w ogole? ja dopiero zaczne brac ten Inofolic ale 1 saszetke dziennie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo mi sie zalogowac...hurrra gaba trzeba na górze nacisnąc ,, zaloguj sie,, i wtedy pojdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymaliśmy zrobiliśmy test drugi ale wyszedł negatywny... a okres mam w środę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
U mnie bez zmian,ciazy nie ma i nie bedzie. Nie mysle o tym tak mocno jak przez ostatnie miesiace. Żadnego mierzenia temperatury itp. Mysle,ze za wczesnie zrobilas test. Mojej znajomej dopiero tydzien po okresie wyszly dwie kreski. Trzymam mocno kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26zrezygnowana26
dziewczyny a ile osób z tego forum w sumie pomógł castagnus?czytałyście całe forum?bo ja nie czytalam calego bo to duzo. Ja znowu jestem przy owulacji wiec próbujemy i znowu to czekanie i znowu pewnie zwód:( ech jakie to życie jest ciężkie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorkcia
Witam ja z mężem staralismy się o dzidzię 3 lata i nic tak jak wy szukałam wszelakich informacji w necie o wspomagadzach i natrafiłam na castagnusa, nie zużyłam nawet pierszego listka i ryms dzidzka była w drodze teraz moja corcia ma już 2 lata, polecam na mnie podziałało, ale wiem też druga sprawę podstawa to uwolnić psychikę moja szwagierka też starała się o dzidzię chyba z cztery lata aż w końcu przestała wierzyć że im się uda kupili sobie pieska a dziedzi wręcz zaczeły jej działać na nerwy i ryms jest już w 15 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie ja też się zastanawiam czy nie zrobiłam za wcześnie testu... ale jutro się okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrezygnowana forum o castagnusie dzieli się na dwie części - starą grupę babeczek, która nadal się trzyma razem na innym wątku, odpuściłyśmy, bo jedna z nas jako pomarańczowa zołza zatruwała atmosferę-dziewczyny po dwóch latach forumowych starań zachodziły dosłownie jedna za drugą w ciążę, a ta menda mam nadzieję,że nadal tu jest i w stanie niezmienionym, choć pewnie jakby była, to by i to forum rozwaliła....czasem odzywają się tu dziewczyny ze starych postów , które nie piszą już na forum wogóle, oraz te, które z sentymentu za starymi tekstami odwiedzają te strony... i część nową-tworzoną przez Was-wspaniałe Kobitki wielu dziewczynom pomógł, niektórym pomieszał w cyklu Iwona i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie... wczoraj miałam mieć @... Niema jej do dziś... zatestowałam i co? 2 kreski :) Mam nadzieję że ciąża się utrzyma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×