Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość gość
Iwonka,zaszlam w ciaze przed koncem 3 cylku z castagnusem. uszy do góry :) a bierzesz stosownie do wagi? jesli wazysz powyzej 80 kg to 2 tabletki bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonak240201
Biore dwie tabletki rano. Moze sie kiedys uda. Pozdrawiam i Wesołych Świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak należy brać ten castagnus i czy rzeczywiście tylko go brać do połowy cyklu i mam pytanko do was dziewczynki odnośnie wiesiołka czy można go brać ciągle czy przerwać również przed owulacją bo siemie lniane to nie zaszkodzi pewnie brać i pić caly czas , tak bym chciała zostać już mamą więc postanowiłam spróbować te tabletki brać. Proszę o info co kiedy mogę brać i ile proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
castagnus bierzesz ciągle (nie pamietam czy w czasie menstruacji też się bierze,ale chyba bierze się, skoro to jest kuracja na 90 dni,czyli 3 cykle) wiesiołek przez pierwaszą połowę cyklu dodatkowo magnes + vit B6 ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonak -trzymam kciuki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonak240201
Czesc. Dzięki za trzymanie kciuków:-):-):-) Czy ktoś brał jakis lek oprocz casty na obnizenie prolaktyny,jesli tak to prosze o info. Oczywiscie bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonak240201
Jestem na weekendzie z mężem w Zabrzu.:-):-):-) Jesteśmy tu z powodu koncertu. Zostajemy do niedzieli. Tęsknię za naszym synkiem który został z babcia. Chociaż wiem,że z mama jest mu super. Tak bym chciała żeby miał rodzeństwo. Ja mam dwoch braci i sisters. A co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Hej dziewczyny ale tu cisza się zrobiła,co tam u was?Madzia byłaś w tej klinice? u mnie nic się nie zmieniło i jak narazie duphaston nic nie pomógł tylko @ taka jakby w ogóle jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bylam w tej klinice ze mna jest naprawde wszystko ok jak to dr powiedzial tylko dzieci rodzic :) taaa..... mój maz zrobil wyniki nasienia i wyszlo 3% prawidlowa bydowa pozostale uszkodzone :(( niewiem skad sie wzielo to u mojego meza no ale.....jednak jest. Dr kazal sie nieprzejmowac tymi wynikami powiedzial ze sa dobre...niewiem czemu tyle uszkodzonych moj maz to okaz zdrowia poz tym dobrze sie odzywia nie ma nadwagi, alkoloh sporadycznie, papierosy zawsze palil ale no ma 29 lat jest mlody wysportowany i co?tak kiepskie wyniki?jak dla mnie one sa kiepskie.bo norma jest 4 % a on ma 3@ ale ma duzo ilosc plemnikow bo az 128 mln...moze w czerwcu powtorzymy te wyniki zobaczymy.... ale ja kupilam rano 1 tabl Androvit a wieczorem Salfazin i kracja jest to 3 miesieczna chyba ze wczesniej uda mi sie zajsc Dr powiedzial ze skoro uodzilam 1 dziecko i zaszlam w ciaze z rugim to bedzie i trzecie...taaa tylko kiedy sie pytam??? :( powiem wam szczerze ze ja sie poddaje bedzie co bedzie...i chyba juz sie niebede udzielac na forum tutaj i w ogole juz nigdzie bo sie niepotrzebnie nakrecam... co mam byc to bedzie juz chyba inaczej sobie tego nie przetlumacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Madziu w końcu nam się uda nie ma co się załamywac taka nasza natura i nic tego nie zmieni.Moja koleżanka nie może zajśc w ciąże5 lat i to pierwszerą i też wynikim mają ok a wręcz rewelacyjne jak to gin stwierdził i co teraz tylko inseminacja innego wyjścia nie ma ale ona naprawdę nadzieji nie traci.Madzia zaglądaj czasami tu tutaj ja też tak się dużo nie udzielam ale mam jakiś sentyment.A na nasienie różne czynniki mogą wpłynąc że badanie wyjdzie złe a za miesiąc mogą byc dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja nadla biorę INOFEM jedyne co po nim zauważyłam dobrego to to że trochę urosły mi piersi :) a poza tym nic.. Castagnusowa i madzia wpadajcie czasem ale nie za często bo szkoda nerwów i nakręcania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonak240201
Dzis moj 18 dc. Biore Casta i wiesiolka drugi cykl.Przestalo mi mleko z piersi wyciekac. Normalnie zero, niemozliwe stalo sie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwona-odstaw wiesiołek-bierzesz go tylko w pierwszej połowie cyklu. wrócisz do niego w 1 dniu miesiaczki. ciagle łykaj castagnus-przez okres też.ciesze sie,ze przestało z piersi lecieć-dobry znak-prolaktyna spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy link www.rodzinakatolicka.pl/index.php/kompendium/37-kompendium/18387-znaczenie-nasienia-mczyzny-dla-zdrowia-kobiety kobitki moje kochane podrzucam ciekawy artykul do poczytania. O wiesiołku też tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda_lena
Dziewczyny długo mnie nie było. Trochę odpuściłam, trochę się zawzięłam i oto co mogę Wam poradzić. Jeżeli niby jest "ok", ale nici z przytulanek od dłuższego czasu, to po pierwsze sprawdzcie poziom TSH (hormon tarczycy), fT3, fT4, prolaktynę, progesteron, FSH i LH. FSH i LH należy robić od 3. do 5. dc. na czczo, a ich stosunek (LH do FSH) powinien oscylować w okolicy 1. Ale w moim przypadku kluczowe okazało się badania na przeciwciała przeciwtarczycowe - ATPO i ATG. Dla dziewczyn, które badania muszą robić prywatnie poleciłabym zrobienie TSH i jak będzie w normie to zrobić właśnie te przeciwciała. Przeciwciała przeciwtarczycowe NIE powinny pojawić się w ogóle w organizmie! Jeżeli są to coś jest na rzeczy. Panie w laboratorium, w którym wykonuj***adania jak zobaczyły moje wyniki (ATG - 488,9 przy normie do 18 oraz ATPO - 98,7 przy normie do 8) powiedziały, że to jest przyczyna moich problemów z zajściem. Obie moje dobre koleżanki po leczeniu zapalenia tarczycy (również za wysoki poziom przeciwciał przeciwtarczycowych) zaciążyły w pierwszym miesiącu! Dzisiaj z wynikami byłam u gina, który zlecił mi usg w kierunku PCO (zespół policystycznych jajników) i u endokrynologa (zlecił mi dodatkowo cukier, cholesterol całkowity oraz bo poprosiłam, gdyż nigdy nie sprawdzałam poziomu - na TES - testosteron i kortyzol - trądzik i PCO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
hej dziewczyny. Moj***adania sa w normie.Ginekolog mowila kiedys,ze praktycznie" ciaza powinna byc ale dlaczego nie ma?" I tak po wielu symulacjach owulacji odkryto,ze moje pecherzyki nie pekaja;-) Pozniej byla kuracja hormonalna i tak trwalam w przekonaniu,ze sie wreszcie uda i do dzis nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda_lena
W grudniu 2013 zrobiłam badania w 5. dniu cyklu: TSH - 1,9 (norma 0,25 - 5,00) PRL - 13,49 (norma 1,5 - 19,00) FSH - 3,27 (norma 1,7 - 12,00) LH - 2,39 (norma 2,00 - 6,5) Stosunek LH do FSH 0,73, to źle nie jest. Niedobrze jak jest poniżej 0,5 lub wyższy od 1,5. 5 maja tego roku zrobiłam badania: FSH - 5,8 (norma 1,5 - 7,00) LH - 12,15 (norma 0,2 - 6,5) - za wysokie jeszcze nie wyjaśnione PRL - 13,50 (norma 1,3 - 25,00) TSH - 1,65 (norma 0,25 - 5,00) fT4 - 13,86 (norma 9,00 - 20) fT3 - 4,75 (norma 4,00 - 8,3) ATG i ATPO jak wyżej pisałam Jak widzicie tylko LH jest za wysokie. Badania robione 3 dni przed @ więc stosunku LH do FSH się tutaj nie liczy, ale samo zastanawiające jest podwyższone LH i bingo podwyższone przeciwciała przeciwtarczycowe. Gdyby nie podpowiedź dwóch moich koleżanek to bym tak zachodziła w głowę co jest. A przynajmniej mam jakiś punkt zaczepienia i nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Witaj maddalena już myślałam że na dobre zniknełaś,miło ze znowu do nas zaglądasz.U mnie też jak narazie nic a badanie na tarczyce mam dobre i cytologie dostałam ten duphaston i też chyba nic z tego nie będzie tylko tyle że po domiemanej owu zobaczyłam krew może to świadczy o tym ze w ogóle była nie mam pojęcia bo zauważyłam to pierwszy raz w życiu ale za to ze starankami było krucho bo mój mąż akurat w tym mies miał same wyjazdy mało co się widzieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madda_lena
Castagnusowa ja gdzieś wyczytałam, że te plamienia są podobno normalne. Mogą świadczyć o tym, że nastąpiła owulacja. Podobno nic groźnego. A u mnie dzisiaj niestety wykryto guzki na tarczycy, co świadczy o zapaleniu tego narządu. Badanie USG ginekologiczne wykazało jajniki zwykłej wielkości i echogenności odp. z PCO :( Glukoza i cholesterol całkowity - na szczęście w normie. Jutro odbieram wyniki na testosteron i kortyzol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26zrezygnowana26
witam wszystkie forumowiczki jestem tutaj nowa. Czytając to forum poczułam ze musze z wami sie podzielic moimi problemami z zajsciem bo moze to mnie bedzie podnosic na duchu. Bo tak naprawde nie wiele jest osób ktore potrafia zrozumiec co "my starające się" przezywamy:( zaczelam brać castagnus bo moja kolezanka sie tez dlugo starala i wlasnie po tym i po wiesiolku(zazywal jej mąż) po 3 miesiacach sie udalo:). jak możecie to napiszcie ile ktora sie juz stara.pozdrawiam i za wszystkie trzymam mocna kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Witaj. Ja staram sie zajsc w druga ciaze juz prawie dwa lata. Zaczelam trzeci cykl z casta i wiesiolkiem i nadal nic. Dzis dostalam rano okres i znow mam nie wyszlo. Prawdą jest to, ze nikt nas nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdach88
hej Dziewczyny ja tez ostatnio tu nie zaglądałam casta i olej z wiesiołka brałam jeden cykl ale niestety również mam wykryte guzki tarczycy które nadają się już tylko do usunięcia przez co moje starania muszą na jakiś czas pozostać zawieszone :((( Pozdrawiam Was. Trzymajcie się !!! Nam tez się uda !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Witam. Mysle,ze jak mam juz synka to w koncu mi sie uda. Cierpliwosc i jeszcze raz cierpliwosc.Łatwo powiedziec,trudniej sie dostosowac. Staram sie nie myslec o tym,ale to wraca do mnie jak bumerang. Nas staraczki zrozumie jedynie druga staraczka. Inni moga mówic,ze wiedza o co chodzi. A tak naprawde nie maja bladego pojecia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Ja byłam wczoraj na monitoringu cyklu i w 10tym dniu mam pęcherzyk dominujący 14mm i endometrium 6,1. Jeszcze takiego efektu nie miałam nigdy. najwięcej udało mi się ugrać 8mm w 14dniu. Biorę INOFEM od miesiąca i na początku cyklu brałam wiesiołek. INOFEMu biorę 2 saszetki dziennie jedna rano i jedna wieczorem. Gin powiedział mi że jak by nie widział wcześniejszego monitoringu nie powiedział by że to są moje jajniki. Jest dużo lepiej zresztą jak porównałam z poprzednimi zdjęciami z monitoringu to jest duuża różnica. Teraz tylko próbować zajść. Przypomonam że leczę się na Zespół Policystycznych Jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
witam. Juz nie bylo mleka w piersi i znow sie pojawilo. W przyszlym tygodniu ide na Prolaktyne z obciazeniem. Zrobilam zwykła i niby lekarka mowila,ze jest ok. Casta nie pomaga wiec musi byc wysoka prolaktyna.Milej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26zrezygnowana26
miło tak się z kimś podzielić jeśli ktoś przeżywa to samo:) ja z mężem staramy się już ponad 2 lata i nic:( co miesiac to samo i co miesiac depresja:/ najbardziej nie moge sobie poradzic z tym jak wszystkie moje znajome chodza w ciazy a ja dalej nic. nie zebym sie nie cieszyla ze sa w ciazy ale poprostu ciagle w glowie mi siedzi pytanie dlaczego ja nie moge byc:(.najgorsze jest to ze u mnie wyniki wszystkie dobre choc sama nie wiem czy wszystko mialam przebadane bo jakos nie moge napotkac odpowiedniego ginekologa wwszyscy tak jakos podchodza do tego ze jak wyniki dobre ze jestem mloda to wszystko na dobrej drodze tylko ja sie pytam kiedy?ile mozna czekac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Witam. Ja rowniez mam dobre wyniki. Tyle tylko,ze moje pecherzyki Graffa nie pekaja i koniec....zero ciazy. Wyszlo to dopiero po monitoringu i stymulacji owulacji. A przyczyna to tak naprawde nie wiem.. Podwyzszona prolaktyna? Ponoc mam w ok! Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26zrezygnowana26
k240201 witam cię a powiedz mi czy ten monitoring to zaproponowal ci gin.?czy sama wymusilas?i czy prywatnie chodzisz czy na kase? bo mi wlasnie zaden gin nie zaproponowal monitoringu i moze tu lezy problem ze nie peka jajeczko:/ a twój partner badal nasienie?bo my wlasnie sie wybieramy może tu będzie problem. a powiedz mi długo się staracie?pozdrowienia dla wszystkich staraczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k240201
Lecze sie prywatnie,lekarka sama mi zaproponowala monitoring. Maz badal nasienie i u niego wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnowana ja tez mam dobre wyniki niema sie czego przyczepić! ale na monitoringu wyszło ze nie mam wcale owulacji, moje pęcherzyki nie rosną tak jak powinny i w grę wchodzi stymulacja, naturalnie bez wspomagaczy nie zajdę w ciążę. Jestem na forum od około może grudnia poczytaj moje posty. bez badania nasienia dobry gin nie da ci hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×