Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Dziewczyny życzę wam : Wanny szampana, seksu do rana Niech ciało swawoli, głowa nie boli Niech pamięć nie zawodzi, alkohol nie szkodzi Spełnieniają sie marzenia, gdy rok cyfrę zmienia .. Szczęśliwa też miałam taka terapie ale u mnie nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!życzę wszystkiego dobrego na ten nowy rok:) U mnie nic nowego,dalej staranka... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Hej dziewczyny! Ja od miesiąca biorę Castagnus i wiesiołek. Zobaczymy czy pomoże. Póki co zauważyłam poprawę śluzu (na to polecam również picie siemię lniane) Pozdrawiam wszystkie starające się dziewczyny i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marturka ja też biore castagnus, wiesiolka odstawiłam bo chyba mi rozwalił cykl no i z tym śluzem mi troche zamieszał... zobacze może jeszcze do niego wróce kiedyś... co u WAs dziewczyny, co tak cicho siedzicie? które dc?? ja dziś 29dc... czekam... aż zdarzy się cud... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Hej dziewczyny - ja też wracam do starania się o dzidzi Tak czytając wasze wypowiedzi mam takie pytanie czy chodząc do ginekologa zlecił wam badania pod kontem ciąży - dlaczego wspominam ponieważ ja przerzuciłam dużo gin. i wydaje mi się że dopiero teraz trafiłam na odpowiedniego dużo dużo badań , ale się okazało że mam jajniki policystyczne - a raczej początek i pęcherzyki nie pękają co miesiąc a przy tym niszczą jajniki ... Byłam tym bardzo ździwiona że wcześniej nikt tego nie napomniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Ja mam teraz 21dc i też czekam na cud:) Mam przeczucie że w tym cyklu nic z tego :( Elus jak wiesiołek Ci nie służy to spróbuj pić siemię lniane. Mi ono bardzo poprawiło śluz. Poza tym wybieram na kontrolę do ginka bo coś ostatnio bolą mnie jajniki (oby nie torbiel) :/ 3mam kciuki Elus, może akurat cud się zdarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marturka wiesz co :P ciemie lniane to nie dla mnie :P próbowałam ze 3 dni ale jest ochyyyyydaaaaa :) ja dziś 31 dc i nic, ani na @ ani na fasolke... trzymam kciuki zeby nie było nic złego i żeby się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja dziś 32 dc i tak jak elus NICCCCCCCCC się nie szykuje u mnie!!!! Poza tym od kilku dni swędzą mnie bardzo mocno piersi!!!! I co wy na to??? Pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZa :) swędzące piersi powiadasz?? :D może i coś bedzie u nas z tego.. mnie znów boli tam na dole, jakby miednica... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Dziewczynki to nie pozostaje Wam nic innego jak śmigać do apteki po test :) Może akurat... W każdym razie trzymam kciuki żeby ten brak miesiączki zwiastowała fasolinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro robie test, zaryzykujee. jutro bedzie 34dc... niech się dziejeeee... zastanawia mnie ten sluz rozciagliwy i w pół przexroczysty, oby to nie była jakaś owulacja nie wiem skad??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Elus ponoć po zapłodnieniu kobieta tez ma więcej śluzu :)gdzieś tak wyczytałam. Ale najlepiej zrobić test. Ja co cykl wyszukuję u siebie różnych objawów a pózniej zawsze przychodził okresik :)oj ale tak to już jest jak się bardzo chce dzidziusia :) Eluś bądz dobrej myśli. Mocno 3mam kciuczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Opowiem od początku..wczoraj wieczorem robiłam badanie szyjki, śluz taki ( biało - przeźroczysty), ciągnący sie.. no ale dobra, u niektórych to objaw ciążowy przyszykowalam sobie test, zeby nie zapomnieć, rano mierze temp... spadła o 2 kreski zrezygnowałam z robienia testu.. a jeszcze jedno, cały ten cykl mam bardzo niska tempke, nie widac skoku a ni fazy wyższych temp, wcale się nie zdziwie jak to będzie owu dopiero... i spadek temp przed... okaże się pewnie w ciągu max 2 dni.. mam nadzieje ze wybaczycie, ale nie było sensu robić, ostatnio właśnie tak miaalm, mialam testować a tempjka spadła o dwie kreski i @@ była tego samego dnia.. Można brać luteine z castagnusem bo mi tak gin przepisała i tak brałam w tamtym cyklu i w nastepnym bede. pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Ooo...to niezły numer. Ale lepiej taka późna owu niż żadna. Elus to jak tempka skoczy to atakuj męża :)Powodzenia U mnie 27dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) Ja rozpoczęłam dzisiaj pierwsze opakowanie, ale już mam problem Wzięłam rano pierwszą tabletkę, bo byłam pewna, że @ tuż tuż. A tu klops. Brzuch przestał boleć, a wcześniej nie mogłam wytrzymać. Teraz już nie jestem pewna, czy @ przyjdzie. Myślicie, że zaszkodzi mi ten caSTAgnus przed @. I ewentualnie jeśli w nocy się nie pojawi, mam jutro brać, czy dopiero, jak @ przyjdzie na 100% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Minia nie wydaje mi się że może ci zaszkodzić. Po prostu najlepiej jest go brać od 1dc. Ja bym na Twoim miejscu poczekała i wzięła pierwsza tabletkę właśnie w pierwszym dniu cyklu. Nie wiem co myślą inne dziewczyny. Nie wiem tez czy nie przesunie ci się przez to miesiączka, bo tak też chyba może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie wiem jak to z tym braniem castagnusa , ale jeżeli nie dostałaś @@ faktycznie to może zrób testt.. Ja wczoraj miałam plamienie, myślałam ze @@ wpadnie do mnie, ale nie, uspokoiło się, pełna nadizeji zrobiłam test dzis rano, niestety 1 krecha. tempka podskoczyla o 3 kreski, owulacja? Implantacja?? sama nie wiem, czekam co bedzie dzisiaj... :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) poczekam do @, bo niestety nie przyszła :( dzisiaj 38dc, ciąża wykluczona a mam 16dzien wyższych temperatur. W piątek idę do lekarza, więc może dowiem się, o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus robiła betę w piątek(10dni po owu)i była 4 czyli jakaś ciąża, bo poza okresem do 2,7. Jestem już po poronieniu i wiem, że prawidłową ciąże uznaje się powyżej 25. W poniedziałek beta 0,5, więc pewnie przy pierwszej była pomyłka, bo krwawienia nie było i do poronienia nie mogło dojść. Na wszelki zrobiłam dzisiaj test- 16dzień po owu i negatyw, więc ciąży nie ma, a temp 37,2. Chyba, że to jakaś ciąża pozamaciczna i beta skacze :( w piątek się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVERSAYNEVER
Witajcie dziewczyny. Długo mnie nie było :-) Mam nadzieje że mi to wybaczycie. U mnie ze starań nadal nic nie wychodzi - 5dc. Castagnusa nadal łykam żeby jakoś dotrwać do tych 90 dni. Ale czy później do niego wrócę? Chyba jednak nie. Wiesiołek wyleciał już dawno bo kompletnie mi namieszał. Teraz tylko castagnus + folik. Serdecznie pozdrowienia dla wszystkich Staraczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Moja temperatura też jakoś dziwnie skacze albo termometr jest jakiś zrąbany :/ Też się w piątek wybieram do lekarza , zobaczymy co mi powie. Na pewno znowu mi przepisze duphaston albo luteine. Minia daj znać jak po badaniach Pozdrawiam U mnie 28dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! U mnie nic nowego ,podsumowując wszystkie cykle starań to nie jest za ciekawie: cykli starań-19!!!!! dzisiaj 36 dc i nadal nic nie czuję !!!!!!!!!Nie mam bulów na @@ ani nie czuję się na ciążę:( Już nie wiem o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane. neversaynever iza gdzie byłyście jak Was nie było ?? :P ja dziś w domku na wolnym, zakatarzona, i wogóle. @@ mam inna niż zawsze, jest słaba, nie mam potopu jak co m-c.. może wł\aśnie po tym castagnusie? macie tak? to był mój drugi cykl brania. teraz zaczynam ostatni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
U mnie 30dc. Jajniki nadal bolą :/ na 16 idę do lekarza. Dziewczyny zapewne słyszałyście już o ziołach o.Sroki...co o tym myślicie? Ja chyba jak będę dzisiaj wracała z pracy do zajadę do apteki i wypytam o te ziółka. Elus życzę powrotu do zdrówka :) Iza głowa do góry...walczymy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Elus ja Ci nie powiem jak wygląda moja miesiączka po Castagnusie bo biorę dopiero pierwszy cykl i jestem w trakcie czekania na nią. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie @ przyszła :) bardzo się ucieszyłam. Dostałam skierowania na dużoo badań, bo testy lekarka też uznała za pozytywne- już myślałam, że mam schizy :) Łykam castagnus i mam nadzieję, że cykl się skróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×