Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość nowa1983
Witam. Wczoraj byłam u lekarza czy wszystko się wyczyściło powiedział że jest OK i nie muszę iść do szpitala. jeżeli chodzi o starania to powiedział że najlepiej po ok 3-m-c . Kazał nam zrobić grupę krwi czy nie ma konfliktu a po miesiączce mam zrobić badania i zgłosić się do gin. Myślę że poczekam na badania i wyniki - aby zobaczyć w jakiej kondycji jest organizm nie chciałabym przeżyć raz jeszcze tego samego - ale powiedział że to jest natura i nikt mi tego nie zapewni . Teraz mam trochę uraz po całej sytuacji ale wiem że chce mieć dziecko ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź pełna nadzieji a napewno się uda.. najgorsze to te czekanie 3 miesiące, no ale co zrobisz.... ja juz 13cykl.... aghrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Może i czekanie najgorsze ale pewnie będę się bała żeby było wszystko dobrze a i znów branie ziółek bo okres mam bardzo nieregularny i w ogóle wszystko do d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc moge w końcu cos skrobnąć bo ostatnio brakuje mi czasuu.. ja dziś 3dc, wściekła jak osa ale jakoś daje radę w tym miesiącu mojego m będę próbowała wziąść na wstrzymanie tzn. nie będzie sexu do ok 16dc (chyba dam radę?!) to będzie terapia szokowa... Szprycuje męża witaminkami i innymi dziadostwami więc żołnierze bedą gotowi do boju ja też biore te specyfiki ale nie wiem jak długo dam radę, chciałabym z jednej strony nie być wieźniem tych rzeczy ale z drugiej strony ciągle pojawia się ta nadzieja że to pomoże. pójdę w nastepnym tyg do gin, obiecałam sobie. Bo ile może ze mnie robić królika doświadczalnego. ma mnie wysłać na badanie hormonów, tak mu powiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus trzymam kciuki!!!!Ja idę do lekarza 20 już jestem zapisana zobaczymy co powie bo @ mi się spóżnia zaczęłam brać castagnus 6 dzień już i czekam na zażywanie wiesiołka no ale jak narazie nie mam@. Wszystko się okaże jak wyjdę od gin......Pozdrawiam wszystkich i życzę owocnych starań!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elus trzymam kciuki!!!!Ja idę do lekarza 20 już jestem zapisana zobaczymy co powie bo @ mi się spóżnia zaczęłam brać castagnus 6 dzień już i czekam na zażywanie wiesiołka no ale jak narazie nie mam@. Wszystko się okaże jak wyjdę od gin......Pozdrawiam wszystkich i życzę owocnych starań!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki po weekendzie!!! I jak tam ma któraś nowe wiadomości?:) U mnie na razie nic nowego poza tym że dalej nie mam @ 4 dzień mi się spóżnia,nie wiem czy to od tego castagnusa biorę go już 12 dzień i od pierwszego dnia cyklu miałam zacząć brać olej z wiesiołka no ale nie mogę bo nie mam @i nie wiem ci mam robić dalej.20 jestem zapisana do gin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Izuś :D no ja właśnie takie miałam przeboje z cast. ale oczywiście życzę żeby to nie było to tylko dzidzia :D robisz jakis teścior ? :P :P ja dziś 9dc.... kolejna nadzieja że się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja wziełam jeden cały cykl i odstawiłam.. bo miałam ten cykl 46dni, wiec przesada lekka.. zawsze max 35dni.. stwierdziłam że chyba to nie dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Witam ja trochę miałam sajgon w pracy dlatego nie pisałam . Ogólnie dobrze teraz czekam na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Ja jestem po poronieniu było 27 -09-09 więc dzisiaj jest 17 dni pewnie muszę poczekać jeszcze ok 15 dni chociaż chciałbym już - zrobić badania które mam nadzieje wyjdą ok i do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Ja miałam poronienie samoistne niby lekarz kazał ok 3 cykle ale to zależy od psychiki i samopoczucia ja wróciłam szybko do normy i chcę zacząć próbować znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie nie ma co czekać jeżeli dobrze się czujesz i w głowie też lżej.. jestem pewna że tym razem się uda i maleństwo będzie zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Wiesz ja po rozmowie z ginekologiem uspokoiłam się powiedział że tak się zdarza i niczyja to wina a też nie da pewności że następnym razem będzie ok . Po okresie mam zrobić badania jak będzie ok to działam . Myślę że jak by mi się udało zajść to wtedy zacznę się martwić i stracę swoją pewność . Boje się że nie będę mogła zajść bo okres mam bardzo nie regularny ale trzeba próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dziewczynek
Czytam ten topik regularnie i trzymam kciuki za staraczki mnie sie po castagnusie udało a miałam cykle sredniej długosci 26,29 dni w ciaze zaszłam w 6 dniu cyklu czyli cast. przyspieszył owulacje o jakies 3 dni ale jezeli u kogos cykle sie niebezpiecznie skracaja lub wydłuzaja to lepiej odstawic i spróbowac innych srodków bo cast działa na kozdego inaczej, mnie pomógł ale to nie jest reguła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
elus1982 trzymam mocno kciuki za ciebie aby się udało . najważniejsze nie tracić nadziei , a z drugiej strony gdy bardzo się chce to raczej nie wychodzi . Ja też bardzo chciałam i się starałam aż któregoś dnia zapomniałam o wszystkim i zaszłam w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
dla dobra sprawy spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVERSAYNEVER
słuchajcie dziewczyny, ja również bardzo bym chciała mieć w końcu dziecko! to pragnienie mnie przytłacza. niedługo zacznę brać ten castagnus i wiesiołka, mam wielką nadzieję że w końcu, po 4 latach bezowocnych starań się uda :( pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neversaynever a co jest powodem porażek? co na to lekarze? 3mam kciuki żeby Ci się udało :) nowa co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
Hej dziewczyny . U mnie cisza nic się nie dzieje a szkoda Tak bardzo chciałbym dostać okres i zacząć dzialać a co u ciebie elus 1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×