Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość maxia mmmmmmmmmmmmmmmmmm
niu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxia mmmmmmmmmmmmmmmmmm
wpadlam tu niechcacy i tak czytam i czytam az sie z....... chce czego wy oczekujecie od losu jak chcecie zajsc w ciaze to do lekaza a nie opychacie sie chemia i wy matkami chcecie byc to nie sredniowiecze sa lekaze zalosne naprawde polowa z was na tym forum to paranoje ma a moze nie ginekolog tylko psychiatra by zaradzil bo powazne kobiety i przyszle matki nie wpierdzielaja dziadostwa bez wiedzy ekaza wspolczuje dzieciaczka moze wam sienpodobac czy nie moja wypowiedz i tak wiecej tu nie zajze bo to karygodne co wyprawiacie ble ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVERSAYNEVER
Nie ma to jak IDIOTA/IDIOTKA dorwie się do komputera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, Ja dalej dziewczynki echo. dziś 32dc, testu dalej nie robie bo nie chce stracić nadzieji ze może się udało... to już 6dzień bez lutki. piersi od 6 dni jak baloony, lekkie kłucia i bole brzucha. nic specjalnego... a u was jak? - kochana moja jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, a nie osądzasz wszystkich jak ci się podoba... całuski kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj!!! U mnie 47 dc i nadal nic!!!!!!!! Elus może Ci się już udało:D Trzymam kciuki...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba dupa wyjdzie z tego :O dziś spadła mi temp o dwie kreski więc pewnie @@ wpadnie za ok. dwa dni :( wątpie że ciąża po spadku jest możliwa wiec juz ten cykl na straty spisałam :O A u was jak kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVERSAYNEVER
hej. u mnie bez zmian, poza tym że mam straszne zawroty głowy. ale to raczej lekkie przeziębienie czy coś takiego. raczej nie sądzę, że się mogło udać. tak z drugiej strony fajnie byłoby dostać taki prezent od losu. na święta. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVERSAYNEVER
Eluś - u mnie 24 dc. Spodziewam się @ 12 (po castangusie cykl mi się nieco skrócił). Chyba też będzie d..a. A ciekawe jak tam Izy staranka? Może chociaż jednej z nas się udało? Pozdrawiam Cię cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)U mnie nic,mój cykl trwał 48dni!!!Wczoraj dostałam@:( Niestety się nie udało!!!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus wiem co czujesz... tak mi przykrooo :O :( ja mam to samo :( neversaynever w tobie nadzieja 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVERSAYNEVER
Niestety... Dziś 1 dc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neversaynever :( no to wszystkie prawie w jednym czasie :( ehhhh zycie to daje nam popalić, nie ma co... ja zaczelam drugi cykl z castagnusem, ide do gina 22.12. zobaczymy co mi powie po moim wykresie luteinowo-castagnusowym.. temp skakały jak szalone.. całuski kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Iza idziemy leb w łeb :) ja dziś zauważyłam śluz jakby poczatki plodnego i jestem zaskoczona.. zawsze owu 18-20dc a tu by byla niespodzianka?? w razie czego zaatakuje męża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! Może któraś z Was brała lek DUPHASTON,mi przepisała taki lek gin!Pomaga w leczeniu niepłodności...i takie tam z @! Nie wiem czy pomoże mi w czymś...?!Liczę na jakąś odp.Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duphaston to inna odmiana luteiny.. pomaga w zagnieżdżeniu zarodka , podwyższa progesteron. Oby pomogło w zafasolkowaniu, ja brałam tylko luteine..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TSH -1,34 , norma 0,27 - 4,20 :) Martwi mnie delikatnie podwyższone Ob o 2pkt. Wyszło mi 10mm/h a norma 0mm/h - 8mm/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVERSAYNEVER
Witajcie Dziewczyny. My też zaczęliśmy "starania" i jak zwykle wmawiamy sobie, że bez ideologii :-) Pozdrówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam nadzieji na te kilka cykli kolejnych bo wczoraj moja gin za bardzo sie nie wyslila i dala mi na dwa cykle znow lutke :( i castagnus do lutego a w marcu badanka.. Wesołych Świąt kochane... W te święta magiczne, życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek z ogromem światełek. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka. Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego. Dużo jedzenia na stole, NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVERSAYNEVER
Dziękuję bardzo :-) i również przesyłam Wam najlepsze życzenia świąteczno - noworoczne! Życzę Wam z całego serca spełnienia tego jednego marzenia. :-) Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczę Wam zdrowych i wesołych świąt spełnienia wszystkich marzeń a szczególnie tego JEDYNEGO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dziewczyny? ja zdycham z przejedzenia :P ja dzis 16dc... temp na maxa niska, wiec owu jeszcze nie było, w tamtym cyklu w tym czasie tempka była wyższa o ok 4 kreski a teraz??!! i sluzu zeroooooo... masakra, ja kuźwa oszaleje kiedyś :O właśnie poijemy z moim szampanka :) :D dziś świętuje swoje 27 urodzinki.. serce ściskało jak wszyscy w rodzinie życzyli maleństwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVERSAYNEVER
Wszystkiego najlepszego Eluś. To chyba fajnie mieć urodzinki w Święta? :-) Nie przejmuj się przed nami Nowy Rok, nowe nadzieje... Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana :) nie fajnie mieć urodziny w Święta bo mniej prezenciochów :P ;) Iza co u Ciebie?? jak starania?? Ja dalej castagnus, to drugi cykl jak łykam. Owu znów późno bo wydaje mi sie (objawy wskazuja) ze to teraz, a dziś mam 20dc.. WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM SZCZĘSLIWYM 2010 ROKU!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -B.SZCZĘŚLIWA -
w poprzednim miesiącu poczytałam sobie na forum opinie dziewczyn które się nim zachwycały i stwierdziłam, że po pół roku bezowocnych starań i po poronieniu w zeszłym roku muszę to cudo wypróbować. Od 1 dc. brałąm 2 tabl. Castagnusa i 4 kaps. oleju z wiesiołka i już w pierwszym cyklu brania zafasolkowałam! sama nie wierzę, że takie niepozorne tableteczki mogły m pomóc ale chyba coś w tym jest skoro pomogły już w pierwszym cyklu. Brałam je na własną odpowiedzialność po tym jak 4 ostatnie miesiączki były tak skąpe, że wystarczały mi 1-2 zwykłe wkładki zamiast podpasek. Pani ginekolog nie zlecała mi żadnych badań tylko stwierdziła , że to wina przemęczenia itd itp. Ja natomiast obserwując temp. zauważyłam, że coś jest nie tak, gdyż temp. spadała mi dopiero w 6-7 dniu nowego cyklu do ok 36,7 a całą miesiączkę i te kilka dni po utrzymywała się powyżej 37,2.Początkowo myślałam ,że to ciąża i robiłam testy ale to chyba hormonki mi się rozchwiały. Podsumowując-nie wiem czy to zasługa castagnusa czy tylko taki dziwnie podejrzany zbieg okoliczności- ale będąc jeszcze raz w takiej sytuacji zrobiłabym znowu to samo czyli castagnus+wiesiołek! Powodzenia i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×