Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Hej Kobietki :) Wczoraj wróciłam z kilkudniowego wyjazdu nad morze. Mam jeszcze tydzień urlopu ale jak pomyślę że mam wrócic do pracy to po prostu masakra. W każdym razie w zeszłą nidzielę powinnam dostac @. Wyjeżdzałam we wtorek i postanowiłam wziąc ze sobą test ciążowy tak na wszelki wypadek. Właściwie to nie robiłam sobie żadnych złudzeń ponieważ dwa tygodnie temu we wtorek z powodu bólu piersi na długo przed @ zrobiłam test i był negatywny. Zwaliłam brak @ na zaprzestanie łykania castagnusa. Ale w czwartek wieczorem stwierdziłam że to już za długo. Zrobiłam test będąc nad morzem - i DWIE KRESKI !!!! Kurde ale to było szaleństwo. Taka radośc. Następnego dnia zrobiłam kolejny i też pozytywny. To niesamowite. Nie wiem co pomogło - to że zrzuciłam parę kilo, to że brałam castagnus czy to, że go potem odstawiłam. Nie zdążyłam zamówic ziół z Allegro. Staram się teraz cieszyc moim maleństwem. Będę Was dalej czytac oczywiście i z calego serducha życzę upragnionych fasolinek :) Przesyłam ciążowe fluidki :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_76
dziewczyny, ja jestem nowa. staramy sie z mężem o dzidzię już 13 miesięcy. oboje zdrowi. być może do tej pory zbyt intensywnie probowalismy i nic. od 5 dni biore wiesiolek i castangus. zobaczymy. tryzmajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Szpilka: Gratulacje!!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_76
czytam kilka ostatnich komentarzy, Szpilko gratuluję z całego serca !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
"SZPILKA" GRATULACJE!!!!! To niesamowite, jestem tu chyba ze trzy dni i same pozytywne historie słyszę..... oby Twoje dobre fluidy do mnie też przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gratulacje, dobrze slyszec takie wiesci,dzis za duzo nie napisze bo klawiaturka mi padla i pisze ekranowa co mnie doprowadza do szewskiej pasji..nawet usmieszku nie moge dodac. pozdrawiam i wylapuje fluidki,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
"Magda 76" ja też jestem tu nowa i też postanowiłam z Castagnusem sróbowac, po pierwszym opakowaniu już myślałam, że sobie wszystko rozregulowałam...ale @ chociaż obfita to po 3 dniach się skończyła...zobaczymy co będzie dalej...a Ty ile dni bierzesz Castagnus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Ciekawe czy i nam się poszczęści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszczesci, poszczesci:) naprawde Wam tego zycze:) ja nie wierzylam, ze kiedys oznajmie na forum, ze zobaczylam dwie kreski, a zobaczyc dwie kreski po p2 latac staran to jest RADOSC:) no ale tez obawy i schizy na poczatku ciazy sa, a to, ze nie mam objawow, kazdy boi sie poronienia, obumarcia itd....ale jest dobrze i to sie liczy:) trzymam kciuki i zajrze tu od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
szpileczka85 GRATULACJE!!!!!! Jak ja lubię czytać takie wiadomości :) Ciekawe jak u mnie, ja mam mieć okres za jakieś 5 dni. Nie czuję żadnych objawów oprócz tego, że mam wielką ochotę na czekoladę - ale zawsze mam tak przed okresem. Magda76 witaj moja imienniczko :) Gratuluje dziewczyny ja też już chcę :) Jak w ogóle samopoczucie mamuśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jeszcze ja:) dziewczynki tylko jedna rada moja, ale powtarza sie na forum- nie szukajcie objawow:P ja ich nei mam i nie mialam:P wszystko bedzie dobrze, jesli bedziesz w ciazy to bedziesz predzej czy pozniej....moja ciaza byla wielkim sozkiem, bo naprawde nic nei podejrzewalam, czulam sie najnormalniej w swiecie...jedynie plamienie 3 dni przed@ mnie zastanowilo i wtedy zaczelam sie ludzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czyli Ty Madzia jesteś :) Szpilunia gratuluję!!!!! a już myślałam, że jakieś pechowe wszystkiego jesteśmy albo wybrakowane. Ja od kilku dni kolejna niechciana @.. Wiesiołek cały czas. Ale kurde ten Castagnus coś mi pomieszał. Kilka dni wcześniej @, poprzedzona 3,4 dniowymi plamieniami..Nie mam już zdrowia do tego wszystkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
szpilka, bardzo mnie pocieszyłaś. Pamiętam, że już byłaś mocno zrezygnowana, a tu takie wieści. Trzymam kciuki, by się dzidzia dobrze rozwijała. Rzadko piszę, ale czytam topik od początku i mam nadzieję, że po kolei pozaciążamy. :-) Ja teraz mam 2 cykl z castagnusem, dodatkowo wiesiołek i siemie lniane do owulacji i teraz (21dc) luteina. Czuję jajniki, takie lekkie dziubanie i macicę, ale to chyba po lutce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_76
Hanka 81- przygoda z Castangusem u mnie to dopiero 6 dzień :) Wierzę że tym razem się uda, czego i Wam dziewczynki życzę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Ja też sobie i wam życzę dzidziusia. Może 5 miesięcy starań to krótko aby być zrezygnowaną ale znam przypadek kilkuletnich starań o bobasa.Wiem że w takim momencie istotne są słowa otuchy i wiary nie tylko samego siebie.... dlatego trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamusie.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
szpilka, poza bolącymi piersiami miałaś jakieś obiawy, jakieś dziubania w jajnikach i macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
Cześć Kataśka28 miło że wpadłaś do nas :) Tak jestem Magda :) Co Ty my tutaj nie jesteśmy wybrakowane poprostu potrzebujemy więcej czasu - pamiętaj co się odwlecze to nie uciecze :) Powiedz jak tam u Ciebie w pracy? O jakich kobitki dziubaniach w macicy mówicie? :) Może to bocian dziubie? ;) Mnie coś tam wczoraj delikatnie wieczorem pobolewało w macicy, ale wiem że jestem przed okresem wiec normalna sprawa. Tak mnie korci żeby zrobić sobie test ciążowy ale wiem że to zbyt wcześnie. Zrobię sobie za 4 dni jak @ nie przyjdzie. U mnie wsród znajomych w tym roku jest wysyp ciąż, normalnie jakaś epidemia :) Znów się dowiedziałam że w przeciągu kilku dni urodziły dwie koleżanki. W tym roku w sumie urodziło już 7 bliższych lub dalszych znajomych z sąsiedztwa, a jeszcze 1 jest w ciazy. Wirus jakiś czy co?:) W tym roku chyba będzie wyż emograficzny... Fajnie nie mogę się doczekać kiedy przyczynię się do jego zwrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
doliczyłam się właśnie jeszcze 2 ciężarnych i 2 urodzonych dzieciątek, epidemia jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Tam gdzie mieszkałam-nowe osiedle było mnóstwo kobiet z wózkami i brzuchami....faktycznie wysyp dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaaa, ja miałam takie bóle brzucha lekkie, podobne do tych na @, ale dużo lżejsze. Od czasu do czasu kłucie jajnika raz jednego raz drugiego. W ogóle to nawet jak mi sie trzy dni spóźniała @ to byłam pewna, że to wina odstawienia castagnusa. A tak serio to może on faktycznie pomógł, chociaż brałam go jeden cykl z kawałkiem. I powtórzę to co kilka już wcześniej zafasolkowanych - mam wrażenie że ten szczęśliwy cykl był pierwszym, w którym mieliśmy więcej luzu. Tak się złożyło, że w tym cyklu mój mąż robił badania więc mieliśmy abstynencję, ja czekałam z niecierpliwością na urlop i też o tym w sumie myślałam. Moze cos w tym jest, że trzeba dac na luz chociaż zdaję sobie sprawę że jest to strasznie trudne. Wierzę w Was moje Kochane !! I czekam na dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
Szpilka, sorry, że jeszcze Cie ponaciskam, ale skoro masz patent na zaciążenie :-) , może czegoś jeszcze nie wiem, jak się te dzieci robi. :-) Tez mi się wydaje, że luz jest kluczem, ale czy ty byłaś w stanie nie myśleć codziennie i nie doszukiwać się objawów? Jak bolały Cię piersi? Ja mam wrażenie, że jak ludzie zapominają o doszukiwaniu się w sobie najmniejszych objawów (tylko jak) to zachodzą dopiero. w każdym razie jeszcze raz gratki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :* dziś na 11:15 mam wizytę u nowej gin :) mam stresa jak nigdy wczesniej :O ta kobieta u ktorej bede sie leczyć przyjmuje też w prywatnej klinice leczenia nieplodności a tam gdzie ide jest Klinika Ginekologii i Uroginekologii . Mam nadzieje ze nam pomoze. moj m wlaśnie zdaje prawko, drugie podejscie ;) 3majcie za ?Nas kciuki. ja dzis 27dc.. owu była jakoś 20dc.. do @ jakis tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
Elus, ja będę trzymać kciuki. Wogóle chciałabym zaproponować zbiorowe mentalne wspieranie, szczególnie w okresie płodnym, bo kiedyś na innym topiku robiyśmy takie grupowe skupianie pozytywnej energii na danej osobie z problemami (np 15 min o danej godzinie) i okazywało się, że tej osobie coś się potem udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaaaaaa, naciskaj ile chcesz :) Powiem Ci dokładnie jak to było. 4 lipca dostałam ostatnią @. Wtedy postanowilam zmienic gina. Poczekałam do końca @ i bodajze 21.07 poszłam do innego. Pisałam już o tym zaraz po tej wizycie - byłam bardzo zadowolona. Lekarz powiedział żebym spróbowała trochę schudnąc, a męża kazal natychmiast wysłac na badanie nasienia. Ja już w sumie byłam w trakcie diety więc dostałam tylko dodatkową motywację. Od tego dnia przestałm też brac Castagnus. Badanie zrobiliśmy 22.07 po pięciu dniach abstynencji. O wynikach badań tez już pisałam - ogólnie wszystkie parametry w normie, tylko mąż ma liczne leukocyty i zaniepokoiła nas ilośc plemników - 30mln/ml a norma to 20-250 mln. Mimo, że miałam jeszcze sporo czasu do @ to bardzo opuchły mi piersi - a sutków to w ogóle dotknąc nie mogłam. Dlatego 26.07 zrobiłam test, który był negatywny. Do końca tygodnia chodziłam jeszcze do pracy i załatwiałam ostatnie sprawy związane z urlopem. W niedzielę 01.08 powinnam miec @ ale nie mialam, ale od razu zwalilam to na odrucenie castagnusa. We wtorek wyjechalismy nad morze, wzielam test ze sobą. Ale dopiero w czwartek 05.08 odważylam się zrobic. No i udało sie. Ja w tym cyklu w ogóle odrzuciłam możliwośc zajscia w ciążę ze względu na to że postawiliśmy jednak na badania i techniczne podejście do sprawy. Właściwie skupiliśmy się na ciąży ale od innej strony. Może dlatego ze się jej nie spodziewaliśmy to nagle się pojawiła :) Teraz mam te lekkie ból brzucha i bywam strasznie senna a czytałam już że to normalne na początku. Aha, nie miałam żadnego plamienia przed @ ani żyłek na piersiach a więc widac że każda z nas trochę inaczej reaguje na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
hmmm ból sutków chyba rzeczywiście konsekwencją brania Castagnusa.Bolały 6 dni.Jeszcze bolą ale juz nie tak bardzo....może organizm musiał się przyzwyczaic? pisala tutaj jedna z was o tym....przez ile dni ciebie bolały? Pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
dzięki serdeczne za wyczerpujący opis. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki mam pytanie
Dziewczynki u mnie jakieś 3 dni do @,ale pobolewa mnie ciągle podbrzusze i dziś nie wytrzymałam i zrobiłam sobie rano test ciażowy. O ja głupiutka.... Oczywiście 1 keska, no nic czekam (raczej nie czekam) na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Dostałam skierowanie na hsg. i jak sprawdza drożność i bedzie ok to kilka cykli spróbujemy naturalnie a jak sie nie uda to inseminacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
elus wszystko bedzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×