Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

gvbhtcfrdexsz , zarejestruj nicka to nie bedzie problemów. Złapałam głupawkę od asi1983 :D Mnie to powinien leczyć ale psychiatra bo nikt nie ma tak zmiennych nastrojów jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalalal
wybaczcie ze pisze ale czesto was czytam a kiedys choc krotko i ja tu pisalam.Nie moge pojac takich kobiet jak SG sama urodzilam mlodo ale tak powalona nie bylam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curvus29
dokładnie ta słodkogorzka to jakaś mała porypana dziecinka .najpierw marudzi ze chce dziecko małolata a teraz płacze bo wyobraziła sobie w końcu czym to pachnie .Dziewczyny mają rację że jesteś jeszcze baaaaaaardzo niedojrzała i nie masz o co się dąsać że ktoś ma rację!!! Jesteś dziecinna i nie ma sie o co obrażac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbhtcfrdexsz
nie rozdwojenie jaźni tylko ktos sie podszywa....jak się bawić to się bawić, a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe koleżanki. Czemu odzywacie się tylko przy takich okazjach??? Dajcie młodej spokój. Rzeź niewiniątek urządzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, mnie taki silny ból piersi przeszedł z tego co pamiętam jakoś koło 6-8 tyg. ciąży. Potem ból zmniejszył się, ale też bolały. Teraz bolą jeszcze mniej, prawie cale, wrażliwe są brodawki. Ale wszystko to jest indywidualną sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Zora wiem że jestem fajna -mąż mi to mówi co dzień ! i w dodatku jestem skromna :D za pare dni będę w innym nastroju @ sie zbliża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalalal
Ja nie! zycze jej jak najlepiej moze ciaza ja postawi do pionu:) a wam zycze powodzenia ogromnego wierze ze wam sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_83
Słodka zrób jutro test i jak będa 2 krechy to pędz do gina. Prywatnie powinien szybciej przyjąc:) Musisz brac aby nie zaszkodzić dzidzi:) TRzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka_83
brać kwas foliowy - miało byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
...ale wtedy bez wyrzutów sumienia carlo rossi rózowe moje!!! ale licze wtedy na wsparcie ..psychiczne, bo winkiem nie poczestuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To skończmy już. Jak naprawdę jest w ciąży to jej nie pomożecie takim gadaniem- tylko zestresujecie - co jej teraz nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkogorzka, a ty zrób drugi test i idź do lekarza a nie snuj tu pesymistycznych myśli :) Sama mówiłaś Zorze, że ma dbać o siebie,a ty co, nie musisz? Już, nie lamentować tylko działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, jeszcze tego winka nie piłam. Ogólnie to nie lubie kolorowych napojów bo mi się kojarzą z mixem alkoholi a wtedy na samą myśl żołądek mi się wywraca na drugą str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbhtcfrdexsz
co poniektóre tutaj dziewczyny boją się powiedzieć coś złego oprócz pochwały. Czy niby zamartiwanie sie że nie może się zajść w ciążę (conajmniej jakby starała się połowe swojego życia), a jak test wychodzi pozytywnie to sie nie cieszy, mówi ze chce sie napić, wyzywa bratową swojego chłopca i nie cieszy się że ona ma dziecko (jakby to były jakieś wyścigi ktora pierwsza) i mówi jeszcze że nie chce iść do ginekologa albo pójdzie w czerwcu. Dziewczyny czy to jest normalne?? Czy tak zachowuje się dojarzała dziewczyna??? Ginekolog nie gryzie i widział tyle tyłków ile ty nigdy nie zobaczysz. Dlaczego boicie sie przyznać rację, że ona nie zachowuje się poważnie. Toż to jeszcze dziecko. Dziewczynce instyntk macierzyński daje się we znaki, ona chce i już! Tak jakby tupała nogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się pochwale tak na zmianę tematu,dzisiaj zaczełam odpowiadać ludziom bez ściemy na pytania o dziecko:)Wytłumaczyłam jednej znajomej dlaczego jeszcze nie mamy,że to nie z lenistwa,że nie jestem za wygodna,że nie chcę robić kariery,wytłumaczyłam co to jest pco i jak się z tym żyje.ULGA...naprawdę,teraz już nie będę ściemniać o remontach i finansach,oni naprawdę rozumieją lepiej niż mi sie wydawało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, znamy już Twoje zdanie. Skończ już pisać o SG !!!!! Wyładowałaś się i wystarczy. Chcesz to zostań nie chcesz to odejdź - ale nie pisz w tak "bezpośredni" sposób nawet jeśli ktoś Tobie nie odpowiada. Niech to posłuży Tobie za dowód, że raczej nie boimy się pisać wprost prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbhtcfrdexsz
Nie nazywałabym tego wyładowaniem. Dlaczego nie pisać w bezpośredni sposób, a jak?? Tak żeby nie urazić czy chwalić jej kroki? Bo nie rozumiem??? Lovekrowa niby się nie boicie ale każda na siłę stara się ją podtrzymać na duchu (?) zamiast mówić że coś robi nie tak. Ja wiem że jej to nie pomoże ale może pomoże spojrzeć na sytuację w inny sposób i czegoś ją to nauczy. A głaskanie po główce pokaże jej tylko że ma rację i dobrze robi. Dzieci nie powinny mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Otóż dziwny niku, nie obrażaj tu już wszystkich Nie uważam zebym sie bała mówić prawde, raczej mam niewyparzoną morde!! Kiedys ja tu przyszłam nawet nie zgodziłam sie ze "stara "forumowiczką mooniaaa123 (mooniaaa pewnie pamieta) a wiem ze chciała mi pomóc zeby nie myslala bez przerwy Słodkiej wszystkie mowia ze ma isć do gina w dośc wyraźny, dosadny sposób Ale cholera nie nam oceniac Kazda moze myśleć swoje, ale to forum chyba nie temu ma służyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, a ja nic nie mówię o pcos bo u mnie panuje przekonanie że jak juz któras to ma to na bank jest bezpłodna. Może dlatego sie tak załamałam diagnoza. Ale teraz wiem że pco czy pcos nie jest przeszkodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
chyba ma służyc odpowiedzi na pyt. czy castagnus pomaga, ewentualnie teraz chyba bardziej stało sie forum dla staraczek. Musisz tak meczyć, kazda z Nas przez to starnie ma troszke nie po kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, to już od miesiecy nie jest forum o castagnusie. Jak któras go bierze to tylko tak przy okazji ;) a forum jest dla starających się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego - bo Ty ją najzwyklej w świecie obraziłaś. Jeżeli chciałaś ją czegoś przez forum nauczyć - to nie ten styl i nie to miejsce. Nie nasza rola (rodziców, męża, babci)' Co dało to, że powiedziałaś jej, że robi nie tak? Jak spojrzy, jak sama zauważyłaś ona tutaj nikogo nie słuchała - brnęła w swoim kierunku i zadumie - jakkolwiek by tego nie nazwać. A cojeżeli ona tylko na forum wyjawniała swoje niezdecydowanie i wątpliwości - obraz z forum jest złudny. Myślisz, że jestem kobietą - a co jeżeli od pół roku udaje - czy też tworzyłabym inny swój obraz w jakikolwiek inny sposób. Kurcze trochę przegięłaś. Zapomnijmy o tym - SB wróci albo nie. Trochę niesmacznie się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Wiem zora.. chodziło mi o to ze pomagamy sobie wiedza, doświadczeniami itp. i się wzajemnie nie oceniamy a ze się wk.. to tak napisałam sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, nie przepraszaj! Tak tylko napisałam. Lovekrove, no wiesz co? My tu o cycuszkach, wydzielinach itd a Ty facet jestes? ;) Wiem, wiem -baba z jajami ale baba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahhahha A co facetom cycuszki nie bliskie? Jeszcze jak ...... Spokojnie, jestem kobitą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
zora85-narazie chyba bez zastrzyku,nic dr nie mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania85pomorskie, czasami lekarz chce zobaczyć czy jejeczka same pekają. Gdyby się okazało że nie to przepisze Ci zastrzyk w kolejnym cyklu :) Zaskoczysz raz dwa, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×