Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Nawet nie wiecie jak My JEJ nie nienawidzimy :-// Taka pusta z każdym zadziera nosa i ma dziecko:(:(:(:( My ciągle pod górkę i chyba nie zasłużyliśmy na dziecko:(:(:(:( Chyba idę się napić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka, Ty to potrafisz się zdołować....test wyszedł Ci pozytywnie, więc trzeba być dobrej myśli:) bratowa ma córkę to niech se ma:) Ty za 9 m-cy też będziesz miała bobaska, zobaczysz.... Powiedzcie mi dziewczyny na ile przed @ tempka spada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
super Zora, że masz już lepszy humor...przy WIELKIM udziale swojego lekarza ( a tamten konował, będzie się spowiadał z Twojego smutku) ...i ciesze się,że wzmociła Cie propozycja rozmowy z Malutkim Dzieckiem :) myślę,że to będzie chłopiec :) kuzynka starała sie 1,5 roku, biegała do lekarzy i zaszła i ma chłopca, więc może mocno starające się mają chłopców? ...ciekawe czy to trafna teoria-co Wy na to? i jak juz jesteś w lepszym nastroju - fakt: -Dziecko JEST -macica JEST większa ...gdyby miało iść ku smutniejszemu, to by Maleństwo więdło by jak Kwiatuszek w suchej doniczce, a tak doniczka staje się większa i bardziej przyjazna, nasionko rośnie i jak tylko ruszy sie to pieprzone wiosenne słonce to pięknie wyrośnie :) czyli idzie ku radośniejszemu :) hmmmmm...chyba streściłam początek bajki o Calineczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj potrafię:(:(:( Ale będzie to co ma być ileż można ciągle o tym myśleć. Stwierdziłam,że co ma być to będzie :o)) ;o(( myślę,jak tu myśli od tego odwrócić nawet całe mieszkanie na blasssk posprzątałam,ale nawet na chwilę nie pomogło:-// A do wc latam co pół godziny jak nie lepiej najgorzej jest wieczorem bardzo dużo wtedy jest tego "śluzu" i do wc latam co chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Asiunia1983 🌼 Zastanawia mnie tylko to że lakarz był zaskoczony tym że macica rosnie a pecherzyk malutki. Nie zamartwiam sie tylko skoro doświadczony lekarz był zaskoczony to ja już zupełnie zgupiałam. Wspomniał że może pozniej zaszłam ale co znaczy pózniej? Bo my sie nie przytulalismy już po owu!! Może chodziło mu o to że zagnieżdżenie nastapiło pózniej. Nie wiem. Do jutra wrzucam na luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka z tą tempką to tak różnie. u niektórych spada w dzień @, u mnie zaczęła spadać na 2 dni przed. bywa nawet ponoć, że spada dopiero jak już paskuda jest;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Zora...może tak...nasienne żołnierzyki może później spotkały papierową baletnicę - komóreczkę i spacerkiem doszły do domku :D dobra już nie świruję - a głupawke mam nie przeczę...bo tu nasienne-ołowiane żołnierzyki zaciągają bajkami Andersena :D ale w sumie...to Zora rozglądaj sie za książeczkami...nie ,żeby dla Dziecka! aby nie zapeszyć! po to tylko aby przypomnieć sobie swoje dzieciństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkogorzka bo ja cię normalnie wirtualnie uduszę,co ty tu piszesz że się musisz napić,że kogoś tam nienawidzisz że coś tam coś tam....Dziewczyno dostałaś od losu to na co ja i większość dziewczyn czekamy po kilka lat,cholera jasna,pomyśl chwilkę masz 2 kreski na teście hurrraaaaa!!!!!Pomyśl nad lekarzem,wejdż na neta,poszukaj dobrego gina,sprawdź komentarze,nie wiem ciesz się po prostu za nas wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, ale mnie rozbawiłas :) W dzieciństwie lubiłam basnie braci Grimm i bajki Andersena :) Ale tak za bardzo do dzieciństwa nie chcę się cofac bo nie było zbyt szczęsliwe :( No właśnie, jajeczko wędruję kilka dni zanim sie zagniżdzi. Czytałam że czasami może to trwać nawet aż 12 dni!! Już nie będe kombinowac tylko poczekam do jutra za wynikami bo sobie znowu jeszcze cos wkręcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam. Poczekam do końca tygodnia jak nie przyjdzie @ to będę NAJSZCZĘŚLIWSZA POD SŁOŃCEM!!!!!!! Gin.już wybrałam czekam do czerwca na wizytę:o DODAM,ŻE PRYWATNIE:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
czasem tak bywa ,że stramy się nie wracac do tego co było ...ale lubiłas baśnie Grimmów (pewnie takie dwutomowe wydanie , jeden tom miał na okładce taką wielką żabę, a w środku straszne rysunki elfów-stworków) a Andersen to takie duże 2 tomiska w szarych twardych okładkach z dużymi ilustracjami...jak je czytałaś, byłas szczęśliwa, w miarę szczęśliwa, bo czasem to szło się do swojego pokoju czy kącika po to by ...nie donieszczęśliwiać się...więć w sumie bajki dawały swoisty spokój- szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka Czekaj do Grudnia - do porodu. Po co będziesz ginom głowę zawracać :). Żartuję, ale Ty tez powinnaś - piszesz czasami rzeczy mało poważne !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:( Szukam jeszcze jakiegoś dobrego niestety mało jest takich "dobrych"tutaj u Nas.Ale myślę,czy nie umówić się do takiego który nie ma za dużo pacjentek tylko na jedną wizytę,żeby sprawdzić czy faktycznie mam tą swoją fasolkę co myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Słodka....do czerwca...:D :D ;D może to już za późno będzie? ...mam nadzieję,że nie dostaniesz @ , czyli jak to mówi moja siostra "zaoszczędzisz na podpaskach lub tamponach" :D coś mi się zdaje,że jak COŚ wypali to w podskokach pobiegniesz do gin w następnym tygodniu, żeby potwierdził! :D nooo Słodziutka nastawiaj się psychicznie na wcześniejszą wizytę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbhtcfrdexsz
bo słodkogorzka20 to mały niedojrzały ćmok. ona chce dzidziusia kompletnie nie zdając sobie sprawy z obowiązku i powagi sytuacji. sama nie wie co chce, drze koty z bratową swojego szczyla i jeszcze chce sie napić. tyle miauczała, ze chce dziecko a teraz smutna bo wpadła. dzieciak nie dorósł do roli matki. 20 lat to nieodpowiedni wiek co widac na załączonym obrazku. trzeba było sie zabezpieczać a nie robić dzieciaka swoim rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
...w sumie to chyba powinnaś iść Słodziutka ...wizyta u gin jest trochę śmieszna, bo na pierwszym spotkaniu już ściąga sie majtki :D ...no ale jak nie chodzi sie to wypada się z rytmu, z obowiązku sprawdzania czy wszystko tam OK, pojawia się wstyd...oj stałby się cud gdybym zmusiła mamę do wizyty u gina...nie była od 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwny nicku,może nie przesadzaj jednak,motywacja a dołowanie to dwie różne rzeczy.Masz prawo mieć własną opinie ale wyrażając ją w ten sposób nikomu nie pomagasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można oceniać kogoś w ogóle nic o nim nie wiedząc? Nieproszony gościu, jeśli irytują Cię nasze posty to po co tu zaglądasz i czytasz to forum? znajdz sobie takie z wypowiedziami na swoim poziomie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbhtcfrdexsz
Ja tak naprawdę mam brązowe papu zamiast mózgu. Nikt mnie nie lubi więc piszę tutaj bo nie mam z kim gadać. Wy się tak fajnie trzymacie i dogadujecie a ja jestem nieszczęśliwa. Tak naprawdę, też staram się o dziecko a, że Słodkogorzkiej20 się udało to jej dowalam. W sumie jeżeli moje dzieci mają być takie porypane jak ja to pewnie lepiej bym ich nie miała. Słodkogorzka20 zazdroszczę CIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbhtcfrdexsz
kilka słów prawdy i zaraz obraza?!? nikt sie nie uwział ale ciągle pokazujesz jak bardzo jestes dziecinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkogorzka, ale Ty się tak dziwnie zachowujesz. Najpierw martwisz sie że nie zachodzisz a jak zachodzisz to chcesz pić i do lekarza iść dopiero w czerwcu -to by było za pózno na pierwsza wizytę. Mozesz zwlekać jakiś czas ale nie 2 czy 3 miesiące!! My chcemy dla Ciebie dobrze kochana. Jesli nie wiesz co robić (ja też jestem zielona w temacie ciąży) to poproś o radę. Dziewczyny na pewno Ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbhtcfrdexsz
nie bardzo rozumiem po co był ten podszyw z 19:35... Ani to śmieszne ani poważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalalal
wybacz slodkogorzka ale zachowujesz sie jak nawiedzona malolata szukasz wspolczucia uwagi nie wiem ale to meczace troche,dojrzej do zycia bo maciezynstwo to nie zabawa lalkami a tak sie zachowujesz masz 20 lat a piszesz jakbys starala sie z 10 bez skutku ublizasz bratowej bo ma dziecko a wiesz ze kazda kobieta ma prawo je miec?jestes zawistna rozhisteryzowana dziecinna.pomysl chwile nad soba to nie bedzie bolalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hehe, właśnie się zastanawiałam czy to podszyw czy sarkazm. Wariatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
ktoś tu ma rozdwojenie jaźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvbhtcfrdexsz
No właśnie co to za podszywanie się????? Ja tutaj taka kulturalna jestem, taka fajna jestem a wy co???? Wiem, że nie umiem inaczej przekać swoich emocjo ale wy tutaj wszystkich akceptujecie takimi jakimi są!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, ja już na sam widok Twojego nicka sie śmieje :) Fajna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×