Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Zorka, a co mnie dziwi, że cycki mnie jakoś specjalnie nie bolą....co miesiąc miałam wielki problem nawet z noszeniem stanika z bólu (od owu do momentu@) a teraz boli tylko od strony pach i to delikatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to tak jest ze chyba znamy te swoje organizmy az za dobrze (nie ja oczywiście) ze jak zajdziemy w ciąze to nic nie zauważymy Lovekrove w tym cyklu nie umówie sie już zeby wypadło koło połowy cyklu Poza tym potrzebuje miesiąca dla siebie Zero leków oprócz mg Pisze te cholerną prace przez myślenie o ciązy mam takie tyły ze hej Odpocznę i w czerwcu się dowiem co mnie czeka co zaproponuje, skonsultuje si e z nnym lekarzem (już 4 w mojej historii) Każdy niby dobry, ale zaden mi nie powiedział ze jestem zdrowa a ja takiego własnie szukam :) Od 18 roku życi słysze o torbileach, jajnikach jajowodach ble ble ble Przez miesiać wyobrażę sobie ze jestem zdrowa oprócz bo fiz mi nic nie dolega (a i może mi opuchlizna zejdzie bo od rozpoczęcia kuracj castagnusem i późniejszym zastąpieniem go doopkiem przytyłam 8 kilo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Zuzka, mój pierwszy sikaniec wyszedł cień cienia. Po dwóch godzinach drugi jeszcze bledszy. Na początku ważne by z porannego moczu. Staraj się wieczorem niej pić. Mam pytanie. Czy któraś robiła test owulacyjny w 21 dc (wiem, ze to bezsensowne :) ). Dzisiaj zrobiłam i wyszła mi druga kreska, nie tak ciemna jak testowa ale wyraźna (nie cień cienia). PRZECIEŻ OWULACJĘ JUŻ MIAŁAM. Mam nadz., że to nie torbiel czy coś w tym stylu .... Czekam na porady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :-) pękły dwa :-) Zuzka nie wszystko jeszcze stracone, czekam na wieści jutro... Lovekrove za bardzo się nie znam, więc nie pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, mnie też b. długo testy owu wychodziły pozytywnie, pomimo, iż owu już dawno była. Nie pamiętam jednak jaki to był dzień cyklu. Radziłam się Was nawet na forum, ale żadna nie była w takiej sytucji...a zaznaczę, że nie mam pco.... Beti, no to trzymam kciuki za bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :-) Test mam zrobić ok. 28 maja, a Ty Lovekrove ?Który masz już dc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 21 dc. Ale cisza jak makiem zasiał w przeciwieństwie do poprzedniej ciąży. Zobaczymy... Testować może będę w poniedziałek lub wtorek. Termin @ mam w następny czwartek..... więc trochę czekania przede mną. Czyli powinnam testować parę dni przed Tobą bo 26 - jak to możliwe przecież owu miałam z 4 dni wcześniej niż Ty :)). Jak mnie dogoniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testujcie dziewczynki, testujcie. Najbardziej będę czekała na wyniki Beti2905!! Beti -gratuluje pieknej owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove u mnie dziś 17dc, więc jestem 4 dni za Tobą, a ginka wyliczyła,że mam testować 28 maja w sobotę. Zorka dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się w rachunkach pomyliło. To by się zgadzało - czyli czeka nas tydzień pełen testów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
Zorka - a niech Cię nie tyka "kijkiem" - ważne, żeby tknął Cię czymś innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Zuzka-trzymam kciuki mi wyszedł cienia cien 2 dni przed okresem o godz.16 i jest takie dziwne rwanie w dolnym boku :) jutro do 7.30 czekam na wynik siusiania! potem lecę do pracy i będę niecierpliwić sie do 15 (będę męczyła dzieci na egzaminie :D ) więc zero dostępu do neta tak szczerze-to ja jakoś nie wierzę w testy kupione nie w aptece (allegro, market), nie miałam z nimi do czynienia...ale w aptece są one na pewno stosownie przechowywane i są "świeże"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
dziewczyny, przepraszam Was, pewnie próbowałyście wielu sposobów ...ale może kto nie próbował, może niech zrobi tak jak my...wcześniej staraliśmy się 12, 14, 16, 18 dnia cyklu lub 13,15,17 przy 28/29 cyklu i nie wychodziło, mimo pozytywnych testów owu., a udało się właśnie współżyjąc tylko raz w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
tak tylko piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Asieńko :* Niestety o godz 7:30 to ja się na drugi bok dopiero przewracam kochana hehehe, więc testować będę o drobinę później:) Moje nadzieje gdzieś juz się rozwiały, bo czuję, że jednak to nie to:( ale test oczywiście zrobię :) Oj Zoreczka Zoreczka, my za Ciebie będziemy trzymały kciuki wszystkie na raz, więc nie ma szans żeby się nie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Zuzka...zazdroszcze tego spania - mi sie oczy otwieraja 5.50, choc budzik mam na 6.40 trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka trzymam kciukasy. Asia, jak widać ja też przestawiłam się na tryb letni i przed 6,00 oczy mi się otwierają :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
witam Was dziewczyny, czytam Was cały czas, ale nie odzywam się za bardzo. Wczoraj miałam USG i widziałam bobo z maleńkim serduszkiem. Zaj....bisty widok, poprostu kosmos. Mówiłam lekarzowi, że już miałam sobie odpuścic, ale on mówi, że trzeba się starać i używać wszystkich środków, aby tylko mieć dziecko. Teraz jest wiele możliwości i rzadko komu się nie udaje. Grunt to się dobrze zdiagnozować i nie dać dymać z kasy, bo ktoś korzysta z Waszej niewiedzy. Dziewczyny, także to kwestia czasu. Kibicuję Wam i 3mam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja też coraz wcześniej wstaje, a Zuzka chyba nie :-) Zuzka czekamy z niecierpliwością jak na swój test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
witam z rana :) O której przeważnie testujecie??? rano czy wieczorkiem? Bo ja jestem w gorącej wodzie kąpana, więc często zdarza mi się rano... a wiem że to chyba nie najlepsza metoda, więc marnuję sporo teściorków, bo później jeszcze wieczorkiem sprawdzam. No - a wczoraj nic nie było oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
moonia :) to super. Pamiętam ten moment - jak pierwszy raz zobaczyłam mojego "okruszka" i jak pierwszy raz usłyszałam jej serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy ciążowe czy owulacyjne ? Ciążowe to rano powinno się robić, jest wtedy większe stężenie hormonu, a owulacyjne to chyba lepiej po południu o tej samej porze mniej więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam poczekać aż mąż wybędzie z domu, bo nie chciałam mu znowu robić nadziei... Sama już nie wiem co mi wyszło. Niby jedna kreska....ale ja tak chciałam tę drugą zobaczyć, więc rozbroiłam teściora, bo mam ten strumieniowy i za szybką nic nie widać :) no i wytężając mocno wzrok coś tam można dojrzeć...cień cienia cienia:) ale to chyba nie to:( wiem, że w tym miejscu gdzie powinna pojawić się kreska testowa jest jakieś wyżłobienie więc myślę, że to właśnie wyżłobienie biorę jako krechę....już zgłupiałam :) Dzięki dziewczynki kochane że jesteście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa, Ty szczęściaro!! Jak ja bym chciała takie serdszko zobaczyc i usłyszeć :( Ale luz, nie dołuje się tylko sie troszkę rozmarzyłam.. Najpierw marzyłam o dwóch kreskach na teście a teraz marze o serduszku. Mąż mówił że serduszko dzidziusia bije jak oszalałe, jakby miało wyskoczyć :) (przypomonam że M ma dzieciaka z poprzedniego związku) -fajnie jak tak opowiada ale czasami jest mi przykro bo aż oczy mu błyszcza i chyba jestem wtedy zazdrosna o jego przeszłość. Ale zeszłam z tematu hehe. Mooniaaa, dbaj o siebie i zdawaj relacje żebyśmy wiedziały co i jak, gdy już same zaciążymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, do jasnej choinki -spróbuj za 2 dni. Wytrzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podchodząc do okna wcale nie muszę wytężać wzroku żeby zobaczyć tę kreseczkę...więc zgadnijcie dziołszki gdzie dziś spędzę cały dzień? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam dopiero 23 dc, więc jeszcze sporo testów przede mną:) dziś rano jednak miałam jakieś skromne brązowe upławy, a dodam, że biorę jeszcze doopka....wiecie od czego to mogło być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×