Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

zuzka, spokojnie. Jeszcze 4 dni Ci zostały do terminu @ więc może dlatego wychodzą te cienie. Mi test wyszedł chyba 27dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka to jest ta kreska czy nie :-) ? I nie mam pojęcia gdzie spędzisz dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja nie wiem czy to ta kreska, bo nie wiem czy ją w ogóle widzę, czy to tylko moja wyobraźnia i chęć jej zobaczenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, ja tez się tłumaczyłam że to pewnie wada papieru, zwid czy cokolwiek innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja naprwdę oczopląsu dostaję, żeby ją zobaczyć :) zorka, nie wiesz nic na temat plamień, o których pisałam? to może być początek @????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówili o niepłodności kobiet i problemach z zajściem w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiem,że o nas, ale czy jakieś ciekawe rady ? :-) Cień czy nie cień, ważne ,że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Zuzka przeżywam jak swoje :-) muszę się wyluzować, bo mi jajko/ka się zestresuje i pogubi drogę :-) Zmykam do pracy. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, nie kojarze żebyś pisała o plamieniach. Przypomnij co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miełj pracy Beti:) dzięki za sparcie Zora, dziś rano miałam brązowe plamienia pomimo, że biorę dooopka:( cóż to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy za wsparcie hehhe....trzymam kciuki za Twoje jajeczka Beti, co by zapłodnione szybko zostały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuka, kurcze nie wiem. Napisze tak: że w ciąży czasami w terminie miesiaczki pojawia się plamienie mylone często z @. Moja kumpela miała takie do 3 miesiąca ciąży. Jest też druga mozliwość, mniej optymistyczna -to może byc tzw ciąża chemiczna która kończy się wraz z przyjściem @. Widzę że Ci teraz tylko namieszałam w głowie. Ale pamietaj -jeszcze nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zorka....mama nadzieje, że to ciąża nie biochemiczna:( no nic, jak pojutrze nie dostanę @ (a nie powinnam, bo przecież biorę doopka) to zrobię jeszcze jeden test i zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataUK
o kurczaczek !!! tylko chwilę mnie nie było, a musiałam przeczytać 1000 wypowiedzi :) Ja pytałam o owulacyjne testy. Wiem, że ciążowe się robi rano... hmmm aż tak ciemna nie jestem jak pisałam :):):):):) chodzi mi konkretnie o doświadczenia doświadczonych staraczek, czy jak robiłyście testy owulacyjne z rana to czy Wam wychodziły dwie krechy, czy to faktycznie trzeba się tego tak trzymać aby robić popołudniu? Tak tylko - z ciekawości pytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeataUK, mi wychodziły z rana bo popołudniu to tak niezbyt. Bierz pod uwage to, że w ciągu dnia pijesz i mocz jest wtedy rozrzedzony. Tak myślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj tez że jesli robisz rano to rób codzienni o tej samej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka test owu wykazuje wczesną ciażę - właśnie wczoraj przeczytałam - zrób - jak wyjdą duże krechu to super. Poza tym jak jest kresta to jest ciaża (na ciążowym) - barwa się nie liczy. Który to dzien po owulacji ??? Może to implantacja? Beti - trzymam kciuki za Twpje jajka !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Zuzka...sikaj na test owulacyjne! ja też ciekawa jestem czy masz tam cienia cien na ciążowym! http://marcinimatylda.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?14 mniej więcej tak wyglądal u mnie drugi test przeleć tę serię fajnych zdjęć na tej stronie i jakos po połowie ono będzie, tzn.zdjęcie testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wm dziewczynki za doping, ale znowu niestety się nam nie udało. Byłam na becie i dooopa! ujemna! te kreski na teście to pewnie jeszcze resztki po pregnylu:( jestem załamana....no ale cóż, teraz szykuje sie do HSG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, tak mi przykro :( Byłam niemal pewna że Ci się udało. Szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zorka momentami przechodziło przez myśl, że wreszcie się udało....no ale niestety:( to już prawie 2 latka jak nam nie wychodzi....HSG to ostatnia rzecz jaką mogę sprawdzić....no chyba, że laparo, ale od tego jestem raczej daleka... później IUI.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z Paulą, Hanką...? halllooooo!!! dziewczyny!!!! jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się że jestem.Mój m dzisiaj zrobił badania,teraz czekam na wynik więc siedzę cicho,trzymajcie kciuki. Zuzka,też byłam pewna...następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Zuzka....ach joooo, jakby powiedział Krecik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×