Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość kiciak81
mam pytanie,gdzie najlepiej zrobic laserową depilację brazylijską ,i ile taki zabieg może kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elos
do Pani Pilnie zainteresowana Dziwi mnie to co Pani tutaj pisze i zastanawiam się, czy naprawdę gabinety nie wyjaśniają dokładnie jak wygląda zabieg, co sie po nim dzieje i ile sesji trzeba wykonać? Jeśli nie, to postaram się Pani pomóc. Aby usunąć włosy potrzebnych jest 4-6 zbaiegów, w przypadku włosów jasnych liczba ta może być większa. Po zabiegu nie wolno! wyrywać włosów, th, woskować , depilować elektryczną maszynką, "skubać" itp. Włosy powinny same wypaść i wygląda to tak jakby rosły(gdyż wysuwa sie ukryta pod skóra łodyga) poo czym wypadają. Przerwy pomiędzy zabiegami wynoszą ok 8 tygodni w przypadku pierwszych 3 sesji. Kolejne wykonuje się po pojawiniu sie odrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polly_123
Witaj, ja też walczyłam z włosami na twarzy. Zgodnie z zaleceniami mojego lekarza po zabiegu depilacji zawsze wyciągałam te uszkodzone włosy pensetą (zabraniał golić). Nie wyobrażam sobie abym chodziła z tymi włosami 2-3 tygodnie i czekała aż same wypadną. Myślę, że dziewczyny Ci dobrze doradziły. (ja pozbyłam się problemu, więc zabiegi zadziałały:). Z drugiej strony ciekawe dlaczego trzeba czekać aż włosy same wypadną? Jak je wyciągasz, to one się wogóle "nie trzymają" już skóry, są luźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elos
Włosy po zabiegu można przycinac lub golić ale nie wyrywać. Jełśi chodzi o "wyciąganie ich penseta to jest to co innego niż wyrywanie. jełsi nie czuje sie oporu to ok, mozna go wyciągnąć, ale trzeba robic to ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! mam pytanie do Pani Celesty jak również dla innych osób które miały taki problem jak ja.A więc zacznę od tego ze od urodzenia mam na nodze przebarwienie-wyglada jak duży pieg.Prosze poradźcie mi jakimi zabiegami mogłabym pozbyc się tego,bo spędza mi to sen z oczu.Bardzo proszę o odpowiedź-Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamaćka
miałam robioną depilację laserem elos 14 razy i niech nikt nie pisze głupot że 4-6 zabiegów wystarczy bo jest to zwykłe oszustwo !!!!! owszem włosów można się pozbyć ale musi być to dużo więcej zabiegów i przynajmniej 2-3 zabiegi przypominające w ciągu roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochotę spróbować laserowej depilacji owłosienia w Centrum Laseroterapii w Wawie, ale tak się zastanawiam czy to jest bolesne ? I jakie są odczucia podczas zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka100
Pani Celesto bardzo,ale to bardzo proszę o pomoc. U mojej córki która ma niecałe 9lat parę dni przed świętami zauważyłam rozstępy w okolicy kolan! Od razu zaczęłam smarować skore kremem mustela dla kobiet w ciąży. proszę o pomoc co mogę zrobić aby uniknąć ich w przyszłości oraz usunąć te co już się pojawiły bo wszędzie czytam ze takie nowo powstałe da się usunąć. Jeśli tak to proszę o poradę jak. Mam możliwość skorzystania zarówno z lasera fraxel, frakcyjny Co2 ,jak i matrix. Corka jest szczupła ale rośnie skokami, oraz zarówno w ja ,jak i kobiety w rodzinie męża maja rozstępy i ja zawsze słyszałam ze gdybym trafiła do lekarza kiedy one się tworzyły to można by było coś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masafi 77
Pytanie do pani Celesty kosmetolog... Chciałabym pozbyć się przebarwień,które mam od niepamiętnych czasów. Nigdy nie miałam pięknej cery,jako dziecko miałam brodawki w okolicy ust i zostały usunięte za pomocą maści,ale skóra nie odzyskała już naturalnego koloru. Dłuższy czas stosowałam tabletki antykoncepcyjne,stąd przebarwienia w okolicy górnej wargi po przebywaniu na słońcu. Do tego kilka przebarwień w okolicy kości policzkowych oraz przebarwienia po usuwaniu zaskórników .... Proszę doradzić jak się tego pozbyć,nigdy wcześniej nie robiłam żadnych zabiegów prócz tradycyjnego oczyszczania skóry w gabinecie kosmetycznym.Zastanawiam się nad laserem,ale nie mam pojęcia na co się zdecydować. Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Celesto Mam do wykorzystania bon na 5 zabiegów RF w salonie kosmetycznym na dowolną część ciała. Mam 25 lat po 2 ciążach. Moim największym problemem jest brzuch który po prostu "wisi" a na nich rozstępy - czy 5 zabiegów wystarczy? Jeżeli nie to moj drugi problem to ramiona zawsze mialam stosunkowo duże do reszty ciała skóra jest zwiotczała bez względu czy zrzuciłam parę kilo czy nie one zawsze mają obwód 30 cm. marzę by skóra w tych okolicach się napieła i moje ramiona wyglądały zgrabniej :) A jezeli nie to to moze jednak 5 zabiegow na twarz? moja twarz wygląda wiecznie zmęczona, mam zmarszczki mimiczne mam wrazenie ze skóra opadła. Dodam że w ciągu niecałego roku straciłam 20 kilo. Moje pytanie jest którą opcje powinnam wybrać by się cieszyć z rezultatów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
Do Celesty Droga Celesto mam pytanie odnośnie peelingu Resites ct -peeling z ratinolem .Mam tłustą skórę (bardzo) 39 lat ,skóra z tendencją do różowienia się,bez ewidentnych pajączków.Pojedyncze naczynka tylko w okolicy nosa.O nie tez chciałabym zapytac.Miesiąc temu miałam laserowe zamykanie wszystkie naczynka zamknęły się ale po 3 tyg pojawiły się znowu -mam wrażenie, że więcej,czy to możliwe.Kiedyś miałam elektrokoagulację starczyło co najmniej na rok.Mam jeszcze pytanie o zanieczyszczanie się skóry robię systematycznie oksybrazję ,stosuję kremy z kwasami a i tak zawsze coś jest do usunięcia.Jak pozbyć się łojotoku? do tej pory najskutecaniejszy był Diane 35 ale mam już 39 lat nie chcę brać hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy problem
do Czida Czy może Pani napisać kilka słów na temat rezultatów zabiegu Elixis? Byłam dzisiaj na mezoterapii NNM i p. kosmetolog b. polecała ten zabieg w celu zlikwidowania zmarszczek na twarzy. Powiedziała, że wykonuje się go 1 w tygodniu przez 4 tygodnie (czasami wystarcza mniej zabiegów w zależności od stanu skóry), ponoć klientki korzystające z tej formy odmładzania są b. zadowolone. Ciekawi mnie, jaka jest Pani opinia, jako osoby, któa poddała się zabiegowi. Dziekuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
do Nowy Problem Powiem tak -ja efektów jak na razie nie widzę,choc 2 osoby (związane z branżą) powiedziały mi ,że jakoś tak dziewczęco wyglądam,w tym jedna,która nie miala pojęcia ,że coś robilam.Faktem jest ,że ja rzeczywiście nigdy nie wyglądałam na swój wiek i tak jest i teraz.Mój problem polega na wiotkości szyi i to oto mi głównie chodziło.Mam zabiegi łączone Exilis i laserPixel CO2.Jestem z zawodu lekarzem,więć mam wyobrażenie jak to dziła.Radiofrekwencja (Focus ,Exilis takżę frakcjonowanie -Pixel) mają na celu pobudzenie produkcji kolagenu przez fibroblasty,czyli tzw neokolagenezy a to jest proces,który jest rozciągnięty w czasie 3-6 miesięcy,nie da się odmłodzić w tydzień więc zachwyty niektórych,że widzą efekty zaraz po zabiegu są naciągane.Rzeczywiście bezpośrednio po zabiegu Fokusa czy exilisa skóra może być naciągnięta i wyglądać lepiej ale to nie ma związku z produkcją kolagenu ,podobnie po tydzień po Pixelu skóra jest odświeżona ale na efekty związane ze zwiększeniem gęstości skóry trzeba czekać.Rok temu miałam Pixel na twarzy i skóra zrobiła sie grubsza po ok 3-4 miesiącach.To nie jest też tak ,że znikają zmarszczki,może są płytsze, ale ogólnie zmienia się jakość skóry i to rzeczywiście daje ogólnie pojęty efekt odmlodzenia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann_li
Pani Celesto, Mam pytanie odnosnie tzw zimnego lasera. Za jego pomoca wprowadza sie kwas hialurynowy. I pytanie: czy isnieje kw.hialurynowy 5%?? I czy działanie takiego lasera faktycznie przynosi na dłuża mete korzysci? Znalazlam malo informacji na ten temat w internecie. Taki zabieg proponuj m.in sie tu: http://instytut-lavender.pl/zabiegi-mechaniczne Co Pani o tym sądzi? Mam 32lata, ogolnie problemy z cera, zaczynaja powoli opadac policzki, skóra traci jędrnosc. Tak więc czy warto poświecac czas i pieniadze na w/w zabieg, czy lepiej zdecydowac sie na np Thermolifting- ponoc w tym wieku wystarczy jeden zabieg na pare lat. I czy polecalaby Pani ten salon: http://www.artderma.pl/thermage.html?gclid=CLmtp9q-uqYCFVY33godbBksiA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
Do Celesty mam jeszcze jedno pytanie o odstęp między zabiegaami laserowymi(Pixel CO2)a zabiegami radiofrekwencji (Exilis),czy ma to znaczenie dla efektów?;kosmetolog znajoma powiedziała mi ,że tydzięń ,dwa po zabiegu wystarczą,ważne żeby skóra była całkowicie wygojona>Jaka jest Twoja opinia?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy problem
Do Czida Dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że pozytywne efekty tych zabiegów będą pojawiać się wraz z upływem czasu, bo ja jak narazie, niestety, widzę tylko skutki uboczne. I bynajmniej nie chodzi mi o to, że nadal są widoczne zmarszczki, czy drobne przebarwienia, bo zaczynając laser wydaje mi się, że miałam dość realistyczne pojęcie i nie liczyłam na to, że moja skóra będzie jak u niemowlaka. Z drugiej strony do głowy by mi nie przyszło, że stan skóry ulegnie znacznemu pogorszeniu, przyjnajmniej jeśl chodzi o koloryt i przewrażliwienie. Przed zabiegami laserem swobodnie wychodziłam bez makijażu i niejednokrotnie pytano mnie co robię, że moja cera jest w tak dobrym stanie. Teraz nie ma mowy o wyjściu bez podkładu, skóra jest niejednolitej barwy i zaraz się rumieni. Staram sie jednak być dobrej myśli i mam nadzieję, że z czasem wszystko się unormuje. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
Do NOwy Problem Rozumiem,żę skóra jest już wygojona i pozostał rumień Proszę spróbować Auriderm OX-krem z wit K, bardzo dobry po zabiegach laserowych,bardzo szybko łagodzi rumień .Natomiast jeśli chodzi o gojenie po zabiegu frakcjonowania(tak na przyszłość) to, po wypróbowaniu prawie wszystkiego stwierdzam ,ze Solcoseryl -maść jest bezkonkurencyjny.Skóra goiła się naprawdę szybciej,nie było świądu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
do NOwy Problem Dodam jeszcze ,ze Bioderma ma bloker słoneczny dal skóry z rumieniem,też można dodatkowo zastosować będzie 2 w 1 bloker i działanie na rumień.Oczywiście Auriderm swoją drogą np wieczorem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy problem
do Czida Dzięki za rady. Pewnie kupię Auriderm, ale jescze się wstrzymam do czwartku, bo ponownie idę na kontrolę i do czasu wizyty samaruję się zgodnie z zalecniem pani doktor. Co prawda mam już tyle kremów /maści, że nigdy w życiu nie byłam w posiadaniu takiego arsenału. Co do fotoochrony to od jakiś 6 lat nie wyszłam z domu bez 50+ na twarzy - kiedyś byłam ogromną miłośnicznką opalenizny, kilkuletni pobyt na Południu Europy skutecznie wyleczył mnie z tej "przypadłości". pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
do Nowy Problem Mam wrażenie ,że 50+ przez cały rok w naszym klimacie to jednak przesada.Sama stosuję fotoochronę i nigdy nie opalam twarzy.Faktem jest,że melanina ,która wytwarza się pod wpływem promieniowania stanowi naturalny filtr,naturalną ochronę,więć całkowite blokowanie dostępu promieniowania do skóry jest trochę wbrew logice,skóra traci naturalną obronność i to może ją uwrażliwiło.Proszę mnie żle nie zrozumieć -nie namawiam do opalania.Dodam jeszcze,że pojawiły się doniesienia o wpływie blokerów na gospodarkę hormonalną.W medycynie i przyrodzie zawsze sprawdza się zasada zdrowego rozsądku i złotego środka -leczenie nie może być gorsze od choroby,a profilaktyka od zagrożenia.Trzymam kciuki,żeby wszystko wróciło do normy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy problem
do Czida Odnośnie tej wysokiej fotoochrony to dermatolodzy za każdym razem mówią mi, że jest konieczna cały czas. Ponadto zuważyłam, że od czasu kiedy przestalm wystawiać twarz na słońce i chronić się skóra jest w dużo lepszym stanie. Natomiast, co do uwrażliwienia, to nie mogę się zgodzić, ponieważ po 2 pierwszych zabiegach wszystko było Ok, "książkowo", natomiast po 3 zabiegu skóra na czole wróciła do normy jak poprzednio, a pozostałe części twarzy zostały poparzone, zwłaszcza policzek i broda. Myślę, że był to ewidentny błąd lekarki, która moim zdaniem za bardzo zaufała maszynie, a zlekceważyła sygnały dawane przez skórę. Teraz oprócz 2 wyraźnych blizn, które 3 x dziennie smaruję jak zalceła p. doktor, przebarwień na brodzie i policzku (na policzku nigdy nie miałam tego problemu), twarz jest czerwona, ale tylko tam gdzie laser był za mocny (widać dokładnie granice). Powiem szczerze, że wolałabym, aby te następstwa były skutkiem jakiegoś niewłaściwego postępowania z mojej strony, ale niestety zabieg został wykonany nieprawidłowo lub lekarce zabrakło doświadczenia. W końcu nie można sugerowaać sie tylko parametrami lasera, bo tak to np: ja mogłabym zakupić taki sprzęt i robić zabiegi. Po to oddaję się w ręce specjalisty, aby uniknąć /maks. zmniejszyć możliwe powikłania. Zresztą jeśli uda mi się przygotować zdjęcia postaram się je zamieścić, wtedy będzie można zobaczyć w jakim stanie była moja twarz. Teraz nic mi nie pozostało jak tylko skupić się na usunięciu powstałych szkód i być dobrej myśli. Szkoda mi tylko czasu spędzonego na rozpamiętywaniu tego problemu, ale nie potrafię się nie przejmować. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veratka
znowu jest promocja - kto nie ma jeszcze Groupona - zapraszam http://www.groupon.pl/in/.6Jhlg6 - tym razem za 950 zł po 6 serii na 4 różne części ciała- aż żałuję, że nie mam kasy, bo to załatwia całkowicie sprawę niechcianych włosków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Czida: Witam.Czy istnieje jakaś inna forma laserowa niż Fotoodmładzanie na zmniejszenie/zlikwidowanie rumienia? Bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
dO NONII Z tego co się orientuję to wpływ na rumień ma tylko laser IPL czyli tzw. fotoodmładzanie,wszelkie zabiegi frakcjonowania( Fraksel PIxel),czyradiofrekwencji(Focus Exilis)takiego wpływu nie wykazują,bo to jakby zupełnie inny rodzaj energii.Likwidacji rumienia można także dokonać tymi najnowocześniejszymi zabiegami,do których namawia Celesta ,a które łaczą w sobie rożne rodzaje energii np Triniti czy ReNew w technologii elos,ale tych urządzeń u nas w Polsce jest niewiele.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
Do NONII TEraz doczytałam jeszcze ,że masz propozycję fotoodmładzania za 100zl,cena jest podejrzanie niska.Normalnie za twarz płaci się ok 300zl,w większych miastach nawet więcej.Chyba poszukałabym innego gabinetu.Zabiegi wykonuje się raz na 4-6 tyg,można się pokusić nawet o wyjazd do innego miasta, w sumie ok 4-5 x.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZIDA
Do NOwy Problem CZym do tej pory smarowałaś twarz,mam na myśli od czasu zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telpi
czy ktoras z Pan slyszala o 'laserze' elight BOLT? z tego co sie zorientowałam to IPL + FR, choc w gabinecie z uporem mowia laser. Licze tu na CELESTE i jej fenomenalna orientacje w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czida dziękuję bardzo za odpowiedź. Czy orientujesz sie może gdzie w Polsce można zrobic zabieg Triniti lub Renew ? Najblizej mam do Poznania ale nie wiem czy tam stosuje sie je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani Celesty; Witam.Mam do pani pytanie czy polecialby Pani zabieg laserem eco2 Mosaic na blizny potradzikowe??Pytam poniewaz mialam juz dwa zabiegi tym laserem i jak na razie nie widze efekto przede mna jeszcze dwa.Mysli Pani,aby dokonczyc cala serie??Z tego co przecytalam sa juz o wiele nowsze lasery,ale kazdy ma rozne zdanie.Pani jest doswiadczona w tym temacie,wiec pytam Pania.Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×