Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość awm3
Celesto nawet nie wiesz jaka jestem Ci wdzięczna że tu piszesz ot tak bezinteresownie , ze doradzasz że pocieszasz;) Aż mnie serce scisnęło ze wzruszenia:) Ściskam Cię mocno wirtualnie w podziękowaniu:) Uspokoiłas mnie z tym żelem bo bardzo juz zaczęłam myslec ze przez żel nic do mnie nie dotarło z tych fal:) A co do blizn to chodziło mi o to że wydaje mi się ze mam jakieś nowe aaaa.Aczkolwiek nie wykluczam ze sie mylę(ach chciałabym) bo przed zabiegiem nie wpatrywałam sie tak w lustro jak teraz :)I wszystko mozliwe ze one były juz wczesniej ... Powiedz czy Triniti moze narobic takich śladów w postaci blizenek (piszesz ze gruba warstwa żelu zeby nie uszkodzic naskorka - to moze mi uszkodzili i są blizny? )Chociaz piszesz ze jest to bardzo bezpieczna procedura wiec cos takiego jak blizna nie powinno miec miejsca..hmmm Naprawde z moją psychiką juz nie jest dobrze hahah Obiecalam sobie ze juz do lustra nie zajrze (przynajmniej do 3 zabiegu):) Proszę napisz jeszcze jak jest z 3 etapem , czyli sam Matrix ...czy wykonuje sie go tylko w kliku miejscach na twarzy , czy mozna poprosic o cała twarz? Zalezy mi na zniwelowaniu rozszerzonych por , a te mam po całości:( .Czy żeby juz zrobic na całosc ze wzgledu na pory to robi sie Matrix w osobnym zabiegu?(czyli pełny koszt za 1 laser) ach pytan mam mnostwo i ciągle nowe sie nasuwają :) Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc i sympatycznie pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy są zabiegi laserowe, które poprawią wygląd ud (chodzi o ujędrnienie zwiotczałej po wielokrotnych odchudzaniach skóry)? Zwiotczenie i celulit. Niestety, spore:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna81
celesto,czy mozesz odpisac mi,bo pisalam na ten temat 3 razy do pani z Sulecina ale nie odpisala, na to pytanie: czy moge jakis tydzien przed zabiegiem lipoliza iglowa zrobic tym matrixem?? I czy ten zabieg sciagnie mi skore,bo po iglowej jest niebezpieczenstwo obwisniecia skory...wiec musialabym ja czyms "sciagnac"I czy do lipolizy iglowej potrzebne sa badania i jakie,bo ta Pani odpisala jakie bad.potrzebne sa do smart lipo,a czy sa to takie same badania jak do lipolizy iglowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do awm3 nie ma za co dziękować, cieszę się że mogę coś wyjaśnić, a raczej obalić pewne mity krążące wśród osób niezorientowanych, laser może zrobić bliznę tylko na skutek oparzenia naskórka, czyli najpierw musi być poparzenie po jakimś czasie zostaje blizna, nie inaczej, matrix w zabiegu trinity robi się na głębokich bruzdach i zmarszczkach (czoło, okolice oczu i ust), nie wiem jak jest w gabinecie w którym robisz zabieg, ale generalnie jeżeli chcesz likwidować rozszerzone pory, a one głównie umiejscowione są na policzkach w mojej klinice płaci sie za zabieg więcej,poniewaz nie jest to standardowa procedura. Na pory działa też pierwsza głowica używana w procedurze, głowica SRA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celesta - mam pytanie dot. blizny na twarzy (konkretnie na czole), jest to blizna sprzed kilkunastu lat, szyta i \"wklęsła\". Niestety nie da się jej zlikwidować żadnymi kremami, więc myślałam o wypełniaczu albo o laserze. Co polecasz i ile to mogłoby około kosztować? Dodm że jest ona niewielka (ok. 1cm2 powierzchni skóry). Miałam robioną dermabrazję i ostrzykiwanie preparatem Conjonctyl, ale efekty były niewielkie :( Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do hipcia wszystko zależy od wielkości zwiotczenia, można wykonać miejscowe podgrzewanie kolagenu lub zastosować laser frakcyjny jeżeli dodatkowo na skórze są rozstępy. Skuteczny jest tez zabieg DermaLiftu, ale proszę to lepiej najpierw skonsultować w jakimś gabinecie, bo czasem trudno zlikwidować zwiotczałą skórę uda wewnętrznego, wtedy ewent. zabieg chirurgiczny, potem lasery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamistaaaaa
Czy przebarwienia podobne do bielaczych można usunąć laserowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awm3
Celesto jak zwykle jesteś niezawodna! Dziękuję! Intuicja mi to samo podpowiadała :) Ale jak dobrze usłyszeć to od eksperta:) Teraz będe spokojniej czekała(jak wyrzucę wszystkie lustra z domu;) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do celesty prośba
Pani Celesto, proszę mi poradzić co będzie najlepsze na tzw. bryczesy.Za wyjątkiem liposukcji i lipolizy iniekcyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie dziękuje za odpowiedź, byłam na wakacjach stąd moje milczenie ;) cieplutko pozdrawiam i poszukam laserów diodowych na śląsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolek18711
Do Celesta- kosmetolog. Chodzi o rozstepy na piersiach. Chcialabym bardzo aby zniknely. Przynajmniej aby je splycic tak bardzo jak tylko sie da. Uzywam kremu ktory kupilam przez internet gdyz inaczej nie da sie go nabyc : Revitol Stretch Mark. Jednak chcialabym wiedziec czy jest cos skuteczniejszego. Rozstepy pojawily sie jakos kolo grudnia 2008 jednak nie byly one czerwone tylko od razu zrobily sie takie wglebienia. Prosze o rade, pomoc. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Chcialabym sie od razu zapytac o Laser MOSAIC. Co pani o tym laserze mysli. Chcialam go wykonac w Czestochowie Gabinet SOLMED. Moze cos Pani wiadomo o tym laserze, rowniez bylabym wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy kwiatek
Mam blizny po atopowym zapaleniu skóry a dokładniej jak byłam maniejsza bardzo sie drapałam i zostały mi płytkie blizny ale sa dużo ciemniejsze niż moja karnacja. Blizny mam na piszczelach. Są one malutkie tak jak po drapaniu po ugryzieniu komara. Jak można by to usunąc i ile mogą kosztować takie zabiegi? Z góry dziękuje za odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draga
ja mam pYtanie bardzo prosiabYm zebz pani mi odpowiedziaa na to pztanie .....otoz ja chodz na zabiegi laserowe bo mam trdzik i wađnie ja lecz przez te zabiegi i chziaabzm wiedzie czy takie zabiegi usun geboki blizny po trdziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujut
Pytanie do pani Celesty: czy warto teraz jeszcze robic depilacje laserem diodowym Light Sheer™ amerykańskiej firmy COHERENT? Czy to juz strata pieniedzy i szukac tylko ELOS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimii
dziewczyny pytam poraz kolejny, czy znacie gabinet w wielkopolsce albo kuj-pom gdzie maja depilacje elos? nie moge znalezc, moze ktos wie? korzystal? przynajmniej slyszal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lari
witam...... mam pytanie odnosnie fotoodmładzania.21 kwietnia robiłam zabieg tylko raz głównie aby usunąć przebarwienie po oparzeniu ,jednak po fotoodmładzaniu nic się nie zmieniło ......wiem jeden raz to zamało aby się pozbyć przebarwienia ....jednak wole poczekać do jesieni.....po zabiegu laserowym dodatkowo powstało mi nowe przebarwienie koło oka....wygląda to tak jakby mi wszędzie na całej buzi odnowiła się nowa skóra a tu została taka stara zażółcona ....moje pytanie co dalej z tym robić?minęło już trzy miesiące....lekarz zapewniał że to samo zejdzie ale jakoś nie wieżę.....jeśli jesienia powtórzę zabieg to powinno to zejsć czy powstaną jeszcze nowe.....cały czas używam kremu z filtrem a po zabiegu prawie nie wychodziłam z domu bo w maju strasznie grzało...moze moja skóra nie nadaje się do takich zabiegów....prosze o wypowiedz panią CELESTĘ lub innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikimii
czy ten watek jeszcze zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Alice fakt, że żaden z przeprowadzonych zabiegów nie dał pożądanych efektów świadczy o tym, że blizna jest dośc głęboka i trzeba zadziałać mocniej tzn. może bardziej inwazyjnie, proszę spróbować zabiegi laserem frakcjonującym , tylko , że na efekty trzeba będzie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do celesty prośba to zależy jak dużo tkanki tłuszczowej ma pani do spalenia, w ekstremalnych przypadkach tylko chirurgia plastyczna, a w przypadku tzw. miejscowych depozytów tłuszczowych polecam zabiegi lipokontour, sama je robiłam po ciąży więc mam osobiste doświadczenie, 10 zabiegów w 10 tygodni i bryczesów nie ma, a do tego zabieg jest bezbolesny i małoinwazyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do izolek 18711 rozstępy to ciężki temat, ja z powodzeniem redukuję je w mojej klinice laserem Matrix firmy Syneron, zabieg jest zupełnie nieinwazyjny, tyle tylko , że na efekt trzeba czekać 6 miesięcy i nie jest to 100% likwidacja rozstępów, nie umiem pani doradzić nic o laserze Mosaic, ale wiem że w przypadku tego typu urządzeń długi czas trwania impulsu o dużej energii w celu głębokiej waporyzacji daje efekt termiczny skutkujący zniszczeniem otaczających go tkanek, a celem zabiegów frakcjonujących powinno być odparowanie mikrokolumny, pozatym efekt rozgrzania zaczyna się tutaj od samej powierzchni skóry, a więc w rezultacie występuje ryzyko powstania przebarwień, większy ból i dużo dłuższy czas rekonwalescencji. Decyzję pozostawiam oczywiście pani. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do różowy kwiatek w tym przypadku trzeba by było zacząć od głębokich dermabrazji potem ewentualnie lasery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do jujut laser light sheer jest laserem, który skutecznie usuwa owłosienie tylko , że w porównaniu z Elosem trzeba zrobić więcej zabiegów i zabiegi są bardziej bolesne, ale nie mogę powiedzieć, że ten laser nie działa, po prostu są już nowsze technologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do lari skóra pod oczmi jest cienka i delikatna, o przebarwienia nie trudno. Być może przed zabiegiem złuszczała Pani naskórek, jakiś peeling? proszę się zastanowić, być może zrobiła pani coś co spowodowało powstanie przebarwienia, bo laser sam w sobie raczej nie jest za to odpowiedzialny, taka melazma na pewno sama nie zajdzie musi pani powtórzyć zabieg fotoodmładzania również na to nowe przebarwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warsaz
Pani Celesto a czy słyszala Pani o laserach firmy fotona? Jeśli tak to jaka ma Pani opinie czy są skuteczne w odmładzaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxGIORDANIxx
Witam,mam ogromny problem z moją cerą.Nie potrafię jej wyleczyć już od paru lat!W 2005 roku wybrałam sie na zabieg obkurczania napadowego rumienia na policzkach laserem KTP. Popękanych naczynek nie miałam wogóle.Lekarka zaproponowała mi "profilaktyczne" zrobienie nosa i brody i tak poparzyła mi prawie całą twarz!rumień po zabiegu miał zniknąć do 2 dni a utrzymywał się cały czas! byłam cała sino-czerwona dokładnie widać gdzie robiony był laser do dziś.Przez te lata jakoś udało mi sie pozbyć stanu zapalnego ale pozostały przebarwienia,pełno malutkich naczynek i jakiś dziwny uraz skóry,ze nie czerwienie się już tylko na samych policzkach ale wszędzie tam gdzie robiony był laser.Najbardziej ucierpiał nos i broda gdzie miałam normalna białą skóre bo teraz jest sino-różowa!!! ponadto nos reaguje silniejszym zaczerwienieniem na zmiany temperatury kiedyś wogóle nie miałam takiego problemu podobnie jak ze skórą na brodzie.Nie wiem co mi sie z tą skórąvstało i dlaczego,nie wiem też co mam robić używam kosmtyków do cery naczynkowej ale to nic nie pomaga! słyszałam o zabiegach IPL ale skoro juz raz mnie poparzono boje sie wybrać znowu na laser...Czy da sie jakoś wyleczyć poparzenie laserowe???czy istnieja jakieś leki,kosmetyki czy zabiegi??? jestem młoda a tak mnie oszpecono nie wiem juz co mam z tą skórą zrobić:(.......ponadto miałam przykry wypadek i szyta skóre na powiece 2 szwy,pod wpływem używania masci contratubex blizna po szwie sie rozlała i jest dość widoczna...kosmetyczka powiedziała mi ze blizn z powiek nie da sie usunąć bo jest tam zbyt delikatna skóra,nie wiem ile w tym prawdy ale chciałabym sie jej jakoś pozbyc dodam,ze mam ja od połowy marca...będe bardzo wdzięczna za odpowiedz,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
do Warsaz znam laser erbowy i Nd-Yag Dualis firmy Fotona, lasery te są produkowane na słowacji i są chyba dobrym sprzętem, patrząc od strony użytkownika, natomiast jest to laser, który nie daje efektu termicznego, czyli nie działa na odbudowanie kolagenu, jest to tylko powierzchowne uszkodzenie naskórka w miarę skuteczne w przypadku przebarwień i drobnych zmarszczek, po zabiegu wygląda się przez parę dni jak po mocnym peelingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta-kosmetolog
xxGirdanixx zacznę od końca: nie powinno się operować laserami na ruchomej powiece oka, przez wzgląd na ewentualny wpływ na gałkę oczną, można operacyjnie usunąć bliznę, tylko nie widzę sensu, bo po tym zabiegu też zostaje ślad. Jeżeli chodzi o zabiegi IPL może Pani jak najbardziej spróbować , chociaż laser KTP działa podobnie do IPL, wywołując to samo zjawisko fototermolizy i działa na powierzchowne naczynia i raczej ciężko nimi poparzyć, niemniej jednak w pani przypadku musi pani poinformować osobę wykonującą zabieg o poprzednich perypetiach, tak aby wykonywać zabieg ostrożnie ale i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warsaz
Dziekuję Celesto za odpowiedz. W W-wie niestety nie ma Matrix IR dlatego zastanawiam sie nad fotona tutaj http://www.beauty-derm.pl/4815/24965.html maja Dualis XP (jest informacja ze podgrzewa kolagen i DualiXS. Biore pod uwage takze http://www.ksztaltosfera.pl/tam maja lasery z technoloia elos Renew, Refirme. Chcialbym uzyskac efekty odmlodzenia skory, wiekszej jedrnosci, wyrownac koloryt ktory z tych laserów bys polecila Celesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 14
Do Pani Celesta!Od 10 lat mam plamkę na lewym policzku po słońcu!Obecnie rośnie z roku na rok .Już jest wielkości 5 złotówki.Jest jasno brązowa.Byłam u dermatologa i powiedział ,że to melanina głęboko się rozlewa...Żadne środki wybielające i b.drogie i tanie nie pomogły( owszem troszku wybielało ale co jakiś casz znów ciemnieje i jest ta plama coraz większa.Już chciałam usunąć hirurgicznie ale to na twarzy i zostanie duża blizna.Obecnie byłam na 3 zabiegach wypalania takim kwasem solnym- robią się strubki a jak odpadną to dalej jest ta plama choć cit jaśniejsza ale jest!.Jestem zrozpaczona!!!Mówiono mi ,żebym pojechała do Krakowa tam w ,,Plazie'' mają laser IPL ,który może pomóc.Błagam co mam zrobić aby na stałe pozbyć się tej plamy po opalaniu sprzed 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×