Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Celesta - kosmetolog
do balbinka 77 elektroepilacja to archaizm, proszę wzgłębić temat depilacji laserowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do zabiegi wykonywane przez zabiegi kosmetyczne są najważniejszymi filarami prawidłowej pielęgnacji, które spowalniają procesy starzenia, Pielęgnacja skóry jest najważniejsza, to tak jakby stwierdzić po co chodzić do dentysty skoro w domu sama dbam o zęby...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Oligierka pisałam już wcześniej o tym laserze nazywa się SmartXide dot i pomoże zarówno na blizny przerostowe jak i keloidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do malutkaczarnulka Octopirox nie jest przeciwwskazaniem. należy unikac preparatów z wit C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszi1987
Ja mam pytanie do pani Kosmetolog ,moze pani ma w tej kwestii jakiekolwiek doswiadczenie jesli chodzi o zabiegi laserowe metoda ipl lub laserem vbeam.Mialam robione 3 zabiegi laserowego usuwania rumienia na twarzy jest o polowe lepiej nie powiem ale w upalnych dniach skora mi sie nagrzewa zwlaszcza jesli siedze w aucie bez klimy i potem po godizne mi to schodzi, wiem ze 3 zabiegi to za malo i pewnie musze zrobic sobie jesce ze 3 moze 4 ale czy jest szansa zeby sie pozbyc tych nienaturalnych czerwonych plam na twarzy w wiekszyms topniu zeby wyg;ladalo to naturalnie? czerwone policzki to skutek wielu operacji w narkozie moze mrozow sama nie wiem duzo mialam strsuajcych sytuacji...i jestem ciakwa czy laser naprawd epowoduje ze skora bedzie ciensza? wrazliwsza nie bezposrednuio po ale potem ?jak juz skoncze serie zabeigow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga123
Ja mam pytanie o zabieg Ulthera. Słyszałam, że efekty są porównywalne do operacji plastycznej. Ulthea to nowośc na polskim rynku. Czy może ktoś ma jakieś doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka003
Pytanie do Pani Celesty, Mam 56 lat szczupłą twarz na której widać obwisłe policzki i chomiki,chcę się poddać zabiegowi laserem żeby zagęścić skóre i ujędrnić.Proszę o pomoc jaki laser podoła mojemu problemowi a jeśli nie to, Czy pozostały mi tylko wypełniacze jeśli tak to które będą dla mnie najlepsze i dlugotrwałę. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany!
Mam do Pani pytanie... a zarazem podziwiam Panią za wytrwałość i chęć w odpisywaniu na te wszystkie pytania:). Dotyczy ono zabiegów laserowych na trądzik. Czy zabiegi tym laserem są skuteczne czy zaraz po zabiegu nie pozostawiają śladów takich, że nie mógł bym się nigdzie pokazać? Czy po nich trądzik nie powróci a jeżeli już to po jakim okresie czasu. Ile taki zabieg kosztuje, ( cała twarz ) oraz ile należy wykonać takich zabiegów aby był efekt. Dodam że mam czerwone ropne wypryski, często z takim białym czymś ble!:) Czy jest możliwe abym po tych zabiegach cieszył sie piekna cera. Bardzo proszę o odpowiedż... Stosowalem juz chyba wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Celesto, mam taki sam problem jak Inka003. Mam 50 lat i też na szczupłej twarzy i szyi mam zwisy. Poradż, jaki zabieg? Mam w pobliżu gabinet z takim sprzętem, powiedz, co on jest wart... "Laser Flaming-frax . Dzięki systemowi ULTRAPULSE możliwe jest użycie super krótkiego impulsu o dużej energii. Jest to niezbędne do przeprowadzania zabiegów ablacyjnych z niezwykle małą strefą uszkodzenia termicznego. Częstotliwość trybu ULTRAPULSE jest dobierana automatycznie przez mikroprocesor tak, aby otrzymać zadaną moc. Urządzenie wyposażone jest w bardzo szybki skaner frakcjonujący, którego sterownik jest zintegrowany z kontrolerem lasera. Super krótkie, wysokoenergetyczne impulsy oraz szybki skaner umożliwiają wykonanie w skórze bardzo małych, ablacyjnych kolumn punkt po punkcie z bardzo małym termicznym uszkodzeniem, co pozwala na niezwykle szybkie gojenie się i powrót pacjenta do aktywnego życia. System umożliwia regulację głębokości kolumn ablacyjnych, ich wielkości oraz gęstość na cm2 (7 poziomów)."Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już wspominała Celesta o zabiegu triniti - polecam szczerze bo warto, na prawdę są widoczne efekty, które cieszą oko :) nie ma co się zastanawiać jak jest możliwość to działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ale czy na tym sprzęcie(jw.) da się to zrobić? (triniti) Czy jest to dobry sprzęt?- żeby nie zrobił mi gorzej niż jest... I wystarczy, jeśli 2 tyg wcześniej zrobię dermabrazję? Pani Celesto, gdzie Pani jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity da się tylko zrobić sprzętem firmy syneron, technologia elos "Trzy techniki stosowane podczas sesji Triniti do korekcji koloru, poprawy ujędrniania i redukcji zmarszczek wykorzystują współdziałanie energii bipolarnego prądu RF i światła. Dzięki temu tkanka jest precyzyjnie podgrzewana w obszarze zabiegu co powoduje regenerację skóry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że FLAMING-frax nie jest do triniti. Może ktoś wie, czy jest dobry, bo mam go w pobliżu? Szukam trniti w Krakowie, ale jeszcze nie znalazłam- czy ktoś zna dobry adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezoterapia
Mezoterapia Bezigłowa NNM Lipo Kontour we Wrocławiu 30% taniej! Oferta dotyczy wszystkich terapii: przeciwzmarszczkowej, liftingującej,rozjaśniającej przebarwienia, antycellulitowej oraz lipolizy bezigłowej - redukującej tkankę tłuszczową. Kontakt: info@new-derm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celesto błagam o pomoc....zapędziłam się w kozi róg.Mam napisać prace o laserach :erbowo jagowym, CO2 pixel i CO2 fraxel. Takie tema ty podrzucił promotor i .........................pojechał na urlop. Przeczytałam cały internet i za Boga nie bardzo rozumiem i wszystko mi sie pląta.Ja juz nie wiem czy er-yag to pixel? czy pixel jest równiez CO2. Gdzie znależć róznice miedzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessika10
A ja polecam zabiegi wykonywane przy pomocy lipomax V 8 Shape podgrzewa kolagen do 60 stopni efekty widać po pierwszym zabiegu ceny jeżeli chodzi o Kalisz bo tylko jeden gabinet ma to urządzenie to koszt 80zł za partię ciała za twarz 60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaf
Dziewczyny pytajcie o certyfikaty skutecznosci aparatów w gabinetach, aby nie doszło do niebezpiecznych skutkow ubocznych.Teraz tyle jest w gabinetach chińskich podróbek różnych aparatów, a każą sobie płacic jak za oryginalne technologie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Olga ma świętą rację trzeba bezwzględnie pytać w gabinetach o certyfikaty potwierdzające skuteczność danego aparatu. Jest na rynku mnóstwo chińskich podróbek, które niby robią zabiegi w przystępnych dość cenach ale one nie są skuteczne ani za grosz !!! Firma syneron posiada takie certyfikaty potwierdzające skuteczność swoich aparatów - profesjonalizm bez dwóch zdań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Olga ma świętą rację trzeba bezwzględnie pytać w gabinetach o certyfikaty potwierdzające skuteczność danego aparatu. Jest na rynku mnóstwo chińskich podróbek, które niby robią zabiegi w przystępnych dość cenach ale one nie są skuteczne ani za grosz !!! Firma syneron posiada takie certyfikaty potwierdzające skuteczność swoich aparatów - profesjonalizm bez dwóch zdań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety większośc gabinetów
oszukuje was Panie. Mój chłopak, były chłopak odpowiadał jaką kasę kasuje za nic. Te wszystkie trudne do wypowiedzenia nazwy to taki trik, że niby jakaś nowośc, coś lepszego a wykonywane na starym sprzęcie, który nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, korzystałam z różnych zabiegów (refirme również), które są wykonywane aparatami firmy syneron, technologia elos i nie dość, że dają zadowalające efekty to jeszcze posiadają certyfikaty potwierdzające tę skuteczność a obecnie jest mnóstwo takich gabinetów ze sprzętem chińskim, które mają niedziałające podróbki - uważajcie na takie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, korzystałam z różnych zabiegów (refirme również), które są wykonywane aparatami firmy syneron, technologia elos i nie dość, że dają bardzo zadowalające efekty to jeszcze posiadają certyfikaty potwierdzające te skuteczność a obecnie jest mnóstwo takich gabinetów ze sprzętem chińskim, które mają niedziałające podróbki.Uważajcie na takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Uszi 1897 Nad rumieniem ruchowo naczyniowym można tylko PANOWAĆ nie da sie go zlikwidować zupełnie. Powinna Pani wykonywać serię zabiegów (3-5) IPL raz w roku, starać aię w miarę możliwości nie wywoływać sytuacji powodujących rumień (szybkie zmiany temperatury, wyziębienie, ) stosować filtry zimą jak i latem, stosować odpowiednie kremy do rodzaju pani cery i korzystać z zabiegów kosmetycznych kondycjonujących skórę naczyniową. Niestety aż tyle trzeba zrobić, żeby rumień nie był taki uciążliwy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
Inka 003 Jeżeli chce się Pani poddać skutecznemu zabiegowi laserowemu, który powoduje ujędrnienie skóry to polecam Pani zabieg ReFirme firmy Syneron, bardzo przyjemna procedura, którą w Pani wieku powinno się wykonać minimum 5 razy w odstępach miesięcznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do zdesperowany zabiegi laserowe na trądzik stosuje się zamiast antybiotykoterapii , ponieważ są to zabiegi działające bakteriobójczo, są w stanie leczyć skutek a nie przyczynę , może skoro stosował pan już wszystko warto byłoby się udać do endokrynologa i zbadać czy problem nie leży po stronie hormonalnej. Zabiegi laserowe jak najbardziej tak, zawsze to lepsze niż obciążanie wątroby antybiotykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Nata nie znam urządzenia, ale "krótkie wysokoenergetyczne impulsy " powodują tylko powierzchowne "peelingowanie " skóry, a kolumny o małym termicznym uszkodzeniu są nie skuteczne, bo wręcz odwrotnie uszkodzenie termiczne musi być głębokie aby wywołać proces neokolagenezy niezbędny do liftingowania skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do Magdamkota Miło że Pani skorzystała z Triniti i jest Pani zadowolona, to moja ulubiona procedura, bo daje genialne efekty w stosunkowo krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog
do malgorzatac to w końcu Pani praca musi pani wsadzić trochę wysiłku w zdobywanie wiedzy, podpowiem tylko że Pixel to nie CO2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie dotyczace zabiegow laserem rf. Jak dotad mialam dwa zabiegi na okolice oczu i jestem zalamana,mam wrazenie ze zmarszczki zrobily sie jeszcze wieksze i glebsze,nie wiem co dalej robic ,czy brac nastepne serie(mam wykupione 6) czy zrezygnowac zeby nie doprowadzic sie do ruiny,plakac mi sie chce. Prosze mi doradzic czy jest mozliwe pogorszenie stanu skory po takich zabiegach? A mialo byc tak pieknie,mial sie odbudowac kolagen.... jeden zabieg mialam pod koniec czerwca,nastepny 12 lipca i jak narazie totalnie mam wrazenie ze jest gorzej,bardzo prosze o porade Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Celesto, bardzo dziękuję za odp., wiem juz czego szukać. Niestety, nie znalazłam triniti w Krakowie.Może ktoś wie, gdzie jest w pobliżu- mieszkam w Brzesku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×