Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Anna Szaj
aja wglab skory,pobudzajac wlokna do tworzenia kolagenu itp ? To tylko taki pic na wode ? A co z witamina C,np w serum 15%,warto ? Z gory dziekuje za odpowiedz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o przenikanie skłądników to trochę w to powątpiewam - więcej daje masaż i codzienna, regularna pielęgnacja.Link do szczoteczek: http://www.clarisonic.pl/nasze-produkty/produkty/clarisonic-plus - cena z tego co się orientoewałam to jakieś 600 zł - także bardzo drogo - ale jako alternatywa dla osób, które codziennie poświęcą kilka minut swojej skórze może i świetne. Myślę nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WarnaWa
pozytywne opinie slyszalam o sptf+, ten laser podobno spoko, w krakowie znalazłam go w laime i w pikurze, sama sie teraz zastanawiam czy sie nie wybrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Zieba
Jestem po zabiegu laserowym w Waszej klinice (KLINIKA PIEKNA POZNAN DR KRZYSZTOF ŁUKSZA), dziekuje serecznie za fachowa pomoc, rewelacyjne podejscie do klienta i mega rodzinna atmosfere, w Waszych rekach to naprawde czułam sie bezpieczna i czekam na nastepny zabieg, bo po jednym laserze, gdy juz widac ładniejsza buzie, a wiadomo ze efekt i tak dopiero bedzie widoczny po kilku miesiacach, to juz mam chec do nastepnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena Zięba! Podziekuj osobiście, a nie akurat tu na kafeterii. Ach... ta reklama..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj.. Pani Magdo dziękujemy za tak pozytywną opinię i zapraszamy na kontrolę za 3 i 6 miesięcy. Niestety pacjentki przekonują tylko zdjęcia na stronie przed i po. Mam nadzieję, że będzie Pani zadowolona z ostatecznego wyglądu zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skalar1
Juleczka,co u Ciebie?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skalar1
Juleczka miałam robić encora,ale po Twoich wpisach zrezygnowałam z zabiegu,wielkie dzięki.Znając moje szczęście z pewnością byłabym ofiarą tego lasera.Napisz coś kochana,czy jest lepiej chociaż troszkę,bardzo Ci kibicuję.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża35
Dziewczyny, jakich kosmetyków używałyście po zabiegu laserem? Słyszałam, że niezły jest zestaw odbudowująco- ochronny Epionce. Ktoś używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury, że laser zniszczy skórę. laser co2 to najlepsze co wymyślono dla skóry. robię zabiegi od 3 lat i wszystkie klientki mi mówią, że to są cuda. nigdzie się nie reklamuję a klientki przychodzą z poleceń, bo nikt niczym nie osiagnie takiej cery jak po laserze frakcyjnym. nie wspomnę juz o efektach odmładzających, bo to indywidualna sprawa. u jednych działa bardzo wyraźnie - podnosi opadające powieki, likwiduje zmarszczki (pacjentki po co2 rezygnują z botoksu). ostatnio zakupiliśmy Mixto. Juz ktoś wcześniej pisał o nim i sprawdziliśmy, że jest rzeczywiście mniej bolesny. nie wiem czy jest cokolwiek lepszego. zaczęliśmy go stosować na ciało w celu ujędrnienia i też póki co każdy jest super zadowolony (poprzednim laserem bolało i duże obszary były trudne do zniesienia). więc hejterzy skończcie z tymi idiotycznymi wpisami, bo nie wierzę, że ktoś moze byc npr niezadowolony. skoro ja od 3 lat nie miałam żadnej reklamachji. wszystkie aktorki i celebrytki mają takie cery tylko dzięki laserowi. musiałam to napisać, choć unikam wpisów na forach. ale juz nerwy mnei poniosły, bo mam co miesiąc tel z propozycją pomocy w marketingu i pozytywnych wpisów za 3 tys. a jak odmawiam, to grożą mi, że będą hejtować... porąbany świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co otrzymujesz po te 3tyś m-cznie ,czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi gościu- lekarzu/kosmetyczko/kosmetologu. W przypadku laserów nieablacyjnych opisywane są przypadki ubytków w tkance po np. 2-ch latach. Laser CO2 jest ablacyjny - więc ok - rezultaty wierzę Ci, że są super. Jeżeli chodzi o Panie, które skarżą się na zabieg laserowe - One po prostu nie zostały dobrze potraktowane po zabiegach, nie powiedziano im jak mają traktować skórę w związku z czym mają powikłania tj. przebarwienie, nadmierne rogowacenie naskórka, blizny, wiotkość tkanki, trądzik krostkowo-grudkowy. Zapewne gdyby trafiły do pasjonatów i inteligentnych lekarz to obyłoby się bez powikłań. Niemniej jednak można zauważyć, że coś takiego jak etyka lekarska dawno temu umarło - i jak ktoś ma coś do zaproponowania to chce skroić bezczelnie "ofiarę" jak się da nie myśląc o konsekwencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienkaaa
Nie czaje po co to cale zamieszanie, każdy robi to co jest dla niego dobre. Ja z laserem mialam tyle wspolnego że jakis czas temu zrobilam depilacje na bikini i robilam to w salonie w krakowie klinika laime i moge polecić, bo ten laser nie bolał tak jak mnie wszyscy straszyli i pomógł, więc usługa na plus, do tego bardzo miła obsługa i ładnie w środku więc mi tyle wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka odezwij się,co u Ciebie,mam nadzieję,że lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosu
Hej dziewczyny w ostatnich 2 latach pojawilo sie u mnie wiecej zmarszek .Bardzo zadko chodze do kosmetyczki.Gdy przyjezdzam do Polski i widze kobiety 10 lat starsze ode mnie bez zadnej zmarszki z piekna gladka buzka bez plam to czuje tycke zazdrosci. Juz od mlodosci posiadalam mimiczne zmarszczki czola i pod oczami, mialam kompleksy na tym punkcie i zawsze chcialam sie ich pozbyc . Lecz przezylam z nimi do 40 .Zaluje jednak ze wczesniej nie zdecydowalam sie na jakikolwiek zabieg, powstrzymujacy oznaki starzenia sie.Jestem tego zdania ze im wczesniej zaczyna sie z zabiegami powstrzymujace procesy starzenia tym lepiej dla nas.Tylko moja obawa byla tak wielka i do tego czytajac te fora zapomnialam na jakis czas o zabiegach pieknosci. Teraz zastanawiam sie znowu i bardzo intensywnie nad zabiegiem laserowym albo jakims innym.Dlugo siedzialam na forach i czytalam i nie umialam podjac decyzji.Poszlam ktoregos dnia do dermatologa, ktory posiada ten laser i zapytalam sie czy moglby mi taka terapie zastosowac na moje przebarwienia na twarzy ,i schorzenia lojotokowe. Kategorycznie odradzil mi mowiac ze jestem za mloda na ten zabieg.Doradzil mi botox i kwasy na przebarwienia.Botoxu nie zrobilam do dzis bo uwazam ze nie chce wygladac jak maska dlatego zapytalam sie go o laser :-(, ktory odbudowal by wlokna kolagenowe i bylby to naturalny efekt odmodzenia ( tak sobie to wyobrazalam ). Zrobilam jednak 5lub 7 krotnie zabieg kwasem w odstepach 3 tygodniowych u kosmetyczki lecz on mi wogule nie pomogl na moje plamy.Mam dalej przebarwienia i dalej zastanawiam sie nad laserem i falami radiowymi i wybiore sie ponownie do innego lekarza o porade. Czytalam duzo pozytywnych i negatywnych opini od was na temat lasera i fal radiowych . interesuje mnie jak wyglada twarz po dwoch latach po laserze czy falach . Niektore z was napisaly ze cera u nich zrobila sie sucha i zwiotczala poniewaz te 2 wymieninone przeze mnie metody nisczcza kolagen.Moj lekarz tez mowil ze cera po laserze bedzie sucha. Nie chce zostac maniaczka zabiegow i od nich uzalezniona . Lecz chcialabym np. raz na 10 lat wykonac taki zabieg laserowy zeby odbudowal mi kolagen i poprawil w ten sposob jedrnosc twarzy i rowniez od czasu do czasu falami radiowymi powiedzmy raz na rok poprawienie wygladu twarzy. Napiszcie o waszych doswiadczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki38
Do tej pory nie korzystałam z zabiegów laserowych, ale moja kosmetyczka ostatnio poradziła, aby rozważyć je dla ujędrnienia skóry. Mam 38 lat, raczej mikrodermabrazja była do tej pory i maseczki algowe, raz na jakiś czas ampułki z kwasami odżywczymi. Kosmetyczka radziła mi fale radiowe Q-frequency - jakie macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołbinka
Ja do tej pory laserowo miałam w Wellderm we Wrocławiu tylko depilacje i likwidacje rumienia na twarzy,bo borykałam sie z tym juz jakis czas. Pomogło, jestem b zadowolona :) Ale jednak trzeba sie szykowac na serie takich zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie, czy któraś robiła sobie może depilację laserową tutaj http://lasermed.pl/ (Warszawa)? Ceny mają dość atrakcyjne jak tak się wstępnie orientowałam, czy polecacie raczej inne miejsca? Chodzi mi o depilację pach i bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turid
witam.ja jestem prawie 40 latka.raczej nie mam zmarszczek ale juz twarz sie robi zwiotczala i te bruzdy nosowo-wargowe;( Przeczytalam wiele juz informacji na temat zabiegow laserowych i podobnych. Do tej pory tylko byla raz na jakis czas mikrodermabrazja i rozne maski.Musze wybrac jeden z dwoch czyli TRINITI albo FOCUS RF. doradzcie prosze co zrobic.dodam ze nie mieszkam w polsce wiec jak tylko tam jestem to cos robie.bede tydzien w polsce.co moge zrobic w tydzien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie przesadzajcie z ilością - bo jedno z powikłań to możliwość gaworzenia i konieczność karmienia smoczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od paru lat robię zabiegi Dualisem Fotony. Wyglądam co najmniej10 lat młodziej. Jestem z Krakowa, a korzystam z lasera Bielendy na pl.Biskupim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamondgirl
ja laserem usuwałam owłosienie - efekt super, teraz zastanawiam się gdzie iść na zabieg laserem frakcyjnym na twarz.. czy ktoś korzystał z usług http://laserclinic.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakrakow
witam.Pani Celesto prosze o rade. mamprzebarwienia na twarzy i mnustwo naczykek . z jakiego laseru mam skorzystac .. czytam informacje na temat laserow i juz z glupialam co jest dobre a tanie bardzo prosze o rade .. dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usuwałam przebarwienia i naczynka (za jednym zamachem) ipl'em. ma go każdy gabinet dermatologiczny. na pewo wystarczy. Nie daj się naciągnąć na jakieś flaxel, czy inne nowości. stary dobry ipl wystarczy. ale żeby naczynka i przebarwienia nie wrócily- po zabiegu odpowiednia pielęgnacja i żadnego opalania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledzik
Sledziłam to forum uwaznieod miesiaca bo na facebooku upolowałam oferte zrobienia zabiegu na twarz za 300zł. Trafiłam do Was jak w wyszukiwarkę wpisałam nazwę tego lasera " Mixto " bo jedna z forumowiczek o nim tu pisała. I chociaż generalnie Wasze doświadczenia są porażające to poszłam choć z duszą na ramieniu. I jestem zachwycona. Naprawdę. efekt jest nadspodziewany! Moze nie miałam jakichś wielkich problemów bo mam dopiero (hmmm) 32 lata, ale miałam blizny pozostałe po tradziku. No i one może nie znikły ale twarz jest o sto procent gładsza i świeższa. Wygląda to na dzień dzisiejszy a jest10 dni po zabiegu) naprawdę bosko. No to wpisuję moją opinię. Warto na pewno! A jak macie jakieś pytania czy obawy - to piszcie śmiało. chętnie odpowiem. no i nie miałam żadnych powikłań. opuchlizny czy czego tam jeszcze. Byłam czerwona a potem schodziła mi skóra. Nic więcej. Nie używałam też żadnych maści ani kremów, bo tak mi przykazano w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraxel i co2
Ja miałam juz 5 zabiegów laserem fraxel i laserem co2 wsumie 3 dzisiaj wlsnie jstem po 3cim zabiegu co2, robię sobie na cała twarz, mam spore przebarwienia po trądziku blizny, i moim skromnym zdaniem tylko co2 zadziala na glebokie blizny i potem fraxsel na wyrownanie kolorytu, zadne chemiczne peelingi, zadne owowcowe, zadna dermabrazja nie zrobi tego co zrobia te dwa rodzenie laserów, szkoda wydawac kase na półśrodki, osobiscie przeszłam wiele ze swoja twarza takze wiem co mówię, i jeśli to mialoby komus oszczedzić bólu i rozczarowań to chetnie podziele sie takim doswiadczeniami. Ale nie ma co się rowniez spodziewac cudu po 1-2 zabiegach trzeba sie liczyc z min 4-5 zabiegami ale efekty sa piorunujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zgłaszam się z prośbą do specjalistek od laserów oraz IPL. Piszę pracę na ten temat- Skuteczność i efektywność zabiegów. Może podpowie mi ktoś o materiałach (książkach, czasopismach) gdzie mogę znależć jakiekolwiek info na ten temat. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do fraxel i co2
Ile płaciłaś za cala twarz tym co2, ja mam cala twarz w przebarwieniach i blizenkach (trądzik zszedł mi w miare jakies 2miesiace temu, jeszcze pojedyncze pryszcze mi wyskakują, jakiś koszmar, wyglądam strasznie, gdyby nie makijaż to bym z domu nie wyszla. Jak duże miałas problemy i czy rzeczywiście pomaga. Jak długo dochodzi się do sieie po zabiegu. Pozdrawiam i mam nadzieje na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraxel i co2
Witaj. Za co2 płaciłam na całą twar 1500zł, za laser faxel restorne 1700 zł, ale robilam go w innym miejscu niz teraz te zabiegi co2, tam gdzie obecnie robię zabiegi fraxel restore koszuje 1750zł. A jeśli chodzi o czas rekonwalescencji, to napewno do 5 dni nie ma szans nawet zeby pod makijazem ukryc skutki zabiegu, robi sie taka skorupa ze nie da rady w tym czasie porostu najlepiej miec kogos kto wyskoczy za ciebie na miasto zrobic zakupy i pozalatwiac jakie sprawy. Ale potem po 5 dniach juz schodza te strupy, skura fajnie sie złuszcza zostaje potem taki rumień, zaczerwieniona twarz jest tak do okolo 2 tygodni od zabiegu, ale to juz mozna sobie idealnie ukryc pod makijazem, takze bez problemu. Wiadomo cały czas jeszcze po zabiegu złuszcza sie naskórek wiec moze byc troche widoczne, poprostu wyglada to tak jakbys miala przesuszona cere, ale to wiesz nikt pod mikroskopem tego nie oglada wiec naprawde kompletnie to sie nie rzuca w oczy. Mi bardzo pomogly, jestem nraprwde pod wrazeniem i szczesliwa, ze wogole taka metoda istnieje, mam juz tylko drobne blizny, mysle ze na koniec kuracji a mysle jeszcze o 3 zabiegach praktycznie nie bedzie sluadu, a mialam bardzo glebokie blizny. Takze z czystym sumieniem polecam ten zabieg i trzymam za Ciebie kciuki, wiem jakie to jest koszmarne zyc z takimi problemami, to jest jednak twarz wizytowka czlowieka tego sie juz nie ukryje pod ubraniem. Twarz jest w stałej ekspozycji. Trzymam kciuki i nie zastanawiaj się rób te zabiegi będziesz zadowolona. Jesli nawet nie usuniesz wszystkich sladów, to z cala pewnoscia splycisz te blizny, wiadomo tez wszystko tez zalezy indywidualnie od twojego organizmu i od tego jak twoja skóra bedzie szybko sie regenerować, ale efekty tak czy inaczej są murowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×