Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość gość
Elizabeta może inaczej , wyobraż sobie a może widziałaś blizny pooparzenowe wiem że to skrajny przypadek ale blizna i tu i w innym miejscu wyglada tak samo , czy słyszałaś o sposobie leczenia np.przykurczów poparzeniowych tą metodą. Nie zniechęcam toj metody tylko próbuję uzmysłowić częsty bezsens i możliwe powiłania w przypadku żle zastosowanej terapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabet85
Hmmm... no coż, powiedziałam A to powiem i B. Zrobię jeszcze te dwa zabiegi laserem licząc na chociażby minimalne zmnniejszenie widoczności rozstępów (bo na całkowity ich zanik nigdy nie miałam nadzieji). Jak nie będzie pozytywnych efektów to stwierdzę, że był to najgłupszy pomysł w moim zyciu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisz co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka65
Mam pytanie.Czy stosowal ktos ( KREM SERUM COLOSTRUM) ?Podobno dobrze odbudowuje naskorek po wszelkich zabiegach. ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu wykonałam zabieg laserowy w http://www.naturalnepiekno.eu/index.php I już po pierwszym razie widzę niewielką różnicę. Skóra wygląda młodziej i świeżej. jest jakby mniej zmarszczek. Na pewno na jednym razie nie skończę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc-naturalne piekno Jakbys przesledzil/a te forum,to wiedzialabys,ze wlasnie zrobilas sobie antyreklame a nie reklame hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snezzy
ja zrobiłam sobie 4 serie laserem w Wellderm i powiem wam że znacznie mi to pomogło zapanować na cellulitem... do tego dołożyłam teraz dietę, ćwiczenia i już moge pokazać nogi. nie to co kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejCo2
Pytanie do Pani kosmetolog Jesli chodzi o laser co2,to na jaka glebokosc potrzebna jest penetracja skory twarzy, aby zobaczyc najlepsze efekty ? Jak to jest u Pani w klinice ? Czy 1mm wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głębokość penetracji wiązki laserowej wgłąb skóry zależy od ilości uderzeń impulsu - wykorzystując impuls wielokrotny laser penetruje głębiej. Nie sztuką jest strzelić maksymalną mocą, ponieważ melanocyty muszą mieć również czas na tzw. relaksację, aby nie było później przebarwień. Blizny bywają różne i różnej grubości mają warstwę rogową naskórka w związku z czym ustawienia lasera dobiera się w taki sposób, aby zabieg był skuteczny, a jednocześnie rrezyko powikłań minimalne. Należy pamiętać, że w przypadku blizn potrądzikowych pacjenci zazwyczaj wcześniej byli poddawani leczeniu izotretinoiną, tetracyklinami, a czasem i sterydami. Dlatego należy zachować ostrożność w wykonywaniu tych zabiegów i odczekać około 6-ciu miesięcy po ich odstawieniu by wykonać zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejCo2
Nie chodzi mi o blizny a o poprawe kondycji skory.Jakis rok temu mialem robiony zabieg laserem eco2 Lutronic i chcialbym go powtorzyc,tylko nie wiem,czy akurat w tym samym miejscu.Jestem w wawy,wiec jest wybor.Efekt byl calkiem zadowalajacy,po rownym tygodniu moglem wyjsc z domu,byl juz tylko lekki rumien.Lekarz powiedzial,ze penetracja byla na okolo 1mm,po ktorej mialem na calej twarzy niezliczona ilosc punktow,z ktorych saczyla sie krew,nawet na drugi dzien po przemyciu.Otworki ablacyjne o ktorych pisze wiekszosc,nie byly widoczne.Jak Pani sadzi,warto powtorzyc zabieg,czy moze wybrac cos innego,moze lepszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Andrzeju,Ciężko jest cokolwiek polecać nie widząc pacjenta. Nie wiem jakie są Pana oczekiwania, w jakie potrzeby. Jeżeli był Pan zadowolony z zabiegu laserem CO2 w lekkiej technice- to można go powtórzyć. Chociaż polecam zainteresowanie się także zabiegiem Dermapen.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejCo2
No wlasnie ta ''lekka technika'',to znaczy,ze ustawienia byly bardziej zachowawcze ? Efekt spektakularny nie byl a placi sie tyle samo,jak za mocniejsze ustawienia.Dlatego pytalem,jak to jest u Pani w klinice ? Jak ma sie dermapen bez efektu termalnego,do lasera ? Mozna te zabiegi porownywac ? Roznica w cenie dosyc spora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko porównywać zabiegi w różnych klinikach. Dr Łuksza słynie w Polsce z dość hadrcorowych rozwiązań podczas zabiegów, ale za to widocznych efektów pozabiegowych. Dlatego zalecamy wykonanie takiego zabiegu raz na 1,5/2 lata. Nie każdemu to pasuje. Są pacjenci, którzy nie chcą siedzieć u Nas w klinice 4-ch godzin - wolą przetrwać swoje w 15 minut i wrócić do lekarza po 4-6 tygodniach. Fenomen Dermapena polega na tym, że poza wtłoczeniem koktajlu substancji aktywnych również drażnimy mechanicznie fibroblasty. Jak Pan zauważył nie a efektu termicznego, dlatego zalecamy wykonanie 3-6 zabiegów w 4-6 tygodniowych odstępach czasu. Dermapen jest polecany dla pacjentów, którzy boją się technik laserowych, bądź nie potrzebują aż tak intensywnej kuracji, albo nie mogą wyłączyć się na 7 dni z życia towarzyskiego/pracy. U Nas technika laserowa wielokrotnie łączona to koszt 2500 zł, Dermapen 600 zł (z koktajlem RRS), 800 zł (z osoczem bogatopłytkowym). Podobnie jak po laserze efekty oceniamy po 3-6 miesiącach od ostatniego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejCo2
Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz.Mysle,ze predzej,czy pozniej odwiedze Wasza klinike i sprawdze na wlasnej skorze.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sadzi pani kosmetolog o naswietlaniu lapmami LED'owymi po zabiegach laserowych? Czy faktycznie przyspieszaja one czas gojenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zapraszam Panie Andrzeju ;-) chociaż wierzę, że w każdym mieście jest kilku dobrych specjalistów. Ale bądź co bądź dr Łuksza jest słynny w całym towarzystwie z zabiegów laserem CO2.Drogi gościu ciężko jest mi się wypowiadać co do naświetlań LED. Z tego co widać na rynku jest wiele urządzeń, jednak niewiele ma dobre lampy. Wiem, że są wykorzystywane w fizjoterapii. Ja podchodzę do nich sceptycznie, ponieważ nigdy nie widziałam pacjentów po terapii tymi lampami, w związku z czym nie potrafię się wypowiedzieć czy przyspieszają regenerację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 36
Witam Chcę wykonać jakiś zabieg laserowy ,najlepiej taki jednorazowy i zastanawiam się między CO2,a Fraxelem Re-Pair,czy moze ktoś mi doradzić ,po którym z tych zabiegów efekty będą bardziej spektakularne i czy mogą wystąpić jakieś skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbla
nie radzę wykonywać zabiegów laserem frakcyjnym to zwykłe placebo 2 dni po zabiegu jakimkolwiek laserem frakcyjnym jest efekt spektakularny ale po 3 lub 6 miesiącach skóra jest poharatana podziurkowana a blizny zostają nie radzę lepiej ubytki wypełnić fakt starczy na rok ale skóra pozostanie bez szwanku i dbać o nią wypełniaczy jest dużo na rynku można zastosować radiesse kwas hialuronowy lub wypełnić własnym tłuszczem wszystko zależy kto ile posiada kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos pisze przestrogi typu ''nieradze zabiegow laserowych'',to niech napisze wiecej szczegolow np: jaki zabieg byl wykonywany,czy w renomowanej klinice,na jakim sprzecie... Inaczej takie informacje nic tutaj na forum nie wnosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe werbla skąd my mamy tyle zdjęć własnych pacjentów na stronie przed i kilka miesięcy po zabiegu. Najlepsze efekty są właśnie po 6-8 miesiącach jeżeli chodzi o anti-aging. Pytanie kto jak wykonuje zabieg i gdzie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia Anna
Pytanie dla Pani Celesta- kosmetolog Chce usunąć drugi podbródka bez użycia skalpela, nie wiem jaki zabieg jest skuteczny i na jakich urządzeniach powinnam wykonać taki zabieg. Jestem osoba szczupła jednak podbródka nie mogę się pozbyć nawet kiedy waga spada w dół ,wisi skóra której chce się pozbyć Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJA333
Pani Celesto Mamy pytanie- kilka lat emu poddałam się zabiegowi fotoodmładzania, ponieważ miałam rumień, rozszerzone naczynka i tak mi pani doktor, która robiła zabieg zaleciła. Później miałam dwa razy zamykane naczynka na nosie, niestety nie wszystkie się zamknęły, jest ich wiele ale pod makijażem prawie ich nie widać. Byłam dosyć zadowolona z efektu. Teraz mam 38 lat, trochę rozszerzone pory i przebarwienia- dużo ale nie bardzo ciemne, oraz naczynka szczególnie na nosie. Jaki mogłabym wykonać zabieg i jakim sprzętem będzie najlepiej. Znalazłam ofertę - zabieg fotoodmładzania laserem Nd:Yag i Er:yag Fotona za 199 zł w promocji. Czy to będzie dla mnie dobre czy też lepiej poszukać czegoś innego. Zabieg był o wiele droższy, ta niska cena trochę mnie zastanawia. Proszę bardzo o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 36
Proszę ,niech się ktoś wypowie czy warto robić Fraxel RePair,czy są jakieś efekty i czy długo się utrzymują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani Celesty kosmetolog. Witam Pania.Mam pytanie,czy 2 miesiace po laserze co2,mozna zrobic sobie zabieg thermoliftingu Zaffiro ? I czy podczerwien nie niszczy podskornej tkanki tluszczowej,jak jest w przypadku fal radiowych ? A moze lepiej wybrac Hydrobalans Restylane ? Zalezy mi glownie na poprawie kondycji skory pod oczami,bo laser sobie z tym nie poradzil.Prosze o odpowiedz i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani Sandrine kosmetolog. Witam Pania.Mam pytanie,czy 2 miesiace po laserze co2,mozna zrobic sobie zabieg thermoliftingu Zaffiro ? I czy podczerwien nie niszczy podskornej tkanki tluszczowej,jak jest w przypadku fal radiowych ? A moze lepiej wybrac Hydrobalans Restylane ? Zalezy mi glownie na poprawie kondycji skory pod oczami,bo laser sobie z tym nie poradzil.Prosze o odpowiedz i pozdrawiam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Andreasss . Mam to samo co ty tylko nie skronie a policzki , miałam małe drobne blizny trzeba było sie dokładnie przyjrzeć , stwierdziłam ze jeśli mozna sie ich pozbyć to czemu nie i zaczął sie mój koszmar poszłam na laser frakcyjny co2..... Teraz mam blizny jak po ospie takiej wielkości . Jak patrzę w lusterko to nie wieże ze to prawdaze cos takiego mogło mi sie przytrafić . Wyglądam koszmarnie nie umiem sie z tym pogodzić . Codziennie płacze nie wychodze z domu mam myśli samobujcze non stop myśle o swojej buzi i o tym ze dałam tak sie oszpecić zaczęłam unikać ludzi . Nie wiem co dalej ze sobą począć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne,chodzcie sobie na laser co2 do ''salonow fryzjerskich'' a potem placzcie ; ] Zabieg laserem co2 to nie zabawa i nie mozna patrzec na promocyjne ceny i oszczednosc.Wybierajcie renomowane kliniki i kompetentnych lekarzy z wieloletnim doswiadczeniem,ktorzy pracuja na sprawdzonym,najlepszym sprzecie ! W renomowanych klinikach szanse na nieudany zabieg sa nieporownywalnie mniejsze,wiec odpowiedzcie sobie na pytanie gdzie takie zabiegi przeprowadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiesz to nie pisz ! Na laserze byłam w znanej i renomowanej klinice ktora znana jest z telewizji wlasnie!!! I tam wlasnie mnie tak urządzili !ja z buzia nigdy bym nie poszła do pierwszego lepszego lekarza ale jak widać i to nie jest gwarancja ze nie spotka cie nic złego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczk75 chętnie sie wymienię zdjęciami została mi zniszczona twarz po laserze miałam małe blizenki z którymi podkład sobie radził bo były płytkie a teraz mam wielkie glebokie kratery . Zabić sie tylko juz tyle razy o tym myślałam ale córeczka mnie przy życiu trzyma . Śmieszne to jest ze żyjemy w czasach gdzie sie lata w kosmos , jeśli chcesz to z mężczyzny w kobietę mozesz sie zamienić a na gluuuupie blizny potradziku nie ma sposobu!!! Buhaha ! Rozdrażniona !!!! Wrrrrr! Tyle mam żalu do tego lekarza który mi to zrobił ze normalnie łeb bym mu urwała jak bym była pewna ze mnie nie zamkną za niego . Tak!!! Jest we mnie strasznie wiele gniewu !!! Bo jak sie pytałam o skutki uboczne to stwierdził ze miga jedynie powstać mikro dziureczki które znikną do pół roku !!! Ech co za łeb no !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wczoraj laser dual cała twarz 2500 tys ciekawe czy chociaż 10 procentowa poprawa będzie bo jeśli nie to jak oni mogą tak oszukiwać ludzi przecież to jest tyle kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×