Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość gość
potwiedzam, super preparat, lasery przy nim moga sie schowac, super odmladza skore. poczytajcie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ bzdury piszesz - tutaj nie ma pseudopacjentek które zachwycają Naszą klinikę w przeciwieństwie do mnóstwa innych klinik i lekarzy o których żal pisać (pewnie przedstawiasz jedną z nich i bierze Cię frustracja - ponieważ nie mam ani jednego lewego nicka). Co do zachwalania kliniki - to jak spojrzysz na moje posty to są to głównie informacje i odpowiedzi na nurtujące pytania - dla Ciebie może to bzdury - a dla innych nie warto jest jechać i płacić za kontrolę by usłyszeć to samo. A może masz problem z tym, że pokazuję efekty Naszych zabiegów i autentycznych efektów bez ściemy? Może to Wam odbiera pacjentów, że reagujesz taką wścieklizną. Co do bana na wizazu - nie zachwalałam dr XXX i nie chciałam płacić haraczu za reklamę - ponieważ jej nie robiłam, a tak jak tutaj, chciałam odpowiadać na nurtujące pytania jako specjalista. Niestety niektórym to się nie podoba. Bo lepiej skasować za konsultacje, osobno za zabieg i jeszcze z 5 razy za kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. jak Wam brak pacjentów to zacznijcie ich normalnie i uczciwie traktować, a nie ciągle oszukiwać i naciągać - a zobaczycie, że nawet przy takiej konkurencji na rynku można dobrze prosperować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine skoncz juz, przeciez wiadomo, ze musisz sciagac klientow na grande, bo nie macie chetnych na wasze uslugi. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakie stezenie Atredermu za pierwszym razem uzywalyscie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam hardcorowe stezenie 0,05, to jest najwyzsze stezenie. uzywalam na twarz i dlonie - efekt: rewelacja. do tego stopnia, ze obecnie nie musze uzywac kremu do rak, przedtem to bylo nie do pomyslenia, skora widocznie sama zaczela wydzielac to, co powinna. smarowalam atredermem codziennie rano i wieczorem. mimo tak duzego stezenia, nie zauwazylam zadnych niepokojacych zmian na skorze poza oczywiscie zaczerwienieniem i bardzo intensywnym zluszczaniem. smarowalam przez tydzien. oczywiscie tak w trakcie kuracji, jak i po, takiej skory nie wolno wystawiac na slonce, bo pojawia sie plamy. i jeszcze jedno: oszczednie z wszelakim mydlem, a najlepiej wcale - tylko produkty z ph neutralnym badz kwasowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Sandrine, gdzie ta moja frustracja? Stwierdzenie prawdy to wyraz frustracji? I jeszcze ta moja wściekłość, szkoda że nie wścieklizna :D Jestem pacjentką która korzysta z usług lekarzy, więc trafiasz jak kulą w płot. Twój ton jest agresywny, sugerujesz że każdy chce Was oczernić. To wyraz jakieś paranoi. Myślisz, że konkurencja nie śpi, tylko pisze na kafe żeby oczernić jakiegoś mało znanego lekarza. Zluzuj poślady bo Ci gumka w majtkach strzeli ;) Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tutaj pisza dziewczyny o Atredermie! Podobno super efekty, i za zadne pieniadze. Ja poczekam do wrzesnia i bede smarowac. Opisze efekty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkurencja nie śpi i nadal podaje się za pacjentki - śmieszne, żałosne... ale szkoda gadać i zaśmiecać wątek. Czasami żal mi konkurencji, że musi posuwać się do takich ściem. Życzę powodzenia. A co do prawdziwych pacjentek stosujących atrederm - czekam na info o dalszych odczuciach. Tak jak gdzieś pisałam - może to być przełom i jestem ciekawa waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal wam duope sciska, ze jest bardzo tani specyfik w aptekach na odnowienie skory a wam nie ma na czym kasy zbijac co????? :D te wasze IPL-e, LASERY co2 i inne badziewia tylko na zlom sie nadaja.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ma sie bardzo wrazliwa skore lepiej jest zaczac od slabszego stezenia 0,25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Olivka
Witam mam pytanie do was...mam nadzieję, że ktoś mi pomoże :( może ktoś się orientuje gdzie najlepiej zostanie wykonany zabieg depilacji laserowej w Bydgoszczy? Gdzie jest najlepszy sprzęt aby efekty były jak najlepsze? Ponieważ jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej twarzy wykonanej w Centrum medycznym Wysoccy Elderm i nie jestem zbyt zadowolona... co prawda Pani doktor była w miarę miła ale... przede wszystkim w ogóle nie przeprowadziła ze mną żadnego wywiadu nie miałam żadnego przygotowania do zabiegu poszłam na pierwszą wizytę - konsultację a od razu miałam zabieg no i po zabiegu żadnych zaleceń... tylko tyle że mam się smarować kremem z filtrem 50 nie wiem teraz jakich kosmetyków mogę używać czym myć twarz, czy mogę się malować to po pierwsze. Kolejna sprawa wszędzie w internecie jest napisane, że przed depilacją wszystkie włosy powinny być ogolone maszynką a ja ogolona nie byłam ponieważ szłam na konsultację i chciałam żeby Pani doktor zobaczyła z czym się zmagam no i bez ogolenia przeprowadziła na mnie zabieg mało tego powiedziała że jak przyjdę na następny zabieg to nie mam usuwać włosów muszą one być widoczne żeby ona wiedziała gdzie "atakować". Kolejna sprawa nie raz widziałam jak przebiega taki zabieg w telewizji np klinika dr Szczyta i wyglądało to w ten sposób że właśnie najpierw włosy były zgolone a następnie raz przy razie była przykładana głowica tego lasera a mój zabieg wyglądał w ten sposób że Pani dr przykładała laser tylko tam gdzie był wyraźny włos a ja mam niestety kilka włosów takich wyraźnych, ciemnych, mocnych, grubych ale i sporo trochę cieńszych ale równie ciemnych i widocznych i tych niestety nie ruszała. Gdyby przykładała ten laser raz przy razie to efekt chyba byłby lepszy :( Co sądzicie o mojej wizycie w tym centrum biorąc pod uwagę to co wam napisałam? Czy mam się tam wybrać na następny zabieg? Czy udać się gdzieś indziej? Powinno to wyglądać tak jak opisałam czy może inaczej? Zabiegi te niestety mało nie kosztują i wydając pieniądze chciałabym aby efekt był wyraźny błagam pomóżcie bo ja już nie mam na to siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolik
Kochani! Mam 45 lat. Jestem po 7 zabiegach laserowych depilacji twarzy i owłosienie na twarzy zrobiło się o wiele większe i bardziej rozprzestrzenione. Przed pierwszym zabiegiem miałam pojedyńcze ciemne włoski nad górną wargą i parę na brodzie. Obecnie mam ciemny wąsik, a na brodzie mam tych włosków o wiele więcej, są czarne i bardzo sztywne. Poza tym zaczęły wychodzić mi na szyję (po bokach) i zauważyłam kilka na policzkach. Co jest nie tak? Dlaczego te zabiegi przynoszą w moim przypadku odwrotny skutek? Nie ukrywam, iż jestem przerażona i zupełnie nie wiem co dalej robić? Wydałam już sporo pieniędzy żeby pozbyć się krępujących gości na twarzy i żałuję, że w ogóle zaczęłam! Kosmetyczka widząc moje obawy stwierdziła, że to wina hormonów... No chwila - to ja mam do końca życia poddawać się tym zabiegom? Zanim zgłosiłam się w gabinecie ilość włosków i miejsca w których się one znajdowały nie ulegały zmianie, a teraz w porównaniu do tamtego czasu po 7 zabiegach mogę powiedzieć, że mam sztywny busz, który rozprzestrzenia się jak pożar. POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam chciala bym zrobic zabieg liposukcji dzwiekowej i lifting twarzy i ciala falami rf ale jednym z przeciwwskazan jest posiadanie metalowych implantow w organizmie ja po przebytej operacji kregoslupa mam sruby metalowe w odcinku ledzwiowym.niektore gabinety oferujace te zabiegi twierdza ze tylko w miejscu impantow nie wolno a niektore ze wogole nie wolno. mam prosbe moze ktos wie cos wiecej w tej kwesti i jest mi w stanie wytlumaczyc dlaczego nie wolno bardzo mi zalezy na fachowej odpowiedzi zeby sobie krzywdy nie zrobic dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minaretta
Ja mam prosbe do Celesty :) Celesto, chcialabym do Ciebie przyjechac na zabieg laserowy. Wiem, ze pracujesz w Niemczech ale to nie szkodzi. Czy moglabys do mnie napisac ? Bede Ci bardzo wdzieczna. Moj email: minaretta@mail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na różne zabiegi upiększające od pewnego czasu chodzę do http://melitus.pl/ w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z laserowych to tylko depilację robiłam i jestem z tego zabiegu zadowolona, ale też się zastanawiam nad usuwaniem rozstępów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Sandrine_z_Kliniki przeczytałam sporo informacji na różnych forach odnośnie zabiegów laserowych. Przeczytałam wiele artykułów i publikacji, których autorami byli fachowcy w tej dziedzinie. Moim problemem są blizny potrądzikowe. Nie zdecydowałam jeszcze, któremu gabinetowi i lekarzowi powierzyć moją twarz ale na pewno będzie to rozważny wybór (mam nadzieję, że trafny). W związku z powyższym chciałabym Cię prosić (jeśli jest taka możliwość) o przesłanie zdjęć, które przedstawiałyby efekty takich zabiegów. Podaję swojego e-maila: madlis@gazeta.pl. Z góry uprzejmie dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że dobrym specjalistą od zabiegów laserowych jest dr Krefft z gabinetu http://www.krefft-laser.pl/ Przeprowadzał mi operację na żylaki i wszystko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osmoza345
Ja zastanawiam się nad laserem frakcyjnym - tym palomar. jestem z wrocławia i chyba wybiorę się do welldermu. robiła któraś z Was tam zabieg? moja koleżanka z pracy bardzo ich chwaliła, wiem, ze mają w załodze specjalistów - a jak już mam wydawac kasę to chcę na porządnie to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el0701
Witam wszystkim :) Zdecydowałam się na laserowe usuwanie rumienia jednak zastanawiam się nad wyborem lasera...słyszałam że jest to skuteczny zabieg jednak musi zostać wykonany laserem nowej generacji. Czy słyszałyście może o laserze: Laser Harmony Dye- Vl 500-600 nm Nie mogę znaleźć o nim informacji na innej stronie niż kliniki która wykonuje nim zabieg a chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Bardzo proszę o odpowiedź szczególnie kogoś kto specjalizuje się w laseroterapii. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el0701
dziękuję za odpowiedź. Czytałam jednak opinie o dr Ambroziaku i nie są najlepsze dlatego chciałam znaleźć inną klinikę. Ta która wzbudziła moje zaufanie posida właśnie wspomniany wyżej laser. Czy mogłaby Pani powiedzieć coś na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el0701
a co Pani sądzi o laserze Gemini Nd:Yag/KTP. Ponoć tylko jedna klinika w Polsce posiada ten laser ale czy oby na pewno jest dobry? i chciałabym wiedzieć który z nich Cutera czy gemeni jest nowszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el0701
w Warszawie jedyną kliniką wykonującą zabieg przy użyciu polecanego przez nią lasera jest klinika dr Ambroziaka. Czy jest jeszcze inny polecany laser? Proszę o wypowiedzi również osoby które miałby wykonywane usuwanie rumienia. Bardzo zależy mi na uzyskaniu dobrych efektów zabiegu dlatego szukam jak najwięcej informacji na temat zamykania naczynek. Jest tak dużo tych laserów że naprawdę trudno wybrać odpowiedni, każda klinika zachwala ten który posiada i właściwie ciężko je porównać. Tym bardziej że tylko laser się liczy ale również kompetentny dermatolog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el0701
przepraszam, że tak spamuję ale mam jeszcze jedno pytanie a konkretnie odnoście usuwania rumienia metodą VPL – Variable Pulsed Ligh...czy jest to skuteczne? i czy bardziej skuteczny jest laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie zabiegu laserem CUTERA EXCEL V lista gabinetów dostępna jest na stronie dystrybutora: http://dermatologia.bogdani.pl/gabinety także, jeżeli nie chcesz iść do dr Ambroziaka to możesz znaleźć innych specjalistów w Polsce. Natomiast oglądając jego pracę i słuchając jego wykładów muszę stwierdzić, że jest jednym z najlepszych specjalistów w Polsce, posiadających ogromną wiedzę przy zachowaniu ogromnej skromności i klasy. Co do lasera Harmony, także myśleliśmy nad jego zakupem, ale nie był tak spektakularny jak CUTERA. Aczkolwiek również jest dobrym urządzeniem, może odrobinę bardziej bolesnym, chociaż zabiegi zamykania naczynek i rumienia nigdy nie są całkowicie bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el0701
co do doktora Ambroziaka to opinie mówią same za siebie: http://www.znanylekarz.pl/marcin-ambroziak/dermatolog/warszawa Przyznam jest wiele pozytywnych ale i wiele negatywnych. Obawiam się trochę wizyty u "gwiazdy" gdyż może nie mieć czasu dla zwykłego szarego człowieka. A co sądzisz o laserze Gemini Nd:Yag/KTP ? Słyszałam że jest bardzo dobry w usuwaniu rumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×