Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość gość
2500 tys to dużo 2 500 zł to normalna cena u porządnego lekarza ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurandooo
zgadzam się z poprzedniczką , że lasery są po to żeby nabić klienta w butelkę, kupa siana i żadnego efektu, ja byłem na laserze frexal repair, i wgladałem jak po wypadku samochodym , cała twarz we krwii a po 2 miesiącach jak sie wygoiło to niestety blizny wróciły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurando widziałam twoja biedna buzke na poprzednim forum wiesz najgorsze jest to ze tyle sie nacierpiales a efektów brak to tak ja miałam z dermabrazja mechaniczna wyglądałem jak z horroru przez 10 dni i co ? I nic!!!! Sami oszuści . A najbardziej zła jestem na frakcyjny co2 bo zamiast mi pomoc to mi tak buzie dorobili ze z małych blizenek mam teraz twarz jak po ospie i najgorsza ta bezsilność wrrrr ! Aż u psychologa przez to wylądowałam :( po co mi to było .... Zastanówcie sie 20razy nim pojedziecie na laser dobrze radzę bo ja przeszłam przez piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na laser encore mnie poparzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi laser CO2 ZNISZCZYL SKORE NA GRZBIETACH DLONI. Wstydze sie ich, minelo ponad dwa lata i do dzis przeklinam dzien, kiedy poszlam na odmladzanie laserowe dloni..... Wygladaja strasznie pomimo kremow, soku z cytryny, olejkow i innych specyfikow :) Odradzam lasery, bo to jest ZLO, na ktorym zarabiaja producenci tego gowna i ci, ktorzy wykonuja te zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomylilam znaczki, oczywiscie mial byc ten: :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karosu
Kilka dni temu miałam zabieg laser fraxel re:pair, ale o efektach nie moge nic powiedziec, bo jestem cala czerwona i tlusta od kremu nawilżającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co maja laser musza go jakos splacic, wiec pisza tu na kafeterii i podaja sie za zadowolone osoby. nie wierzcie pozytywnym postom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesiąc temu w końcu zrobiłem zabieg laserem Mixto (tu pisałyscie, że jest dobry). Blizny potrądzikowe i przebarwienia. I jest dobry! Jest bardzo dobry! :)) idę drugi raz, bo blizny jeszcze bym chciał zmniejszyć ale przebarwień już zero. i jaka skóra! lux torpeda! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wyjdźcie sobie na zagraniczne strony ilu ludzia laser zniszczyl twarz tak ze z domu nie wychodzą maja nowe blizny zanik kolagenu zanik tłuszczu itp nie róbcie tego ja sama mam kaplikacje po laserze co2 mnóstwo nowych blizn rożnego kształtu zastanówcie sie dwa razu bo czasu nie cofniecie i dodam ze nie robiłam u pierwszego lepszego lekarza tylko w znanej klinice z telewizj!!!! Masakra!!! Nie róbcie tego ja do dziś patrzę w lusterko i nie wieże ze to moja twarz bo wcześniej miałam minimalne blizny i płytkie prawie niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raye
Mialam robiony tydzien temu laser fotona frakcyjny na twarz. Poniewaz skora juz sie calkowicie zluszczyla i wygladam normalnie to uwazam ze juz jestem w stanie ocenic. Zeby nie bylo ze robie antyreklame to nie napisze jaki salon, ale renomowany duzy gabinet medycyny estetycznej w bardzo duzym miescie. Zabieg troche bolal, takie uklocia do wytrzymania ale pare dosc mocno mnie zabolalo. Cera wyjsciowa, troche rozszerzone pory na policzkach, kilka plamek na policzkach po pryszczach z mlodosci, pod oczami przebarwienia od slonca na czole przebarwienia od slonca nie jakies bardzo ciemne ale widoczne bez makijazu ciemniejsze ( opalanie bez filtrow bledy mlodosci). Cera nie byla w zlym stanie oczekiwalam przede wszystkim zmniejszenia widocznosci porow, lekkiego rozjasnienia. Zabieg jest dosc kosztowy wiec liczylam na chociaz 50% roznicy. Jest to sciema, nie widze praktycznie zadnej roznicy, max 10% lekko zauwazalny efekt, w ogole nie usunal plamek po pryszczach a zaznaczam ze nie byly to blizny tylko male plamki kilka malych. Pory nic zero roznicy takie same jak byly. Jedyne to widze minimalna roznice pod oczami jesli chodzi o przebarwienia ale zaznaczam ze nie zniknely calkowicie troszke zjasnialy tylko... To samo mozna uzyskac stosujac kremy na przebarwienia i wyjdzie taniej. Generalnie ten zabieg to jest wielka sciema moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dwa i pol roku po "odmladzaniu" laserem co2 dloni. Skora jest zniszczona, cienka, taka papierowa, luzna i te zmarszczki! Tam gdzie zostal stosowany laser moje dlonie wygladaja na dlonie 60-letniej kobiety, a tam gdzie nie bylo lasera, czyli palce i te kostki, ktore znajduja sie posrodku dloni (nie pamietam jak one sie nazywaja) maja normalny wyglad 40-latki, bo tyle mam lat. Dodam jescze, ze jestem osoba przy kosci i tluszczyk, ktory mialam pod skora niestety tez ulegl czesciowej zagladzie. Az zal myslec, ze bylam tak naiwna. Mam nauczke na cale zycie - NIGDY WIECEJ! Powiem, ze najlepsze efekty uzyskala moja kolezanka, ktora przez zime smarowala grzbiety dloni plynem o nazwie ATREDERM. To silnie zluszczajacy specyfik, buteleczka kosztuje chyba cos kolo 30 zlotych. Bardzo odmlodzila sobie nim skore, ma taka jasniutka i nawet mowi, ze w dotyku jest inna, taka aksamitna, a w trakcie terapii nie stosowala zadnych kremow. Poczekam do wiosny i zastosuje go, moze w jakims stopniu naprawi to, co zniszczyl ten CHOLERNY LASER! Na odbudowe tkanki tluszczowej nie mam co liczyc, ale choc moze wplynie pozytywnie na kondycje skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę to dziwne... lasery CO2 nie usuwają tłuszczu... ;/ możesz wrzucić zdjęcia samych dłoni - żebyśmy widzieli tą różnicę? Ja jestem już prawie 2 lata po zabiegu laserowym na twarz i niestety tłuszczyk nie zniknął ;/ a mi akurat by się to przydało. Co do atredermu - to krem z tretinoiną - czy koleżanka przypadkiem nie ma przebarwień? Ani ścieńczałego naskórka czy nadwrażliwości? Normalnie krem ten stosuje się u osób z trądzikiem. Ponadto tretinoiny nie zaleca się stosować bez przerwania dłużej niż 6 miesięcy. Także przeczekajmy wakacje i zobaczymy czy dłonie nadal będą ładne... chociaż mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Myślę, że dobrym rozwiązaniem na dłonie byłoby wobec tego TCA - tylko niestety taki zabieg wymaga rekonwalescencji ;/A co do kremów to dobre opinie ma Rich z Alessandro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko ze tluszcz na twarzy ma gruba warstwe, nie jak w przypadku dloni, gdzie tego tluszczyku jest niewiele i skora cienka. Wydaje mi sie, ze nie jest Tobie czy Twojej klinice na reke, ze osoby, ktore przeszly zabieg laserowy go krytykuja..... No coz, jestem w stanie to zrozumiec - kwestie finansowe.... jak zawsze niestety :( Jesli jestem po takim zabiegu bardzo niezadowolona, to wg Ciebie powinnam go chwalic? Bo wrecz odnioslam takie wrazenie.... Pozwolmy tym, ktorzy przeszli zabiegi laserowe SWOBODNIE SIE WYPOWIADAC WG SWOICH WLASNYCH DOSWIADCZEN. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kolezanka ma przebarwienia, ktore po stosowaniu tego atredermu wprawdzie nie zniknely, ale przynajmniej jakby zjasnialy, i skora generalnie zjasniala - tak twierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, chyba nie do końca mnie zrozumiałaś. Ja szanuje zdanie każdego. I chcę dochodzić w ramach samej siebie - skąd się biorą powikłania i niezadowoleni pacjenci. Negatywne opinie są dla mnie ważne, ponieważ tworzą statystykę. Producenci nie piszą o skutkach ubocznych - a niezadowoleni pacjenci tak. Być może pomysł z retinoidami na dłoni jest dobry - zatem chciałabym mieć w przyszłości jakieś potwierdzenie. Co do zabiegów laserowych - to uwierz mi - nie muszę tutaj naganiać pacjentów - ponieważ aktualnie wystarczy Nam już sama opinia i poczta pantoflowa :-) zwłaszcza od pacjentek, które robiły zabieg w innym miejscu i kilka razy - a u Nas robią raz (wyjątek stanowią blizny - gdzie zabiegi wykonuje się co 8-12 miesięcy). Z resztą chyba jako jedyna klinika mamy tyle zdjęć własnych przed i po, które mówią same za siebie.Nie mówię, że lasery są boskie - bo to zawsze zależy od wielu zmiennych. Natomiast jak mam zdjęcia czy Wasze wypowiedzi lubię o tym dyskutować z dr Łukszą - skąd to się bierze, albo gdzie popełniono błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atrederm ma b . dobre opinie na wizazu,fajnie odnawia skore na twarzy,na dloniach i jest bardzo tani,poczytaj sobie ,niektore babki stosuja go tez na rozstepy,skora sie b .intensywnie po nim luszczy do czerwonosci,ale potem miod malina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety forum wizaz jest dla mnie antyobiektywne.... :/ pisze jedna klika koleżanek plus reklamodawcy, którzy opłacili portal. Nie akceptują opinii innych - czasem wystarczy wpisać nazwę innego kosmetyku, kliniki bądź lekarza i zaraz człowieka banują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wlasnie kafeteria jest rajem dla reklamujacych sie klinik,pod podszywka zadowolonych pacjentow hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oczekujcie, ze w jakiejkolwiek klinice wam powiedza, ze Atrederm rewelacyjnie odnawia skore. Tylko idiota podcina galaz, na ktorej siedzi. Zawsze za wszelka cene beda was namawiac na drogie zabiegi (bo z nich zyja), w tym laser, ktory nie dosc, ze wychodzi prawie 100 razy drozej (Atrederm kosztuje 30 zlotych), to jeszcze w wielu przypadkach niszczy nieodwracalnie skore. Po Atredermie natomiast nic takiego sie nie dzieje, a skora po kilkukrotnym zluszczaniu jest wyraznie gladsza i jasniejsza. Laser natomiast polecilabym tylko - ale punktowo - do usuniecia plam soczewicowych, z ktorymi Atrederm slabo sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca się z tym zgodzę - pielęgnacja pozabiegowa jest niezbędna w prawidłowym leczeniu i odmładzaniu. Niemniej jednak radzę poczytać odrobinę o powikłaniach dotyczących retinolu i pochodnych. Zwłaszcza o działaniu teratogennym. Wszystko jest dobre z umiarem. Niemniej jednak zabiegi i ich wybór należy do pacjent. Podobnież można stosować wiekami doustnie izotretinoinę i się każdemu trądzikowcowi cera poprawi - ale skutki uboczne i powikłania sprawiają, że nie zażywa się ich dłużej niż 6 miesięcy. Stosując dany preparat długotrwale należy liczyć się z powikłaniami. Zarówno przy zabiegach estetycznych jak i kremach. Oczywiście wierzę, że maść okaże się wspaniałym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, co za duzo, to niezdrowo - jak ze wszystkim w zyciu. Te slowa skierowalam do osob myslacych, ktore zdaja sobie sprawe, ze wprowadzanie w glab organizmu, nawet poprzez skore, jakichkolwiek substancji bez konsultacji lekarskiej nie powinno miec miejsca. Nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie stosowal Atredermu na okraglo - wystarczy jedno/dwa zluszczania w ciagu roku, by osiagnac bardzo zadowalajacy efekt i nie narazic sie na nieodwracalne zniszczenia skory. Suma sumarum: konsultacja dermatologiczna + koszt opakowania Atredermu nie przekracza 150 zlotych. Natomiast po zabiegu laserem (o zgrozo, czesto skutki sa oplakane po tych zabiegach, wystarczy poczytac tutaj wczesniejsze posty tudziez zagraniczne fora i obejrzec zdjecia) wychodzi sie "lzejszym" o kilka tysiecy zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem - koszt zabiegu laserowego na dłonie to 600 zł, kolejny można wykonać po 6-ciu miesiącach, a kolejny nie prędzej niż po roku... chociaż tak jak mówię - czekamy na efekt maści - może okaże się świetnym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 buteleczka Atredermu w zupelnosci wystarczy do odnowienia skory zarowno dloni, jak i twarzy. Koszt - tak jak wspomnialam - lacznie z konsultacja dermatologiczna nie przekracza 150 zlotych. Natomiast zabieg laserem na dlonie i twarz to sa koszty rzedu prawie 3 tysiecy zlotych. No jak by na to nie spojrzal, wychodzi prawie za darmo i na dokladke nie trzeba sie pocic ze strachu, ze zamiast odnowy uzyskamy efekt zniszczenia - patrz: posty powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robilam laser w Kricentrum w Otwocku,nie polecam.gdybym wczesniej wiedziala o atredermie nie musialabym dzis zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine, dostałaś bana na wizażu za chamską reklamę waszej kliniki i doktorka. Co w tym dziwnego? To właśnie kafeteria to wylęgarnia reklamodawców. W klinice pustki, to hopsa na kafe i napiszę jak to klinika xxx uratowała moją twarz superhiperekstra zabiegiem. Tutaj bana nie dostałaś więc możesz pod 100 nicków pisać i zachwycać doktorka. Nigdy nie poszłabym do gabinetu który jest polecany w kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×