Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAŁA OO

TORBIEL JAJNIKA c.d ....

Polecane posty

Gość swięta mikołajka
dziewczyny zastanawiałyście się kiedyś ze nie każdy człowiek ma ten sam poziom inteligencji, rozumienia pewnych rzeczy, pojmowania pewnych rzeczy. czy wy myślicie ze ta dziewczyna specjalnie was denerwuje? mi się wydaje ze ona na swój sposób docieka rzeczy których nie rozumie a denerwuje się o swoje zdrowie dlatego tak się powtarza szczególnie że boli ja brzuch - czyli coś jest nie tak a nikt jej nie umie pomóc. na swój specyficzny sposób prosi was o pomoc a wy traktujecie ja gorzej niż ona was - bo tak naprawdę zawsze możecie nie czytać jej postów. mądry człowiek umie zrozumieć innego człowieka. mam nadzieje ze moja wypowiedz nie kwalifikuje się do usunięcia - mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka121
do olus7 - to chyba dobrze, że torbiel nie była czekoladowa co? jest duza szansa że nie będą Ci się powtarzać!! Ja mam torbirl 20mm i ca125 - 18! Lekarz poejrzewa endometrioze:( chciałabym zeby to była zwykła torbiel. Czy komuś się zdażyło ze podejrzewano endo a było co innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska198765
swieta mikolajka masz takie same IP jak ona ;) haha zal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec juz tego tematu.nie reagowac na zaczepki..ale wiem jak to trudno:) miska ip czy IQ?:):P ip to komputer a IQ to mózg:D heh:) nie najlepiej sie coś czuje:( do tego troche nerwów dochodzi i mieszanka wybuchowa jest:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 56
Lilka 121 ca125 masz niskie - w normie jest szansa ze to zwykła torbiel, podejrzenia lekarza to tylko podejrzenia. Na zapas się nie martw nie da się stwierdzić tak na oko na 100% co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska198765
Monika IP komputera ;) maja takie same te dwa nicki wiec wiadomo ze to jedna i ta sama osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo miśka to Ty szpieg widze:D:D a jak to sie sprawdza?? no i prosze sie wydało!!!! i po co to kłamac? ehh są ludzie i ludzie i nic się na to nie poradzi niestety!;/ a my świata nie zmienimy,a szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska jak sprawdza się IP komputera na kafeterii (myslałam ze nie mozna tego sprawdzic ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska teraz to Ty piszesz bzdury z tym IP - nie jesteś w stanie tego sprawdzić. A listy te widać po treści raczej nie piszą te same osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wydaje mi się niemozliwe sprawdzenie IP na tym forum a juz napewno nie przy pomaranczowych nickach .....ale moze się mylę Miska gdzie jestes jak sprawdza się IP ???? zaciekawiło mnie to brdzo .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tez sprawdzalam i kombiowalam i nie wiem jaksie sprawdza,ale przy czarnych nickac tez ip nie widac..ip nie jest widoczne chyba nigdzie,do tego to trzeba miec wejscie,albo np na poczte mi przysyła jakies forum wiadomosc,ze ktos o takim i takim ip probowal sie zalogowac na moj nick itd itd... wiec miska czekamy na tlumaczenie,ale faktycznie jest róznica w pisowni tych dwóch osob...heh maslo maslane wychodzi jak widze:) ja uciekam zaraz spac,bo caly tydzien bede wstawac o 4.20....ehh :) no nic do pracy doracy jak to się mówi:) pozdrawiam kochane zycze milego wieczoru i duzo zdrowka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje że Miski już nie będzie bo tego się nie da sprawdzić. Swoja droga Monika masz u mnie uznanie za to co odpisałaś na list świętej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska198765
Wystarczy szwagier informatyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska198765
Ala widzisz badac informtykiem mozna wszystko sprawdzic... a takie rzeczy jak IP to naprawde banał nawet na durnym gg widzi sie IP danej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska198765
wiecie ze nawet istnieje taki niemiecki program dzieki ktoremu mozna widziec co dana osoba pisze z kims na gadu ??? i ta osoba ktora jest "podglądywana" nawet o tym nie wie chyba ze tez ma ten program to wtedy ukazuje jej sie informacja ze osoba "trzecia" widzi tresc wysylanych wiadomosci ;) wiec skoro sa takie rzeczy...to uwierzcie mi ze IP to tez proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jestem informatykiem i dlatego WIEM że Ty tego nie możesz sprawdzić na kafeterii, a gg ma standardowo taka opcję i dodam że adresy tam podawane jak można zauważyć też za bardzo nie maja sensu 10.0.0.1 ??? 1000 osób może mieć ten sam adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska198765
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gg w sumie to bardzo prymitywny ale pożyteczny programik jednak na przykład to niezbyt się nadaje ;). Nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska198765
a znasz wszystkie wlasciowosci programu " netlimitera" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska dziewczyny pytały jak sprawdzić IP kogoś na kafeterii ten program tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska198765
A kto tu mowi o hobby ? IP duzo nie daje a znajac pewne myki wcale nie musisz ich wykorzystywac w zyciu prywatnym :) wiec nie ma mowy o jakis szpiegowaniu...swoje umiejetnosci kazdy powinien zachowywac dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa_1984
do monikaaaa: mam od kilku lat takie same objawy sercowe, jak u ciebie i też w ekg nic nie wychodzi. byłam u kilku lekarzy i mówiłam im o tym, ale oni nie robią z tego problemu -twierdzą że to na tle nerwowym... więc serwuj sobie meliske, dużo odpoczywaj i nie przejmuj się ograniczonymi ludźmi ;) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie objawy sercowe sa tez typowe dla grzyba. jak wyleczysz grzyba to powinny zniknac. (grzyb sobie w sercu tez mieszka). ale nie lekcewaz tego bo moze byc ze to od hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) AlaW a co ja takiego powwiedziałam bo niebardzo rozumiem:D:D:D przemeczony mózg mam bo wstałam o 4,20 i mi trzeba przez ten tydzien tłłumaczyc wszystko jak krowie na granicy:D:D:D:D:D:D a mnie to serducho zastanawia,bo jak siedze w pracy to mam straszne ataki a wychodzac z pracy,bedac na swierzym powietrzu,czy w rucu juz tak nie boli...o co chodzi??nie znam odopowiedzi... a poza tym to chyba wszystko bez zmian. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka121
dzięki Gocha 56!!! Mam nadzieję, że nie jest bardzo źle. Czekam cierpliwie na dalszą diagnozę!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×