Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAŁA OO

TORBIEL JAJNIKA c.d ....

Polecane posty

Gabi te plamienia na początku sa takie jaśniutkie taka jakby aż pomarańczowa krew później przechodzą w ciemniejszą troszkę taką sluzowatą no i jak jest już ciemno to wtedy się zaczyna zalewanie ;) Ale po tej mojej laparo widze ze niestety za kazdym razem są inne :/ Więc poznaję na nowo swój organizm. Jeśli natomiast masz plamienia a juz się konczą to czasami może być takie plamienia przez ciążę. Albo plamienia mogą być kiedy jest implementacja, czyli zagnieżdżenie hm chyba zarodka. Ja to mam nadzieję, że jestes w Ciąży :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palmienia sie skonczyly ale temp to 36.8 a po 15 min 37.0. wiec to nie jest ciaza:(:(:( dzis 27 dc. zastanawiam sie z czym zwiazane jest to plamienie? moze z tym ze w tym miesiacu nie bralam kremu progesteronowego i tak organizm reaguje na odstawienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jest tam ktooooooo???????. u mnie dalej to samo. okresu nie widac:) a temp mierze caly dzien (wiem ze to nic nie da) ale jest 37.4, 37.2, 37.0, 37.6...... ech to czekanie jest strasznnnnnneneene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jutro poznamy odpowiedz. A robilas moze test? skoro dzien przed spodziewanym okresem to juz chyba by cos pokazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!bylam dzisiaj na kontrolii..niestety w lewych przydatkach pojawily sie zrosty..ech ta endometrioza..pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabsonik i co??napisz cos..siedze i czekam inicnei piszesz:( dostalas ten okres czy nie?zrób test dla świętego spokoju!! ela a jak lekarz stwierdziłu Ciebie zrosty?po jakim badaniu??kurcze mam nadzieje,ze sie doczekasz na dzieciaczka:):* Mala gdzie Ty sie kochana podziewasz?z miesiac juz Cię tu nie widziałam!odezwij sie!! buziak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam:(:( chyba sie pochlastam:(:( a wiec co to byly za plamienia? temp rano to 37. a przez caly dzien nawet do 37.6. nie jestem ani chora ani przeziebiona:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba se zajaram z tego wszystkiego. tyle stresu. ja wysiadam:(:( i jeszcze znow dostalam okres:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabsonik uda Ci się , jak nie w tym to w następnym miesiącu :) Tylko musisz troszkę wyluzowac i nie myslec na okrągło o ciązy ,poniewaz psychika odgrywa duzą role w tych sprawach ... Trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrówka dla wszystkich dawnych kumpelek :D Monisia moje sprawy z alle.... juz są pozytywnie załatwione (goscia zamknęli )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem takiego zdania jak Mała..tez mi sie wydaje,ze nie powinnas tak sie nastawiac i myselc tylko o tym..kiedys Ci sie uda..nie dzis,to za miesiac,dwa,pól roku,ale napewno...zobacz ile kobiety sie staraja,i to zdrowe,bez torbiei,edno itd itd... wiesz jak bylam w szpitalu i jak mnei sie pytała doktórka o temperature przy tym niby zapaleniu jajnikow,to opwiedzialam,ze najwieksza byla do 37.4 to ona powiedziała..czyli taka jak kazdej kobeity w II fazie cyklu i podczas okresu... Mała bardzo sie ciesze!!!super,ze tak szybko sie to rozwiązało ;-) a jak kochana zdrówko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane dziewczyny za slowa otuchy ale jest mi ogromnie smutno i mam ogromnego dola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika w trakcie badania ginekologicznego juz je wyczul i faktycznie jak mnie tam przyciskal to mnie bolalo:( a trzy miesiace nic nie bylo jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaaaaaaaaa
dziewczyny musze sie was poradzić... a wiec jak wiecie w listopadzie mialam laparo... w grudniu bylam na kontroli... i wszystko bylo w porzadku... w styczniu pojawil sie bol poszlam do lekarza i znow torbiel wrocila... dostalam duphaston...... dzis bylam ponownie na kontroli i jest CZYSTO ! nie ma zadnej torbieli,wszystko funkcjonuje prawidlowo.... powiedzcie mi jakie jest prawdopodobienstwo ze teraz znow za miesiac mi sie to pojawi ??? przed laparo tez tak mialam raz bylo raz nie... lekarz mowi ze wlasnie takie sa torbiele czynnosciowe raz sa raz nie ma.... narazie lekarz powiedzial ze nie ma sensu mnie teraz faszerowac zadnymi lekami skoro nic nie ma.... mysliscie ze ma racje ??? czy to ja mam poporstu glupie watpliwosci... ciesze sie ze nic nie ma , sama widzialam obraz usg ktore było czyste ;) tylko boje sie ze nie dlugo znow pojawi sie bol... i znow ta sama sytuacja.... co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - chwalę się! Dzisiaj widziałam jak mój Bąbel macha rączkami i nóżkami hehehe No super to wyglądało :) A jak chcieliśmy zrobić fotkę dla tatusia, Mały poszedł spać. Cudowne wrażenia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaaaaaaaaa
dziewczyny co o tym mysliscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariolcia skarbie tak się ciesze:-) piekny widok to musi byc prawda??;-) ojjten czas leci,ojjleci,niedlugo bedziesztulic malenstwo w ramionach;-) a na kiedy masz dokładnie termin?? dziewczyny mam dzisiaj 17 dc cyce mi napuchly,bola jak cholera,ze sie dotknąć nie moge i brzuch pobolewa jak na okres!!masakra!!a do tego dochodzi klucie w jajnikachna raty...zaczyna sie znowu;/ Kasieńko mysle,ze lekarz ma racje...po co sie faszerowac lekamnie potrzebnie??nie masz torbieli,wiec nie ma sensu sie leczyc..torbiele czynnosciowesa iich nei ma..w jednym miesiacu jest, w drugim juz go nie ma...chyba masz zaufanie do lekarza?jak nei to skonsultuj sie z innym... gabrysiu jak samopoczucie??ściskam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaaaaaaaaa
Wiesz... ufam swojemu lekarzowi, jak najabardziej ;) ale poporstu jedna rzecz mnie zastanawia... tak wiem ze torbiele czynnosciowe maja to do siebie ze raz sa raz ich nie ma... tylko jak tu normalnie funkcjonowac skoro juz przeszło rok czasu jak biore lekarstwa to torbiel znika badz sie zmniejsza...gdy tylko przerywam ich branie po pierwszej normalnej miesiaczce torbiel wraca... jestem praktycznie co miesiac u lekarza:| w jednym miesiacu dowiaduje sie ze torbieli nie ma ze jest czysto itp itd ... 2 tyg pozniej znow ostry bol... staram sie odczekac 2 tyg jeszcze i znow do lekarza... i znow leki i znow to samo.... nawet laparoskopia nie przyniosla porzadanego efekty... ehhh nie dziwcie mi sie dziewczyny ale nie chce tak miec do konca zycia... okres mam co 28 dni wiec bardzo regularny... to skad co chwile ta torbiel ? miałam badania hormonalne i sa w porzadku.... moze ja mam jakas zla taktyke leczenia ???? z lekow ktore zazywalam wciagu tego roku to duphaston,novynette pozniej regulon. Obecnie nic nie biore.... Mała i innee co o tym mysliscie? macie chyba wieksza wiedze ode mnie ;) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. Mariola cudowne to musi byc uczucie:) Monika, czuje sie lepiej. apetyt nadal mam wilczy:) nie wiem czy to dobrze czy zle. z diety prawie calkiem zrezygnowalam. na razie nic nie boli. temp pod jezykiem nan 36.6 a w srodku caly czas 37. nie wiem co to oznacza.. mial tak ktos? Kasia, tak naprawde to nikt nie wie jak to jet z tymi torbielami. lekarze wiedza tyle co i my. ja sie zdaje na intuicje i metody naturalne jezeli chodzi o ich leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla Malej OO, zagladaj czeciej do starych klimatow:). co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jamam temp 37.czuje okres tuz tuz..;/ bola mnie jajka:( i cyce okropnie;/ no to tyle buziak...cos humoru dzisiaj brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Ela, ale ta temp mierzy sie wlasnie w srodku i to tapowinna byc 36.6 w trakcie okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×