Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

menia39 czy chodzi " całuski? fajne miałam kiedys takie śliczne ale bez palców kupilam na allegro za śmieszne pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia 39
ja jeszcze trzy lata temu ważyłam 57 kg rozmiar też 36-38 ale byłam laska a wcale tego nie doceniałam ale ciuszki z dobrych czasów czekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
z podtekstem zapewniam :( menia39 czego bym nie oddała za 68 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zaprzestane moja diete to nie chce sie z moim ukochanym spotkac bo czuje sie taka gruba;( w ogole to ja juz mama jakas chorobe psychiczna na tle diety ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia39
właśnie chodzi o całuski ale niewiem cZY TRAFIE NA ALLEGRO Z ROZMIAREM WOLE PRZYMIEŻYĆ SĄ ŚLICZNE PRAWDA CHCE BIAŁE I CZERWONIUTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENIA39
ELEMELA ALE JA NISKA NIESTEM TO TE KILOSY WIDAĆ U MNIE BARDZO A MOŻE TO NIE BYŁO Z PODTEKSTEM TYLKO PIESZCZOTLIWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia nie trzeba było przed 11 listopada kupic bylo by w sam raz na narodowe swięto jedna lapka czerwona druga biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENIA39
TESS PATRZ NIE POMYŚLAŁAM BY BYŁO TAK NARODOWO PAULA TO MUSISZ MU UDOWODNIĆ JAKA Z CIEBIE FAJNA LASKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musze mu udowadniac bo on zawsze mi mowi,ze jestem sliczna,wspaniala i fajna dupa tylko ze to chodzi o moja psychike, ja nie umiem w to uwierzyc i w ogole amm problem z tym. ja waze prawie 80kg ale naprawde na tyle nie wygladam. i facetom sie mimo wszytsko podobam ale nawet jesli bede wazyla 50kg to i tak w to nie uwierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENIA39
NO WŁAŚNIE TO WSZYSTKO JEST W NASZEJ PSYCHICE JA JAK BYŁAM CHUDA TO TEŻ SADZIŁAM ŻE GRUBA JESTEM MASAKRA ALE TRZEBA SIE POZYTYWNIE NASTAWIAĆ BO INACZEJ JAK WYSCHNIEMY NA SZCZAPY TO TEŻ BEDZIEMY MARUDZIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENIA 39
DZIEWCZYNY JA NARAZIE SPADAM BO KOŃCZE PRACE ODEZWE SIE WIECZORKIEM I OBJADAĆ SIE PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgsie. ja wlasnie nie chce byc jakims kosiotrupem. mysle ze jakies 65 kg przy wzroscie 173 bedzie dopowidnie dla mnie. wiem ze to mimo wszytsko nie jest malo ale mam w tym przypadku tylko takie ambicje. no albo az, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam se pouczyc bo dzisiaj olalam szkole w ogole i nawet sie nie pofatygowalam tam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwijcie sie jeszcze bo fajny temat i szkoda by umarł śmiercia naturalna ja tez uciekam po 15 ale jutro bede na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kijowa budowe bo do pasa niby szczupła a wszystko mi włazi w tylek i biodra i nawet jak wazylam 58 kg to taka bylam nieproporcjonalna moja siostra ma tak samo ale taka uroda i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i ja się melduję. Witam nowe dziewczyny i cieszę się że się dołączacie razem będzie łatwiej! studentkawroc - i osiągniemy ten cel!!! elamela - wiesz że mnie podbudowałaś? Też zaczynam się więcej ruszać i siadam dziś na rowerek który służy mi jako wieszak, i pas też muszę wykopać z szuflady! Jedziemy od dziś ostro. Wyobraźcie sobie że mam nawet AB ROCKET na brzuch i stoi w kącie ale ja taki jestem leń do ćwiczeń że szok. Dziś będzie rower i pas, a jutro brzuszki pojadę! muszę!! Tesss32 - no to ładnie ci waga spada, gratuluję. paula005 - pewnie że ci się uda! razem się nam uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutrom jadę zaopatrzyć się w serki i jogurty i rybkę też muszę kupić. I oczywiście colę light. Dieta spoko choć teraz się ważyć nie będę bo okres dostałam i może być szok, zważę się po nim. A jak wam dziewczyny idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonicaa
mój mąż kupił tort śmietankowy-wpie..... go sam,i zamówił pizze na kolacje-nienawidzę go!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na chwilkę bo zaraz musze na spacer z psami ja nie umiem tak do diety sie dostosowac - po prostu nie cierpię gotowac wiec zjadam wg uznania majac na uwadze kalorycznosc a na obiad pange zjadlam maaalutki kawalek i wiosenna surówkę a kolacja to 5 palsterkow wedlinki drobiowej i koniec teraz tylko kawusie dopijam i wdycham zapachy ( gotuje dla moich panow spagetti) i mam nadzieje ze nie skusz esie juz na nic no chyba ze jabluszko jak bede bardzo glodna i pewnie pojde lulu za chwile by przespac glod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloniczko nie przejmuj sie pomysl sobie ze bedzie go mdlilo jak cholera i bedzie mial zgage !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwe sie jutro no i trzeba sie bedzie wyspowiadac z ewentualnego obzarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ten topic! Ja mam już 2 kg. mniej :-) :-):-) Jem zdrowo i mniej i to działa! Z wami mi się musi udać słonica-a to dlaczego jesteście razem skoro się nienawidzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia39
witam wieczorkiem ja niemam sie dziś czym pochwalic poprostu ciagle coś podjadałam niby nie dużo ale niepotrzebnie to chyba z tego stresu bo napewno nie z głodu SŁONICZKO DAJ SPOKÓJ Z TYM GBUREM ALE CHYBA POWINNAŚ NA ZŁOŚĆ JEMU SCHUDNĄĆ ZNALEŻĆ SOBIE EXTRA FACETA I KOPNAC W TYŁEK TEGO DUPKA PANDA JA WEŁAŚNIE PRZED OKRESEM JESTEM I STAD TE ŁAKOMSTWO TESS I JAK SPAGETTI POLEGŁAŚ OJ CHYBA NIE KURCZE JA MAM MAŁO CZASU NA SPACERKI ALE CIAGLE SOBIE OBIECUJE A ROWER JUŻ CZEKA OD JUTRA PEDAŁUJE PAULA IDŻ SPAC TO NIE DASZ SIE GŁODOWI MIKI BRAWO NAPISZ COS WIECEJ POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWUSZKI JESTEŚCIE THE BEST MIŁEJ NOCKI KISS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze forum drgnelo ja powiem wam dokladnie w niedziele ile waze bo bede u siebie na stancji tam mam wage a teraz do sooty jestem u rodzicow.... mam plan chodzic na basem mam nadzieje ze bedzie to pomagac jezu mam okprone az takie zmarszczki na pupie;( czuje sie zle w swoim ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia - przede wszystkim odstawiłam biały chleb, ziemniaki i makaron. Jem ciemne pieczywo, serki i jogurty light i mięsko gotowane. Wprowadzę jeszcze warzywa bo lubię i mam nadzieję że się nie skuszę na nic kalorycznego. panda - dzięki za dobre rady, jak chce mi się coś słodkiego to piję cole light i to naprawdę działa, jakbym zjadła cukierka czy ciastko. Napisz jeszcze jak wygląda twoje meni dzienne? Do nowych dziewczyn - fajnie że jesteście :-) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremliny84
to ja sie tez do was dołacze i od jutra rozpoczne 20 dniowa głodówke bo tak z 10 pasuje mi zgubic pozdrawiam i odezwe sie za pare dni jak nie padne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonicaa
No to mam ultimatum-albo do końca miesiąca schudnę 20kg,albo mój mąż odchodzi.Błagam podpowiedzcie jakąś dietę.On nie żartuje,a ja go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloniczko ;-) nie schudniesz tyle po prostu szkoda zdrowia znam jedna dziewczyne (25 lat) i gdy jej maż postawil takie ultimatum schudla i to sporo - kosztem zdrowia - ma anoreksję - niedawno ważyła 29 kg) ja jej po prostu nie poznałam taka zmiana zaszła ( na gorsze!) a moj syn to sie przestraszył bo wygladala jak baba jaga fajna z niej byla dziewczyna śliczna, wszystko miala na miejscu a teraz wyglada jak zasuszona tyka na twarzy zrobil sie jej meszek zęby wypadaja 4 razy w tygodniu jeżdzi na terapie, i do psychiatry bo ze zdrowiem psychicznym też jej sie porobilo, ma zniszczoną wątrobę, brak okresu nie warto dla faceta naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×