Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

dodam jeszcze ze maz i tak ją zostawił i teraz się o opiekę nad dzieckiem sądzą bo on chce zrobic z niej wariatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do menia39 nie poległam ! łyżkę polizałam tylko by zobaczyc czy smaczne a dziś rano założyłam spodnie w których chodzilam w ubiegłym roku!!! co prawda rozmar 42 a dotychczas nosilam 44 dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze dla faceta ie warto az tak sie poswiecic...... jezu i to jeszcze twoj maz....moze schudniesz z 4kg ale ni wiecej (mowiac o zdrowym odzywianiu i mnostwo mnostwo cwiczen)bo chyba innnej obcji nie bierzesz pod uwage co?do glodowki tez trzeba sie specjalnie przygotowac by w niej wytrzymac dlugi czas.kobieto nie marnuj sobie zrowia szkoda go:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie będzie dzisiaj ciężko mam stresujący dzien i chyba z 13 godzin w pracy będę i jutro tak samo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
czesc wszystkim :) jestem bardzo zadowolona z wczorajszego dnia ( a był to pierwszy dzień mojej diety) jadłam malutko - na obiad tylko maleńki kotlecik z piersi kurczaka, a na kolację jabłuszko :) :) :) teraz zjadłam śniadanko - niewielkie - jak na mnie i strasznie się cieszę że się tak nakręciłam :) :) :) odchudzam się dla siebie, dla mojego zdrowia, i będę się bardzo cieszyć z każdego kilograma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
Tess - o kurcz ę też bym chciała spodnie rozmiar 42 :) a jak będziesz zajęta bardzo w pracy to nie będziesz myślała o jedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia39
WITAM DZIEWCZYNKI WIDZE ŻE JUŻ DZIAŁACIE JA PPRACUJE PRAKTYCZNIE W DOMU BO MAM FIRME PRZED DOMEM ALE TO JESZCZE GORZEJ BO ANI W FIRMIE ANI W DOMU NIE MOGE W SPOKOJU CZEGOS ZROBIC JAK ZACZNE SPRZATANIE CZY OBIAD CZY COKOLWIEK W DOMU TO JUZ MUSZE LECIEC DO FIRMY BO DO CZEGOS JESTEM POTRZEBNA BEZNADZIEJNA SYTUACJA ZERO SPOKOJU SŁONICZKO ZNAM TAKICH FACETÓW JAK TEN TWÓJ JEŻELI TAK MÓWI TO ZNACZY ŻE CIE NIE KOCHA PRZYKRE TO ALE PRAWDZIWE ZEBYS NAWET SCHUDŁA DO ZERA TO I TAK CIE ZOSTAWI BO ZNAJDZIE INNY POWÓD PAMIETAJ!!!!!!!!!!!!! JEŻELI CHCESZ SCHUDNĄĆ TO TYLKO DLA SIEBIE DLA ZDROWIA DLA LEPSZEGO SAMOPOCZUCIA ALE BŁAGAM NIE SŁUCHAJ GO TESS OSTRO IDZIESZ ZARAZ W 40 WEJDZIESZ ZNAM TO UCZUCIE TO LEPSZ NIŻ NAJLEPSZY DESER JA BALANSUJE MIEDZY 42A 40 ALE TA 40 CIASNAWA JESZCZE TEŻ MAM DZIŚ CIEŻKI DZIONEK I NAJGORSZE JEST TO ŻE STRES TO ZNACZY JEDZENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENIA 39
ELEMELA NAJGORSZ SA PIERWSZE DNI ALE DASZ RADE STUDENTKA BASEN JEST SUPER JA TEŻ CHYBA SIE SKUSZE GREMLINY GŁODÓWKA TO NIC DOBREGO MIKI ODŻYWIASZ SIE SUPER A Z TA COLA TO DOBRY SPOSÓB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elamela założysz jeśli sie nie poddasz mnie jak dopada głod to myśle co sobie fajnego kupie jak schudnę kocham buty wysokie oficerki i niestety nie dosunę zamka do góry więc marze o takich własnie butach i od razu mi ochota na ciasto przechodzi menia39 my tu będziemy wspierać Cie duchowo wiec nie podjadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
słoniczko przyjmij do serca rady Tess i trzymam kciuki żeby Ci się ułożyło z mężem ( no bo skoro go kochasz) tylko czy on Cię kocha skoro Ci stawia takie ultimatum. Koleżanka chodziła ostatnio do Naturhause ( nie wiem czy dobrze napisałam). Pod opieką dietetyczki i na tamtych preparatach schudła ponad 10 kg w półtora miesiąca. Tylko zostawiła już tam ponad 500 zł. Mam plan żeby się tam wybrać na wiosnę - narazie szkoda mi forsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENIA39
DZIEWCZYNY JAK BEDZIEMY W TAKIM TEMPIE SIE ODCHUDZAŁY JAK ROŚNIE NASZ WĄTEK TO DO KOŃCA ROKU WSZYSTKIE BEDZIEMY O ROZMIARZE CO NAJMNIEJ 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENIA39
TESS DZIEKI MAM TAKI ZAMIAR NIE PODJADAĆ ALE TO TYLKO ZAMIAR HE HE NIE NO MOŻE DAM RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam że takie miejsca to po to są by wyciagac od ludzi pieniadze Najlepsza dieta to ŻREJ POŁOWĘ - i jak tania !!! a na pocieszenie i abyście sie ni e poddawały układam własnie gazety i wpadla mi w ręce przyjaciólka opisuje tam babka ( 35 lat) jak schudła 36 kg jak bede miec wolną chwilke to przeczytam całość i zrelacjonuje Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
Menia - każdy inaczej reaguje na stress- jedni jedzą, inni nie mają apetytu. Bierzesz magnez? - myślę że pomógłby Ci na stres i na nadmierny apetyt. ja przed okresem mam apetyt jak bulimiczka conajmniej 😭 😭 😭 no nic - życzę wszystkim miłego poranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie takie założenie zrobilam ze do swych urodzin 11 czerwca schudne 29 kg tzn wazylam wtedy 89 kg chce wlasnie ok 60 ważyc i myśle ze w czasie też sie wyrobię bo to nie jest nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENIA 39
ELEMELA WŁAŚNIE JESTEM PRZED OKRESEM TO JEDNO I NA STRES REAGUJE JEDZENIEM TO DWA A Z MAGNEZEM TO DOBRY POMYSŁ MUSZ ZAKUPIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENIA39
TESS MYŚLEŻE PRZY TWOIM PODEJŚCIU DO SPRAWY TO SPOKOJNIE DASZ RADE TO JESZCZE MNÓSTWO CZASU A JA MAM URODZINY 14 LIPCA TO MOŻE TEŻ ZROBIE PLAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już przejrzałam ten artykuł ważyla 108 kg miala rozmar 54 Niestety okazalo sie ze poważnie jest chora - problem z kręgosłupem - i moze czekac ja wózek później trafila do klubu kwadransowych grubasów gdzie przez 10 tyg schudla 6 kg a pózniej dietetyk i masaże, basen i waży 72 kg fajnie wyglada bo jest zdjęcie przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MENIA39 koniecznie tak zrób teraz zima i tak czlowiek mini nie zaklada ani nie ma golego brzuszka wiec takmozna odchudzając sie przeczekac ta zime najgorsze to świeta bo wiadomo ale chyba mozna zjesc wszystkiego po troszku i nie obzerac sie i ciasta unikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENIA39
TESS MASZ RACJE ZIMA JEST DOBRA NA ODCHUDZNIE BO NIE KUSZA CIE LODY OWOCE JAKIES DRINKI FAST FOODY BO ZIMNO I NIE ŁAZI SIE TAK DUŻO ALE FAKTYCZNIE TE ŚWIETA SA CIEZKIE ALE JA KIEDYS ZACZEŁAM ODCHUDZAC SIE W ADWENT I DO WIELKANOCY SCHUDŁAM Z 15 KG TO I TERAZ JAKOS TE SWIETA PRZEZYJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENIA39
REKAWICZKI ŚLICZNE DROGIE JAK DIABLI ALE NIE PIJE NIE PALE TERAZ JESZCZE PRAWIE NIC NIE JEM TO CHYBA MOGE SOBIE POZWOLIC PAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ja troche popalam ale nie duzo paczke mam na 2- 3 tyg to chyba nie nałog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
oderwałam się na chwilę od roboty żeby swoje trzy grosze wtrącić :) popieram zima to dobry okres na odchudzanie latem zawsze tyje - głupie to - wiem że powinno być na odwrót ale nie jest nie robię takich wielkich planów bo mój charakter się do tego nie nadaje 😭 😭 😭 na początek trzy, cztery kilogramy :) przez 47 dni ( tylko żeby w święta nie polec :( ) i następne trzy cztery do świąt wielkanocnych :) :) i następne trzy do wiosny :) :) :) tak - to było bardzo ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENIA39
TESS JA TEŻ KIEDYŚ POPALAŁAM ALE POZBYŁAM SIE TEGO ŚWIŃSTWA I TY TEŻ MOGŁABYŚ NIE BEDZIE CI TAK TRUDNO BO MAŁO PALISZ A GŁOWNY POWÓD TO ZDROWIE CERA I KASA ALE TO PEWNIE WIESZ WIEM PO SOBIE ŻE ŁATWO NIE JEST ALE MOŻNA ELEMELA NAJLEPIEJ POWOLI BO TO NAJBARDZIEJ SKUTECZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;) widze,ze wszystkie w swietnych nastrojach i nastawieniu pozytywnym trwaja ;] ja rowniez mozna powiedziec ;) glodna ale szczesliwa ;D tylko sszkoda ze ten czas tak powoli leci. dzisiaij dopiero 3 dzien ;/ a chciala bym juz tak tydzien pozniej ;D no ale nic xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
paula - ja dopiero drugi a robię taaakieeee plany :) grunt to nastawienie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no planyto ja tez mam xd m=nawet dosc ambitne. 10kg do sylwestra minimum ;) musi sie udac xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×