Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

CZEŚC DZIEWCZYNKI JA PRZEZ CAŁY DZIONEK STARAM SIE DOPROWADZIC DOM DO WZGLEDNEGO ŁADU PO CO LUDZIOM TAKIE DUŻE DOMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I PRZEZ CAŁY DZIEŃ NIE MIAŁAM JAK TU ZAJRZEĆ ALE TESKNIŁO MI SIE ZA WAMI I JESTEM TROSZKE NAS PRZYBYŁO SUPER PANDA DZIEKI ZA WSKAZÓWKI COS TAM ZROBIŁAM ALE NIEWIEM CZY DOBRZE ELEMELA MASZ MORZE ALE FAJNIE JA JESTEM Z LUBLINA I JEST TU TEŻ ŁADNIE ALE ANI MORZA ANI GÓR TESSJA CHYBA TEZ NA TE KOPENHASKA PRZEJDE MUSZE MIEC SCISŁY JADŁOSPIS I WTEDY NIE KOMBINUJE ALE I TAK JESTEŚ DZIELNA CO TAM JAKIŚ JOGURT .ZYCZE WAM DZIEWCZYNY PIEKNEJ NIEDZIELI PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia ja myslalam ze więcej ważysz Ty przy mnie jak anorektyczka jestes tez mam duzy dom i samo odkurzenie i umycie podłog zajmuje mi ze 3 godziny tak po łebkach umowmy sie ze od poniedziałku jedziemy na kopenhaskiej bedzie mi raźniej jak pomysle ze tez jajka obierasz i sałate wcinasz jak jakas króliczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie pożeram kabanos drobiowy odtłuszczony niby ale jak patrze na niego to lśni ale dzisiaj idę na łajdactwo ;-) z kumpelka to spalimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula lekko nie jest zwłasza ze mam po sąsiedzku ciastkarnir czynna do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
spacer zaliczony :D dietkowo nie najgorzej i kupiłam sobie bardzo ładne czarne spodnie ( trochę przyciasne ale do cholery przecież się odchudzam !!!) i bardzo ładny sweterek :D wiecie dziewczyny że i mnie chodziła po głowie kopenhaska naprawdę !!!!! to może dobry pomysł - od poniedziałku ? ? ? co wy na to ? ? ? będziemy się wspierać i pisać koniecznie co która zjadła albo jaki befsztyk robi ? muszę Wam się przyznać że nigdy nie przetrwałam kopenhaskiej do końca {beksa} 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
no tak beksę się robi w nawiasie kwadratowym 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorem co do kopenhaskiej to jestem za a może któraś sie jeszcze pisze Tess ładna ze mnie anorektyczka 68 przy wzroscie 163 ha ha z tymi porzadkami to mamy przewalone ja mam w domu trzech facetów troche ich gonie do roboty ale jak sama nie dopilnuje to tragedia Tess a gdzie to cie niesie ELEMELA PRZY TWOIM ZAPARCIU TO TE SPODNIE ZARAZ ZA LUŹNE BEDA JATEŻ SOBIE ZAMÓWIŁAM NA ALLEGRO SWETEREK BARDZO SEKSOWNY NIE WIEM CZY RAZ NAŁOŻE PAULA A TY CO TAK MAŁO DZIŚ NAPISAŁAŚ JAK DIETKA BO U MNIE BEZ REWELACJI ALE NIE TAK ŹLE MIESZKAM ZA MIASTEM DOBRZE ŻE ŻADNEJ CUKIERNI NIEMAM POD NOSEM WSZEDZIE MUSZE DOJECHAĆ SPOKOJNEJ NOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Cieszę się że sobie tak świetnie radzicie :-) Ja dziś późno bo jestem po imprezie i muszę się przyznać że sałatkę zaliczyłam i drinka. Ale jutro to odpokutuję, obiecuję Tesss - dobrze że to był jogurt a nie np. pizza nie masz się czym martwić na pewno nie utyjesz od tego jugurtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, naprawdę dobrze Wam idzie:) i tak trzymać! Ja jakoś nie mogę (nie chcę?) się zmobilizować i idę w poniedziałek na ,,pranie mózgu\", może coś wytrzęsie ze mnie terapeutka:-) Tu gdzie jestem jest o godzinę później i nigdy nie ma nikogo kiedy wchodzę, szkoda... jutro spróbuję wcześniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. mojełajdactwo zaliczone tzn obgadałysmy z koleżanką wszystkich których znamy ( takie wredne małpy są z nas) zeżarłyśmy kilo winogron i mandarynek ale obyło sie bez innych grzechów tzn akloholu bo ja kierowca i ciast. ciasto to moje utrapienie ale jak wytrzymam do skosztuje dopiero na swięta. tak od poniedziałku kopenhaska i to bez dwóch zdan, ja np nie lubie czerwonego mięsa wiec filet ugotuje i też bedzie reszta jest zjadliwa nawet szpinak i sałata pola.28 a gdzie Ty, na emigracji?? menia mnie wczoraj nie bylo wieczor w domu i po prostu pobojowisko jak po huraganie - ja nie wiem czemu faceci tak mają ze rzucaja wszystko byle gdzie jak popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elamela jeszcze troche i spodnie bedą za duże trzeba będzie inny rozmar nabyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Ja dziś pierwsza na posterunku. Muszę dziś odpokutować wczorajszą imprezkę tak że dziś będzie mało i mało. A w dodatku siadam na rower i jadę z godzinkę. Jeszcze początkiem grudnia czekają mnie 2 imprezy ale muszę być silna. Ważyć się będę w przyszły poniedziałek bo czuję że teraz przy okresie będzie więcej bo woda się zatrzymuje w organiźmie a nie chcę się zniechęcić, tak że zważę się jak już będzie ze 3 dni po! i wszystko się unormuje. Od jutra postanowienie: codziennie godzinka minimum na rowerku + brzuszki. A co tam u Was przy niedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to takie jedzonko to super na obgaduchach :-) Najgorsze to te pizze są i piwsko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Tesss mi uciekła. Ja też spadam przywołać się do porządku i resztę też. Na razie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) panda120 kiedyś startowałam dokładnie z takiej wagi jak Ty:) zeszlam do 73 a teraz jest 78 ale zabieram sie za dokonczenie dziela:) miec 6 z przodu, bo mam 179cm wzrostu:) chcialam tylko ci pokazac i dodac poweru ze mozna zejsc:) w ogole u was tak milo, moge sie zatrzymac?:) tez chcialabym w sumie miec cos kolo 6paru kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
im nas więcej - tym weselej :D i większa motywacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
zaliczyłam masaż brzuszka i tyłeczka :D może mi się uda spacer :) śniadanko niewielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
jeżeli byśmy się zdecydowały na tą kopenhaską to jutro możemy zjeść: śniadanie : czarna kawa z kostką cukru lunch ( 12.00 - 13.00 ) dwa jaja na twardo, szpinak, pomidor obiad ( do 18.00) duży befsztyk - jeden !! i sałatę z olejem i cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
tess no wiesz dziecko 12 letnie pęta mi się dzisiaj chore po domu także włączyłam taki pas na brzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
tylko że kopenhaska jest bardzo restrykcyjna, trudna do wytrzymania i czesto jest po niej efekt jo-jo a ja dodatkowo moam kłopot bo nie jem jajek musiałabym chyba je zastępować niewielką ilościa piersi kurczaka albo twarożkiem chudym no ale teoretycznie jest to do zrobienia to tylko 13 dni i na pewno bym schudła jakieś trzy kilo i można by to potraktować jako wstęp do dalszego odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
no to co robimy ???????? odchudzamy się jak do tej pory czy decydujemy się na kopenhaską ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elamela a ja myslalam ze jakies kochane rączki to były..... ja nigdy jakos nie moglam na tej kopenhaskiej wytrwac ale to dlatego ze podżeram qrcze sama juz nie wiem przemysle przy prasowaniu po południu inne dziewczyny tez sie niech wypowiedzą w tej kwestii i nie oburzajcie sie wiem ze dzisiaj nieziela ale niestety w tygodniu nie mam tego kiedy zrobic rany boskie jak ja dzisiejszy obiad przezyje moje ulubione gotuje kotlet z piersi ziemniaczki i kapuche przysmażana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
tess też bym wolała reczny masaż :D na obiadek zjedz może troszkę mięska i kapustki albo wszystkiego po troszeczku też się zabieram za robienie obiadku moim panom usmaże wątróbkę ale mam jeszcze ładny kalafiorek i ogóreczki kiszone i zrobię sałatkę z pekinki z olejem lnianym ( podobno bogactwo kwasów omega 3 - ten olej ) :D i chyba zjem jednego malutkiego kartofelka i warzywka : D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ WITAM NOWA KOLEŻANKE MOŻE NAPISZESZ NZM COŚ O TYM JAK CI SIE UDAŁO TYLE SCHUDNĄĆ CO DO KOPENHASKIEJ TO KIEDYS NA NIEJ SCHUDŁAM 6 KG JEST RESTRYKCYJNA I MOŻE BYC POTEM JOJO ALE JA MUSZE DOKŁADNIE MIEC PLAN CO JEM BO JAK NIEMAM TO SOBIE POZWALAM MYSLE ŻE KOPENHASKA bedzie dobrym preludium do dalszej diety bo chce jednak jak przyjdzie mi ta ksiazka spróbować tej proteinowej TAK ŻE DZIS OSTATNI DZIEN NA PODJADANIE I OD JUTRA KONIEC ROZPUSTY A JA DZIS IDE NA STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO CIESZE SIE BO PO PROSTU ICH UWIELBIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×