Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

Witam wszystkich starych i nowych odchudzających :-) Ja też dziś spoko, remont mam w domu to nie mam czasu nawet myśleć o jedzeniu, choć obiad muszę zrobić dla dzieci i męża. Ale nawet nie miałam na niego ochoty, jakoś tak zaczynam sobie kodować w głowie że może to ta chwile że mi się uda... Jak to byłoby pięknie w wakacje włożyć strój kąpielowy i wyjść na plażę:-) Albo wcisnąć się w dopasowane jeansy i bluzeczkę do pasa - a nie jak teraz w długą żeby dupsko było przykryte, oj jakie to by było piękne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj było by miło
To moje marzenie wyjść na plażę w stroju bez wstydu, ale ja to już nie mam siły na odchudzanie, ale wam życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia39
czesc dziewczyny dołoczam do was zamówiłam ksiązkę i zaczynam działać waże 68 mam 163 wzrostu no i 40 lat fatalnie piszcie co zjadacie bo dopóki mi książka ne przyjdzie to nie wiem co jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima baleonia
czesc dziewczyny jezeli pozwolicie to startuje od dzisiaj razem z wami. Az wstyd sie przyznac ale to juz 95 zaglada do mnie. Poczytam o tej diecie proteinowej a na razie same lightowe jedzonko, dieta, dieta, co to za zycie?! Ale najważniejszy jest ruch.!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
to ja też z wami :) w zeszłym roku ważyłam około 80 kg ( oczywiście myślałam że to koniec świata) ale w tym roku tak się zapuściłam że jest prawie 90 kg 😭 😭 chciałabym wystartować, wziąść się za siebie i do sylwestra zgubić parę kilogramów Mój plan - przede wszystkim - mniej żreć dieta 1000 - 1200 kcal 4 posiłki dziennie ( tak mniej więcej 8.00- 11.00-15.00-18.00) wyciągnełam rowerek z kąta i pas wibrujący na brzuch muszę się więcej się ruszać i częściej ważyć myślę że dojrzałam już do walki !!!!!!!!! i to forum mi pomoże i doda motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
jak narazie ta dieta proteinowa wydaje mi sie bardzo skomplikowana ( zakupy i sprawdzanie na etykietach co ma ile białka, a ile tłuszczu, i te placki z otrąb? ) kurcze jestem okropna - przepraszam Was może dostanę książkę w empiku bo czytałam że dziewczyny bardzo ładnie na tym chudną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej To ja sie dołaczę do Was bo waże podobnie tzn ważylam bo jestem 2 tyg na diecie i mam 85 i tak sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
popijam herbatkę pu-erh i zastanawiam sie co można osiągnąć przez 48 dni, które zostały do końca roku ??? troszeczkę napewno tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z 5 kg powinno zleciec tzn jak sie chudnie tygodniowo jeden kg mnie najbardziej martwi ze może mi zostac na brzuchu obwisła skóra a niestety nie bedzie mnie stac na jakies operacje co zrobic tzn co ćwiczyc by skora ladnie się skurczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia39
osiągnąc można sporo tylko trzeba bardzo chcieć i wytrwać a to wcale nie jest łatwe ja dziś już zjadłam 2 jaja 2 pomidorki 3 kabanosy z łososia dużo bo dopiero 11 ale mam sporo zajec na popołudnie i myślę że nie dopadnie mnie obżarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia39 ja mam tak samo rano moge nie jeść ale wieczorem ... dlatego chodzę spac o godzinie 20 najpoźniej by sie nie obżerac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia39
o właśnie Tess najgorzej jest wieczorem a o 20 to niemam możliwości sie położyć co do ćwiczeń to u mnie masakra ale ta skóra na brzuchu to chyba nie masz sie co przejmowac mam znajome co schudły duzo i wcale to zle nie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkenia39
a jaką diete stosujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własciwie to nie jem: pieczywa - nic ziemniaków makaronu i Słodkich ciast ( to moja pięta achillesowa) no i ograniczam jakies tłuste tzn mieso i wędliny a po 18 tez nie jem chociaz wczoraj mi sie tak strasznie chcialo i skusilam sie na poł filizanki zupy pomidorowej z ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ćwiczeń to wczoraj na rowerku stacjonarnym poł godzinki ( prawie leciał klan) i mam stepper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) mozna sie jeszcze dolaczyc? az milo sie was czyta naprawde ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od rana zjadłam serek danio z ogórkiem Jogobella +musli 1 2 kawy wypilam ze słodzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia39
tess mamy podobne diety chociaż ja ostatnio przeginam z wieczornym jedzeniem czekam na te ksiazke to może jakoś bardziej mi to pójdzie bo czytałam że dziewczyny maja niezłe efekty jak ja nienawidze być grubaaaaaaa11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rower tez mam chyba go dzis wniose z piwnicy ja narazie nic wiecej nie zjadłam obiadu tez nie planuje jade dzis do galerii na zakupki marza mi sie takie piekne rekawiczki z dziurka ze skórki tak na poprawe humoru bo miałam dzis kontrol w firmie całe szczescie ze ok ale ile stresu Paola witaj napisz jaki masz plan odchudznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. no wiec powiem cos o sobie na poczatek, mam nadzieje,ze dobry ;) waze cos w granicach 80kg przy wzroscie 173. odchudzam sie od pocztku wakacji jednak z dosc sporymi przerwami po uzyskanym sukcesie wiec to byl schemat [chudlam duzo, przytylam tyle samo] ale to nie chodzi o efekt jojo tylko to moja wina. po badzo rygorystycznej diecie przez 2 tyg jadlam tyle co normalnie bez diety przez miesiac. tony slodyczy,tluszczy i nic zdrowego. [np dziennie 2 tabliczki czekolady,ciasta,czipsy ogromne,kebab,frytki srednio 3 porcje,tony chleba no i duzo innych rzeczy] juz tak nie zrobie. od wczoraj na diecie jogurtowej. chce do sylwestra minimum 10kg zrzucic. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonicaa
Mój mąż mówi do mnie slonica.Co robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
byłabym bardzo zadoooowolonaaaa z czterech kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
mój powiedział wczoraj do mnie - "foczko" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia39
a mój jak widzi że sie odchudzam to sie wścieka twierdzi że przecież wcale nie jestem gruba ŚLEPY CZY CO ALBO WCALE MNIE NIE WIDZI foczka może być chyba że z podtekstem ale słonica to obraza ja bym nie wybaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a musze Wam zdradzic ze ok 10 lat temu wazylam ........58 szok jak sobie przypomnę wchodziłam w rozmiar 36- 38 a teraz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×