Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

Gość justys2
Witam. Przyłanczam się do was. Startuje z wagi 69,0 kg, ale przyznam się, że pół roku temu ważyłam 93 kg. I pochwale się wam, że schudłam dzięki balonikowi który miałam wprowadzony do żołądka ( jak ktoś chce o nim poczytac to zapraszam na forum o baloniku- znajdzieie gp w tej kafeteri i tam się można o nim wszystko dowiedziec ) ale trzymam się i mimo, że już miesiąc nie mam go wsobie to waga leci w dól- 20 dkg dziennie. Słyszałam, że rewelacyjna jest dieta proteinowa, szybko się chudnie bo może to by nawet 5 kg w tydzień i ona prowadzi do wymażonej diety i dzięki nie utrzymóje się na całe życie wymażoną wage. A propo moja wymażona waga tak jak wasza to 60 kg choc może chciała bym barzdiej osiągnąc 59,9 kg. A jak ktoś ma problem ze słodyczami to polecam chrom z sieloną herbata- on naprawde działa, bo miałam problem ze słodyczami i od 4 dni jak zażywam ten chrom to odrazu po zażyciu pierwszej tabletki zobaczyłam, że nie ciągnie mnie wogóle do słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny poszłam własnie do sklepu bo glodna jak wilk bylam i patrzyłam na pyszne ciasta jezu jakie pyszne i po raz pierwszy bylam wobec nich obojętna i nie złamałam sie ! a kupilam maslanke 400 g ( 52 kal w 100 g) tez pyszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest wśród was może
jakaś pani lub panna ;) ze śląska, chętna na "czynne" odchudzanie? tzn. np jakieś zajęcia raz w tygodniu albo coś? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie :-( przez 12 lat mieszkalam w Sosnowcu ale wywialo mnie w maloposkie krainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest wśród was może
Tesss, jak mogłaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys2 a kto zaproponował załozenie takiego balonika bo jakos nigdzie nie mam mozliwosci zapytac i czy placilas cos za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze w tajemnicy dodam ze kupilam chlebek cebulowy pachnie niesamowicie ale nie ma mowy nie zjem powąchalam tylko ja mam maslanke truskawkowa mniam mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
no to możemy powitać weekend :) muszę ugotować dobry obiad dla moich domowników i nie sięgać po te wszystkie pyszności i słodkości, które pojawią się na stole. cięzkie zadanie :) ale nie polegnę bo obiecałam sobie, że w poniedziałek się zważę i chciałabym być mile zaskoczona :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, melduję się :-) w troszkę kiepskim humorku( ciotka mnie męczy :-() ale jak Was poczytałam to od razu lepiej. Aha i na rowerek to chyba po jutrze wejdę bo teraz to nie dam rady tak się źle czuję, ale i przez to i apetytu nie mam, a to dobrze choć wiem że i tak z 2 kilo przybędzie bo woda się zatrzyma :-) ale potem na szczęście wróci do normy i zważę się w poniedziałek. elamela - gratuluję silnej woli i mądrych słów Tesss 32 - ja też chcę 42, ile teraz ważysz? tak pytam ile bym musiała schudnąć do tego rozmiaru Menia - i o to chodzi!!! wątek niech rośnie a my chudnijmy do rozmiaru 38!!! Ja też jestem raczek (z lipca) No można pomyśleć o własnym prezencie w postaci -30 KG A czasowo to bardzo realne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zróbmy sobie stopki ile ważymy z datami (ja już zrobiłam) żeby było wiadomo ile która waży i jak idzie odchudzanie. I będziemy z dumą wpisywać kolejne stracone kilogramy. Umówmy się że będziemy wpisywać w każdy poniedziałek. (chyba że ktoś nie da rady to wpisze kiedy będzie mógł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia39
CZESC DZIEWUSZKI W WEEKEND STRASZNIE LUBIE PIĄTEK WIECZÓR JESZCZE DWA DNI PRZED NAMI DO PONIEDZIAŁKU PANDA TO BY BYŁO MARZENIE TYLE SCHUDNĄĆ A MOŻE MI POWIESZ JAK ZROBIĆ TE STOPKE BO JA NIE MAM POJECIA WITAM NOWE DZIEWCZYNY JA BYM TEŻ CHCIAŁA TEN BALONIK A DIETA PROTEINOWA PODOBNO JEST SUPER CZEKAM NA KSIAŻKĘ I ODRAZU ZACZYNAM ELEMELA JAK OBIADEK JA TO NIEWIEM CZY BEDE TAKA PRZYKŁADNA PRZEAZ WEEKEND TESS JAKA TY JESTEŚ DZIELNA JA TEŻ TAK CHCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 PAULA I TYLKO MASLANKE JADŁAS NO CO TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia39 - najpierw się zaczernij. Tam gdzie piszesz do nas na górze są \"preferencje\" wejdź tam i wybierz \'A \"i wpisz swój nic i zabezpiecz sobie go hasłem. (jest to dobre bo nikt nie będzie sie pod ciebie podszywał) Jak to zrobisz to potem wejdź jeszcze raz w \"preferencje\" i wybierz \"B\" i tam jest tabelka \"Sygnatura / stopka\" i wpisz tam swoje wymiary. Będę zaglądać, służę pomocą w razie czego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygodna
ja też z wami spróbuję, jadę od 102 kg ale już jest 95kg. Damy radE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, pozdrawiam wszystkich!!! :-) Kurczę nie wiem co się stało ale działacie na mnie jak nikt dotąd. Trzymam dietę, ćwiczę i jest super. DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzciee
Ile trzeba ważyć żeby nosić rozmiar 42? z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandziu pandziu
Pandziu, wierzę w Twój topić i w Twoje chęci. Nie wiem jak Wy? Ale ja chcę być szczupła!!! i mi się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elamela
nad morzem dzisiaj smutno, pochmurno i deszczowo :( a miałam nadzieję na spacer z kijkami no nic - dzień się jeszcze nie skończył, może się rozpogodzi menia na obiadek wczoraj był tylko maleńki kawalątek mięska i surówka ogólnie dietowo dzień wyglądał zupełnie dobrze i mam nadzieję że w poniedziałek wam napiszę że przetrwałam weekend bez obżarstwa :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej donosze z frontu walk ze uleglam po 21 i zezarłam jogurt malinowy ! i to jest wszystko przez to ze wrócilam późno razem zakupami wiekszymi i uległam teraz pluje sobie w brode jak cholera chociaz miał tylko 125 g chyba od poniedziałku bede na diecie kopenhaskiej bo zawsze broniłam sie tym ze jestem co chwile głodna a teraz widz ę ze to siedzialo w mej głowie jedynie i teraz rzeczywiscie jem mniej a jajka lubie trzymajcie się dziewczyki jakos bo zawsze weekend jest najgorszy ma sie więcej czasu i czlowek z nudów chce podjadać nawet cieze sie je jestem w pracy bo reszta mojej rodziny wybiera sie Silesia CC w Katowicach i tam jest taki bar samoobsługowy gdzie na pewno bym znowu odpusciła sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy Wędrowniczek Krzaczek
Witam:) ja tylko wpadłem żeby życzyć wam powodzenia bo ja miałem do zrzucenia 35,4 kg od początku września udało się jak na razie stracić 18.2kg więc połówka za mną:O) Powiem szczerze... było naprawdę łatwo... o dziwo:P Walczę dalej i życzę wam powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elamela u nas w maloposkim ma dzisiaj byc słońce na razie wygladam przez okno i strasznie zamglone qrcze zazdroszcze Ci tego morza bo starsznie mam do niego daleko a tu nic tylko lasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ;) wpadłam sie tylko przywitac bo troche zajec mam dzisiaj chociaz i tak nie moge przestac myslec o jedzeniu ;/// trzyamam za was kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez trzymam za Ciebie bys sie nie skusiła .... a umnie wyszło wreszcie piękne słoneczko!!! życ nie umierac ( moze lepiej nie obżerac sie )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×