Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

Ja też byłam na spacerku! W Poznaniu po południu pogoda wiosenna - super było! Lokatorka - mieszkasz we Wrocławiu? Piękne miasto, mam nadzieję, że jeszcze w tym roku tam się przeprowadzę - jak tylko wyremontuję mieszkanie :) Ja dziś: zupa szpinakowa i brązowy ryż z warzywami, dwie pomarańcze, banan, kilka paluszków słonych. Zjem jeszcze jabłko i będę piła herbatki. Z ćwiczeń na razie rowerek, ale dziś chcę zacząć robić ćwiczenia na brzuch. Miłego popołudnia Wam życzę - w wiosennym klimacie! :) 1 grudnia - 81kg. 2 lutego - 77kg. (powoli, ale do przodu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane... nie moge dzisiaj pojezdzic drugi raz na orbitreku bo bardzo bola mnie kolana:( i nie dam rady po prostu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariątko
Witam was chciałabym do was dołączyc jestem na diecie ważyłam 90 kilo ale w ciagu 2 tygodni zrzuciłam 5 kilo na dzien dzisiejszy moja waga to 85 kg ,staram sie jesc do 1000 kalori na dzien ,do tego około 2 litrów wody niegazowanej,cherbata czerwona i zielona,nie cwicze ale chodze z psem 4 razy dziennie po 30 minut szybkim krokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwe sie rano, teraz spadam spac, powodzenia:) i gratuluje oczywiscie pierwszego sukcesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariątko
Dzięki za miłe powitanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) jak tam dziewczyny, odzywac sie!:) ja tak za 1-2 h zjem sniadnie i bedza to 3 albo 4 krazki ryzowe ze szprotem w sosie pomidorowym:) ale najpierw zalicze spacer do sklepu bo nie mam wody:( całus i piszcie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj ale mnie długo nie było. Witam Was wszystkie;) Moja waga zwariowała. Dopiero co ważyłam 85,5, a teraz ponownie 79,4 cały kilogram w górę. Nie wiem czemu... Przez ostatnie dni jem tak samo. Nie zwiększyłam kalorii nie zjadłam nic zakazanego. A tu proszę. Fakt odpuściłam delikatnie ćwiczenia. Ale był ciężki tydzień. I nie miałam weny. Ale jeździłam na rowerku. I tego sobie nie darowałam. Ale w sumie wynik jest świetny. Dzisiaj 1 marca dwa dni temu minął dokładnie miesiąc mojego odchudzania. Wynik= 10,6kg na dziień dzisiejszy. Gdyby takim rytmem nadal moja waga uciekała to na lato miałabym wymarzoną sześćdziesiątkę:) Rozmarzyłam się... Dzisiaj na śniadanie był serek wiejski, z rana 30 minut ćwiczeń + 40 jazdy na rowerku. Zrobiłam sobie peeling kawowy i czuję się świetnie mimo tego kilograma więcej na wadze. Ale szybko go spalę dzisiaj znowu umówiona jestem w stadninie. Dzisiaj mam zamiar spędzić tam więcej czasu obiecałam pomoc. Mam w zamiarach wyczyścić wszystkie konie;) Ojj, ale kalorii spale. A potem pośmigam po lesie... Cieszę się, że schudłam, bo nie mogłabym wrócić do tego sportu;). pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dominiko:) gratuluje sukcesu, ale ja bym sie bala tak szybko chudnac.. wole spokojnie i bezpiecznie 1kg na tydzien:) pozdrawiam i zycze dalszych sukcesów:) a wzrost wagi moze bedzie spowodowany zblizajacym sie @?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariatko
witam was dziewczyny ja teraz przyszłam z szybkiego spaceru z psem ona ma juz dosc ale ja nie . Wypiłam wode z cytryna i miodem,i zjem jogurt naturalny mały ,powiem wam ze schudłam 5 kilo i czuje sie dużo lepiej,do przed dietą to była masakra ,fajnie jest z wami o tym popisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, witaj Dariątko - i gratulacje pierwszych zrzuconych kilogramów. Ja tez czuję się lepiej, po zrzuceniu - nie taka ciężka! Dzisiaj za dużo nie poćwiczę, o jadę po synka do babci i nie będzie mnie cały dzień. Ale wczoraj zaczęłam skakać na skakance - na razie 150 razy w seriach po 20. Mam nadzieję, że sąsiedzi mnie nie uduszą :) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! a probowalyscie schudnać z adipexem? ja probowalam juz wszystkiego, diety, herbatki, wspomagacze i nic...dopiero adipex dal mi wiare w to, ze moge byc szczuplejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariatko
dzięki Pati no skakanie na skakance dużo kalori spala ,pamientam zawsze do zawodów jak mósiałam zbijać wage to własnie na skakance i do tego bardzo ciepło ubrana ,efekty murowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariatko
Adipex uzaleznia moja kolezanka brała za takie odchudzanie to ja dzienkuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adipex NIE UZALEZNIA! to jest kwestia slabej psychiki, jak ktos sobie wmowi, ze musi brac adipex, bo bez niego przytyje to tak jest, ja bralam adipex przez miesiac, schudlam 10 kg, przyzwyczailam zoladek do tego aby jesc 2-3 razy dziennie, teraz jem tak samo jak jadlam biorac adipex i dalej chudne! bo sam adipex nie odchudza, tylko jest tak ze nie chce sie jesc i zoladek sie kurczy tym samym nie potrzebujac duzej ilosci jedzenia, wystarczy nie powracac do poprzednich nawykow a bedzie dobrze. adipex nie uzaleznia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum zabronione jest propagowanie tego typu świństw wiec nie rób tego prosze, bo to najwieksza głupota i oznaka braku uświadmienia konsekwencji:/ zjadłam juz: 4 krazki ryzowe naturalne ze szprotka w sosie pomidrowym potem 7 krazkow ryzowych o smaku kokosa i banana na obiad zjem warzywa na patelnie250 kcal a na kolacje jogurt 200 czyli to tej pory mam max 500 kcal czyli nie przekrocze 1000.. moze gdzies jablko jeszcze wcisne bo to za malo:/ ide cwiczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) ja juz dzisiaj naliczylam 1000 kcal, a na kolacje zjem cos o wartości ok 200 kcal wiec sie ładnie zmieszcze:) kupiłam galaretke tropikalna i teraz sie robi w lodowce, taka alternatywa na słodkie:D hehe to bede jesc jako podwieczorek np:D dzisiaj bylo 35 minut orbitreka i mały spacer:) ale wieczorem tez pocwicze:) całuje was:) 😘 halo halo odzywac sie!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam w rossmanie- pu-erh roznego smaku sypane za 4-5 zl cos boskiego np karmel z pomarancza taki mialy zapach boski! jutro kupuje! kupilam pu-erh cytrynowa z bio-active:) i bede pic i jutro kupie tez jakies 2 inne smaki i bede pic zawsze taka na jaka bede miec ochote:) minimum 2-3 szklanki dziennie na poczatek. nigdy nie lubialam i nie pilam herbat wiec moze w moim przypadku cos pomoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariątko - a do jakich zawodów? Lokatorka - herbaty są super, ja piję około 10 dziennie, czerwonej i zielonej, jest też bardzo wiele sypanych zielonych gatunków, polecam: zielona z miętą, piję zawsze jak mi się chce jeść jak mam na coś ochotę i zrobię sobie taką dobra herbatkę to od razu przechodzi mi ochota na podjadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariątko
do pati były to zawody zapasnicze ,a co do miety do nie pij bo zwalnia ona przemiane ,do tej co adipex bierze nie pisz nam takich głupot nie jestesmy z pierwszej łapanki ten lek jest na narkotykach jak ci pasuje to se go bierz sama i nie wypisuj takich głupot .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariątko
dziewczyny adipex zawiera pochodna amfetaminy i temu i tym co to biora mówimy nieeeeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe szczescie, ze nie tylko ja jestem smiertlena przeciwniczka tego syfu!:) wystarczy troche cierpliwosci, wytrwalosci, zadnej męki i mozna byc szczuplym i szczesliwym w zdrowy sposob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariątko
no tak tylko trzeba chcieć to z pewnością damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj no pewnie, ze trzeba chciec, ale my chcemy:) ja najpozniej d konca wrzesnia zamierzam byc szczesliwa i szczupla:) grunt to dobre nastawienie i wiara w swoje sily!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany takie środki na amfetaminie sa bardzo niebezpieczne, powodują co prawda chudnięcie, ale też depresje i uzależnienie przede wszystkim! Nie bierz tego dziewczyno. Nie wiadomo co jeszcze w tym jest, idź do apteki jak już i kup sobie jakieś suplementy, ale nie tego typu świństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariątko
rozumie ze ktos chce byc szczupłym ale nie tym kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski ej zajmijmy sie soba:) jeśli chce niech tak robi, i tak jej nie przekonacie:) ja zaraz spadam na uczelnie i odezwe sie popoludniu:) na sniadanko jogobella:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poległam na całej linii dlatego nic nie pisałam :(:( weekend to jedne wielkie obżarstwo pizza ciastka chipsy itp ale dziś mam zamiar znów się wziąć w garść:):) waga mi wzrosła może pół kilo więc wszystko jest do naprawienia:):) moje menu śn 4 łyżki płatków owsianych z mlekiem II śn jabłko obiad sałatka z tuńczykiem później zobaczę A u Was dziewczyny jak tam dieta?? Widzę nowe koleżanki witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×