Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

aha - znalazłam stronę - może znacie - www.wdziek.info jest tam dużo różnych ćwiczeń - na brzuch, na nogi, biust - polecam pa pa :0 wsiadam na rowerek drugi raz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ja na chwilkę bo dziś mamy z mężem seans filmowy oczywiście, jakiś filmik obejrzymy :-) a po filmie też coś wymyślimy ... :-) dominika - witaj i od razu z nami startuj! Napisz coś o sobie, ile ważysz, czy już się odchudzałaś i do ilu zmierzasz? Umpalumpa - witaj również, my też tyle mamy do stracenia a przynajmniej miałyśmy, dążymy do 60kg! Powoli ale skutecznie :-) Ja gdybym miała kasę to kupiłabym sobie orbitreca, ćwicząc na nim pracuje praktycznie całe ciało i to jest fajne. A stosujesz jakąś dietę? ile ważysz i ile masz lat? napisz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie na razie prawidłowo dziś zmieniłam trochę menu żeby te płatki mi się nie przejadły i tak śn 1 kromka chleba pełnoziarnistego ciemnego z 2 plasterkami szynki z indyka i plastrem sera białego:) II śn jabłko i kawa z mlekiem obiad warzywa z ryżem i kurczakiem wczoraj za dużo zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąg dalszy mojego menu to podwieczorek kawałeczek chleba z plasterkiem szyki i małą łyżka serka i jabłko ech :) ale za to kolacja będzie mniejsza planuje kawkę wypić:) i tyle U mnie @ się zbliża i na razie nawet nie wchodzę na wagę żeby się nie straszyć. Widzę że jest nas więcej tych dążących do 6 z przodu heh:) oby jak najszybciej :) Miłego wieczorku Dziewczyny i meldować się:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Ten weekend zaliczam do udanych ;-) Kręgle, koszykówka, dzisiaj była siostra ze szwagrem po siostrzeńca i jest okay ;-) A z jedzonka dzisiaj: Śniadanko: 2 x kromka chleba wieloziarnistego ze śliwką, 3 małe plasterki szynki, 10 rzodkiewek II sniadanie: brak Obiadek: duża łyżka kaszy, troche kurczaka pieczonego w piekarniku, surówka. Podwieczorek: 1/2 budyniu kokosowego zrobionego tylko z 1 łyżką cukru Kolacja ;-) Jeszcze niewiem co zjem ;-) Bo już 1010 kcal wchłonełam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati dziękuje zaglądne sobie na ten portal poczytac co nie co ;-) dominika023 i Umpalumpa witamy i powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak żyjecie po weekendzie bo ja tak sobie te weekendy są dla mnie zgubne ciągle na cos sie skusze ale w sumie nie było tragicznie dzisiaj musze przycisnac pasa żeby sie wyrównało pati stronka jest ciekawa tylko jak sie zmobilizowac żeby co dzien tak cwiczyc panda i jak tam było wieczorkiem po tym seansie filmowym :)to ile kalorii spaliłaś :) Sylwusia do 7 zostało ci tyci tyci na walentynki to bez problemu dasz rade zdesperowana menu pierwsza klasa a te naleśniki tak bywa najlepiej by było nic nie gotowac co nas kusi ale co robic jak w rodzinie same łakomczuchy ja też czesto pieke ciasta smaze nalesniki i tp i jak sie nie skusic syla mnie tez siedzenie boli od rowerka ale juz coraz mniej witam nowe dziewczyny .............a ja w środe jade do zakopanego na tydzien super tylko tam nie ma internetu :( i nie bede mogła pisac i czytac o was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku właśnie kawkę pije hmm:) u mnie wczoraj nawet spokojnie na kolację zjadłam sałatkę z tuńczykiem i sosem vinegret i kawkę więc nie było tragicznie strasznie jestem ciekawa jak mi to ważenie w czwartek pójdzie ech:) Dziś na siłownie idę coś poćwiczyć:) Dziś śn to kromka chleba pełnoziarnistego, 3 plasterki szynki z indyka, 3 ogórki konserwowe II śn jabłko i kawka:) obiad kurczak z ryżem podwieczorek szklanka maślanki owocowej kolacja jeszcze nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia39 dziękuje :-) No u mnie po weekendzie srednio bo wczoraj zjadłam wafelka, i pare cukierków ;-( Fe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Jak obiecywałam trzymam się twardo diety i mam tak zamiar długo :-) Taeraz mam przerwę w jeździe na rowerku bo dostała @ i pewnie też waga skoczyła, ale za 2 dni siadam znowu na rowerek. Wy też widzę świetnie sobie radzicie i to się liczy. Przy tym okresie to zjadłam dziś tylko jajko na twardo i troszkę szynki bo tak mi jakoś źle. Ale przed @ to mnie strasznie na słodkie ciągnie - też tak macie? Witam nowe dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla ja też tak mam przed@ to bym ciagle cos słodkiego jadła a potem ani ani bez sensu to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane :) weszłam dziś w pracy na wagę i ..... 77 kg! :) :) :) z 81 kg - ale się cieszę! Teraz byle by do 70! Buziaczki dla Was :) Idę spać wróciłam właśnie z pracy i padnięta jestem, a rano znowu do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :-) Oj ja też tak mam że przed @ strasznie mnie na słodko ciągnie, wtedy idzie więcej coli niż zwykle :-) menia - co do seansu filmowego to był całkiem, całkiem ale najlepiej było \"za kulisami\" :-) trochę kalorii spalonych :-) Dziś kurczaczek, jajko na twardo, tuńczyk i warzywa Do jutra, dobrej nocki. Przejechane w sumie 185km :-) ale się zawzięłam :-) 1. Łomża (Bobowa) 2. Lublin (Menia39)- 209 km 3. Kraków (Rozmary35) - 282 km 4. Tychy (Sylwusia24)-86 km 5. Bielsko - Biała (panda 120) - 41 km 6. Jarosław (wlasnie ta......) -296 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Oj dopiero o tym wspominałyśmy i właśnie dziś strasznie chce mi się słodkiego bo mam dostać @. Jutro jadę na zakupy bo mi się zapasy kończą. Dziś zjedzone kawałek szynki i szklanka maślanki wypita, nie wiem co jeszcze będzie ale pewnie jakaś sałatka. SYLWUSIA - no chyba tylko my się wzięłyśmy za tą trasę bo nikt nic nie pisze. Ale za to wypijemy dobrą kawkę u meni :-) A gdzie reszta?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka rad
Podstawowe rady dla chcących schudnąć: 1.Jeżeli masz skłonność do tycia lub już jesteś otyła, musisz sobie uświadomić, że konieczna jest dożywotnia regularna kontrola masy ciała - ważenie się co najmniej raz na tydzień. 2.Popełniane błędy w żywieniu najlepiej sobie uświadomisz i skorygujesz prowadząc dzienniczek, w którym codziennie zapisujesz zjedzone potrawy i liczbę kalorii spożytych w ciągu doby. 3.Sprawdź, czy nie popełniasz wymienionych poniżej błędów w żywieniu, których trzeba unikać: -nieregularne jedzenie -nie jedzenie śniadań, a zbyt obfita i późno spożywana obiado-kolacja -szybkie jedzenie -dojadanie i dokładanie -nieświadome jedzenie w czasie oglądania telewizji lub czytania -uspokajanie się jedzeniem -spożywanie zbyt małej ilości warzyw i płynów -potrawy tłuste, smażone i słodycze. 4.Więcej się ruszaj, np. poprzez zwiększenie chodzenia (codziennie 30 minut dla utrzymania masy ciała oraz następne 30 minut dla odchudzania). Zaplanuj sobie regularną rekreacyjną aktywność fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dzięki za miłe słówka, słuchajcie napiszcie mi przez ile czasu jedziecie 10 km? Bo ja mam trochę zepsuty ten licznik na rowerku i nie wiem ile kilometrów jeżdżę?! A chce Was dogonić więc liczyłabym czas i mniej więcej przeliczała go na kilometry. Aha znalazłam coś co można zjeść jak macie ochotę na coś słodkiego - tylko 46 kalorii i pycha! To są zmrożone zmiksowane truskawki, bez cukru a słodkie, kosztują okołom 1,70 zł pudełeczko ale są tylko w sklepach netto, nie widziałam ich w innych sklepach. Jest napisane na pudełko - truskawki Bolero. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry pomyliłam się - te truskawki mają 65 kalorii - ale to i tak lepiej niż jakis batonik albo ciastko - a są naprawdę dobre i słodkie :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) i już kolejny dzień diety ech ale tak jak tam ktoś wkleił to powinnam do końca życia się tak odżywiać a nie przez parę miesięcy :( ale na razie nie myślę o tym byle do 6 z przodu już niedługo heh:) u mnie menu prawie jak codzień ŚN 1 kromka chleba pełnoziarnistego, 2 plasterki szynki z indyka, plasterek sera żółtego i pół serka ze szczypiorkiem, pół ogórka konserwowego trochę tego dużo wyszło no ale to śniadanie więc na pewno to spale IIŚn kawa z mlekiem i jabłko Obiad hmmm zobaczymy Gratulację Pati super Ci idzie:):) widziałam tą stronkę nawet sobie wydrukowałam ćwiczenia na brzuch ale niektóre opisy tych ćwiczeń są dla mnie niezrozumiałe a obrazków nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gdzie Wy się wszystkie podziewacie??? koniec diet?? u mnie ok ważyłam się dziś i na wadze o dziwo 70,6 szok:) jestem bardzo zadowolona :) moje menu jak zwykle podobne a U Was jak tam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Ja dziś cały dzień poza domem, zrobiłam sobie zakupy i jadę dalej z tym światem. Dziś kurczaczek z grila a na wieczór jeszcze nie wiem ale chyba będą warzywka na patelnię. pati -dziś jak będę jeździć na rowerku to zmierzę ile przejechałam w 10 minut i napiszę zdesperowana - niby jest tak że do końca życia trzeba mieć dietę ale powim ci że po tej diecie co ja ją stosuje(proteiniwa) po skończeniu wszystkich faz można jeść wszystko a nawet robić sobie od czasu da czasu prawdziwe uczty! Tylko niestety albo stety trzeba wytrwać do końca żeby to osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I gdzie się dziewczyny podziewają hmm?? Ja wczoraj poszalałam pierogi ruskie ciastka ech nawet nie ma się czym chwalić ale dziś nowy dzień więc na razie trzymam dietę:) i na siłownię idę więc nie jest źle:) Moje menu 2 małe kromki chleba ciemnego z ziarnami 2 plasterki szynki, 2 plastry sera białego II ŚN jabłko i kawa obiad zupa jarzynowa zobaczę co jeszcze zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaCola
Witam! Z przyjemnością do Was dołączę wierząc,że razem będziemy się wspierać ;) Na początek chciałabym się pochwalić swoim sukcesem. Jeszcze 6 dni temu ważyłam 90 kg,dziś jestem o 4 kg lżejsza. Waga spada mi szybko ale to efekt drastycznej diety. ŚNIADANIE : gotowane jajko i 2 plastry wędliny plus herbatka wspomagająca odchudzanie (justFit) II ŚNIADANIE : herbata bez cukru OBIAD : szklanka zupy bez ziemniaków i innych dodatków KOLACJA GODZ 16 : marchew lub jabłko plus herbata wspomagająca odchudzanie (justFit) Godz 18 Herbatka przeczyszczająca LIŚĆ SENESU 20 minut ćwiczeń dziennie Pozdrawiam A mój cel to 60 / 70 kg do Wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :-) Nie było mnie w domu cały weekend więc nie pisałam. Troszkę pofolgowałam sobie bo byłam w gościach i nie wypadało mi wymyślać tak że diety nie było. Musiałam jeść to co podawali a jakie to były pyszności ohoho. Szok. Ale nie było wyjścia, od jutra dalszy ciąg diety i tyle, nie będę się załamywać bo nic to nie da. Jutro rowerek idzie w ruch i dietka. A jak u was? jak po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc witam po przerwie z ważych powodow osobistych mam nadzieje że mnie przygarniecie ? u mnie z dietą różnie :(:(:( stres źle na mnie działa .... ale cóż trzeba walczyć dalej i nie poddam się a jak u was ? muszę poczytać jak ładnie chudniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka rozmery - fajnie że wróciłaś, no nie wiele nas tu zostało, chyba dziewczyny nie chcą się odchudzać :-) pare nas jeszcze zagląda U mnie dalej dieta tylko na rowerek jakoś nie miałam czasu siąść, muszę się przemóc znowu :-) A jak reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×