Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

U mnie w ostatnim cyklu to mąż odczytywal testy bo ja sie bałam że znów będą negatywne, no i było wielkie zaskoczenie, najpierw pojawiła się blada a parę dni później już bardzo wyraźna krecha A nic na to nie wskazywało A jak w ogóle się czujesz? bolą Cię piersi albo brzuch, nie mdli Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w ostatnim cyklu to mąż odczytywal testy bo ja sie bałam że znów będą negatywne, no i było wielkie zaskoczenie, najpierw pojawiła się blada a parę dni później już bardzo wyraźna krecha A nic na to nie wskazywało A jak w ogóle się czujesz? bolą Cię piersi albo brzuch, nie mdli Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marli0102
cześc dziewczyny! Mam nadzieję ze przyjmniecie mnie do swojego grona :) Ja mam 20 latek i jestem teraz w 12 tygodniu :) i powiedzcie mi jak Wy przechodzilyście pierwszy trymestr? Bo ja to nie za dobrze, ale prawie mam to za sobą :) Bynajmniej tak czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak Marli oczywiscie ,że Cię przyjmiemy:):) Aurela piersi mi troszke nabrzmiały i odczówam ból i takie kłucie w dole brzucha ale za to mnie wcale nie mdli. A jak tam u Ciebie z tymi objawami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUKUŚ trzymam kciuki aby i Tobie i mnie się udalo!!! :D Aurela 89 strasznie Ci gratuluje ciąży i tego malego bobaska ktore nosisz w sobie :):):) marli0102 Tobie rowniez serdecznie gratuluje :):):) amigagdynia86 strasznie sie ucieszylam ze w Twoim przypadku testy jednak sie mylily!!!!!!! Baaaaaardzo Ci gratuluje dzidzi pod serduszkiem :):):) Karola1988 mam nadzieje ze jednak sie udalo :) A jesli nie teraz to na pewno tak jak piszesz: DO 3 RAZY SZTUKA :D szczesliwa ona Biedaczko ciagle sie mijasz z Dziewczynkami ;) Ja jutro Dziewczynki testuje i mam dziwne przeczucie... ;) Trzymajcie prosze za mnie kciuki :) Boli mnie prawie caly dzionek brzuch, czuje klucie w dole. No i dzis pojawilo sie u mnie sporo sluzu... :) Boje sie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA PANNA
marli każda kobieta różnie to przechodzi. Jesli chodzi o I trymestr, to wcale nie miałam brzuszka, pojawił się dopiero ok 5- 6 miesiąca ciąży, żadnych mdłości, tylko lekki ból piersi i jajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacksieczka
witam wszystkie Was kobietki. ;] czytałam wypowiedzi i postanowiłam dołączyć do grona. Co prawda 20 lat będę miała za kilka miesięcy, ale w brzuszku mam dzidzie już 5 miesięcy. Jeszcze trochę i będzie na świecie, a ja w przyszłym roku zdaję maturę i doskonale sie z tym czuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy trymestr wspominam mile. wskoczylo mi 4kg na wadze choc jeszcze nie wiedzialam o ciazy. dowiedzialam sie w 5 tygodniu. wymiotowalam trzy razy. mialam czeste mdlosci ale radzilam sobie z tym. gorzej bylo pozniej gdy od kopniakow nie moglam spac,ciagle bylam glodna i spalam na siedzaco bo zgaga mi nie dawala inaczej. ale nie bylo zle. dla takej malej cudownej istotki wszystko mozna wytrzymac. pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie. musicie i wy zobaczyc jaki smak ma maciezynstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zkad wogole jestescie dziewczyny?? jesli mozna zapytac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA PANNA
He, zgaga nie dawała mi spokoju w III trymestrze, ale na szczęście już końcówka i już mnie omija szerokim łukiem. W II za to spałam jak dziecko :D. A co do kopniaczków to raczej mnie nie budzą, bo maluch jest w nocy mega spokony i rzadko ma gorszą noc, żeby w brzuszku szaleć :) Na szczęście. Tylko zawesze przesuwa się pod same żebra, tak, że nie mogę wstawać normalnie, żeby go nie zgnieść. Każdej nocy tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA PANNA
Ah, ja mieszkam 60 km od Wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA PANNA
W strone Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny:) mogę się przyłączyć? Ja planuje starania na 20wrzesień 2009 w noc poślubną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja mieszkam na dolnym śląsku:):) Korci mnie aby dzisiaj zrobic test ale chyba poczekam jeszcze troszke.Dajecie wiare mój narzyczony dzisiaj rano wstał i mówi do mnie \"Ej Paula chcesz mi cos powiedziec bo przez te pare dni cos sie dziwnie zachowujesz\" ,i mu powiedziałam ,że mam podejrzenia:)Kurcze ale się ucieszył:):) EMTI witamy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczynki dzisiaj sie dowiedzialam ze to nie 6 tydzien ale 8!!!!! Bo po lekarsku tygodnie liczy sie od dnia ostatniej miesiaczki nawet jesli wtedy jeszcze nie doszlo do zaplodnienia!!! Ale sie ciesze:). Moja dzidzia ma juz wyrazna twarz i bije jej juz serduszko!!! 16 ide do lekarza. Mieszkam w szkocji i tutaj trudniej jest o usg bo przysluguje dopiero w 13 tygodniu ale wyblagam lekarke:). Jak wy sie czujecie przyszle mamusie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem. dziewczyny sie stresuja. nie maja casu na pisanie z nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka8612
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) i jak tam u Was? A wy planując ciąże zrobiłyście sobie rpzed tym jakieś badania, bierzecie folik ,albo jakies inne witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) U mnie dzisiaj nieciekawie:/ cały dzień mnie męczą mdłości.. Turkuś mnie bolały piersi, były bardzo nabrzmiałe(do dzisiaj takie są) i czułam takie kłucie w podbrzuszu jakby w jajnikach, no i parę dni przed okresem zaczęło mi się robić niedobrze jak coś jadłam Poza tym nic Witam wszystkie nowe dziewczyny każdej z osobna życzę wszystkiego dobrego. a przede wszystkim zdrowych fasolek:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myslicie co myslicie
hej:) mielismy z narzeczonym ostatnio mala wpadke czyli kochalismy sie prawdopodobnie w dni plodne;) okres powinnam dostac wczoraj ale nie dostalam zrobilam po poludniu test i wyszedl negatywny, nie wiem czy kawa wypita rano ma jakis wplyw na to?? aha i zawsze mialam okresy regularne odkad skonczylam brac tab, tzn dostawalam przewaznie 10 kazdego mies. w tamtym mies zamiast 10 dostal;am 12 ale w tym mies wg wczesniejszych okresow powinnam dostac wlasnie wcozraj.. i mam takie pytanko czy jest mozliwosc ciazy??:) a moze juz jutro dostane okres?:( pobolewa mnie prawy jajnik ale nie wiem czy to ma cos wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myślę że jeden dzień spóźniającego się okresu nic nie znaczy, tym bardziej że test wyszedł negatywny Poczekaj jeszcze dzień, dwa i powtórz test:) a chcielibyście mieć dzidziusia czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×