Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

jestem jestem:D no co do pracy to mi rodzinka nigdzie nie załatwi :D sama chodze po agencjach pracy , rejestruje sie tam i jak mają jakąś prace to dzwonią i już :D Tylko trzeba się często przypominać :D No i ja już 3 wakacje pracowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze napiszcie mi bo ja choc juz troche starsza jestem nigdy jeszcze nie robilam testu ciazowego,zawsze czekalam na okres i zawsze sie pojawial. Ile dni po wspolzyciu ostatnim taki test mozna zrobic i czy wynik jest juz dosc prawdziwy. Ja wspolzylam w 9 dniu cyklu ostatni raz a teraz jest dzien 17.Nie chce mi sie czekac na okres wolalabym juz zrobic test ale nie wiem czy to nie za wczesnie. Czuje lekkie ciagniecia w dole brzucha ale zadnych innych objawow nie mam.Poradzcie mi plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm niechce czekac jeszcze przynajmniej tydzien..Dziekuje za odpowiedz pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem ze nie złośliwie:P wiem ze to było pytanie to napisałam odp :) A ja pracowałam w Next to taka firma ciuchow i tam skanowałam na komputer ciuchy, w zakladzie mieśnym;/ fuuj już nigdy tam nie pójde i w fabryce wędlin tam było najlepiej bo jak sie nie chciało iść do pracy to się pomyślało, a ide bo będzieśmiesznie i w ogole hehe po tam fabryka jest co sami Polacy pracuja, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze coś wam powiem szczerze , żę chyba juto wybiore sie do gina prywatnie bo nie wytrzymam do środy:( A co do wyjazdów to tuż po skonczeniu technikum też myslałam z moim o wyjeździe ale dobrze sie złożyło w sumie bo dostał dobrą propozycje pracy i teraz na pieniążki nie narzekamy więc zostalismy:) i poszłąm na studia takim sposobem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to suuper :d ja robie studium kosmetyczne :D ale jade do Anglii przekonalam sie jak tam jest, że pracując za najnizszą krajową tam moge zyć na poziomie i stac mnie będzie na wszytsko, że nigdy nie powiem mojemu dziecku, nie kupie ci tego bo nie mam pieniedzy... i bedziemy jezdzic na wakacje za granice :D No a do polski od czasu do czasu zawitamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo skoro tam ma wam bcy lepiej to czemu macie nie skorzystac:) No my to już na stałe zostaniemy w Polsce bo ja też nie narzekam :) trafiłam na zaradnego faceta :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i super:D ważne żeby nam się dobrze żyło i nie oceniać innych :D Ja jak bym miała dobrą prace w PL i mój tez to w życiu bym nie wyjechała hehe:P Bo kocham Polske, ale nie nawidze rządu polskiego i tego ,że ciągle wsyztsko tu do góry idzie , tylko nie płaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co do cen to mam takie same odczucia, cey iną w góre a płace dalej stoją w jednym miejscu....ehh ale co ja na to poradze..Kurcze mam ochote na cos kwaśnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ogórasa kiszonego zjedz:P hehe :D A sprawdzałaś w kalendarzu chińskim jaka płeć może byc dziecka hehe:P Ja sprawdzalam w tym kalendarzu na mojej mamie, babci, przyjaciółce, koleżance, teściowej i wszytsko okazało się prawdą hehe:P Sprawdź sama :D http://www.jolmys.webpark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszka wychodzi hehehe:):):) Naszło mnie coś zeby poczytac o aborcji , jakos mnie to nigdy specjalnie nie interesowało. Teraz to po oglądnieciu tych zdjęc nie zasne chyba całą noc.Nie wiem jak tak mozna zabic dzidziusia, ja wiem , że sa przypadkie , które zagrazają życiu matki ale zabic od tak bo to jeszcze nie czas na dziecko to nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu zawitalam na chwilke.ogladalam film i nie mialam jak napisac:)a co do aborcji to ogladalam filmik az sie serce kraja najgorsze bylo jak facet jadl dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co facet jadl dziecko.... o fuuu....Tukuś- a co bys chciała miec:p Wiem, wiem że nie ważne byleby zdrowe:d Ale jak bys miała wybór? A mi z tego kalendarza wychodzi ze jak w noc poślubną albo we wrzesień to będe mieć synka, a reszta do moich 22 ur to cały czas córka hehe więc w wieku 21 lat na syna mam szanse niby tylko we wrześniu hehe:D No i jak w noc poślubną nam się uda to będzie synek:P hehe. Ja tam narzekać nie będę, bo wszytskie koleżanki wkoło córeczki rodzą hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie do mnie bylo pytanie ale ja bym bardzo chciala coreczke to chyba dlatego ze nie mam za dobrego kontaktu z mama i wiem ze chcialabym zebym byla dla mojej corki jak przyjaciolka zeby zawsze mogla na mnie liczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciała córeczke:)no ale wiadomo byle zdrowe było:):) co facet zjadał dziecko o fuuu nie no to już jest przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa ona :) pewnie każdy może napisać jaką płeć dziecka by chciał:) Ja też bym chciała dziewczynke, bo jakoś nigdy nie miałam przyjemności obcować z malutkim chłopcem, zawsze same dziewczynki:) Nigdy chłopca nie przebierałam, nie myłam, a dziewczynki tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie przesada az mi sie cos robi na sama mysl.wkurza mnie jak osoba uwaza sie za dorosla wspolzyjac a gdy wpadnie zachowuje sie jak dzieciak i nie umie poniesc konsekwencji swoich czynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie potrafi poniesc konsekwencji i usówa, a potem za pare lat ma pretensje do całego świata czemu w ciąże zajśc nie może ehh.. oki ja juz lece spac papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie.... a wiecie co opowiem wam pewna historie. Moja kolezanka z pracy(Anglia) zaszła w ciąże, zrobiła test i były 2 kreseczki. Poszła tam do lekarza i mówi ,że podejżewa, że jest w tym i tym tyg ciąży, a on do niej: "pszyszła pani usunąć" maskra co... chyba tyle dziewczyn przychodzi usuwać, że zadał jej taskie pytanie... a ona że nie,że na potwierdzenie ciąży, to zbadał ją i powiedzial że jest i kazał przyjść za 2 m-c na usg... tak tam traktują ciężarną, a dciąża do 3 m-ca nie jest uważana za ciąże i o nią tam tak nie dbają , jak u nas... Tragedia co? No i ja przez to bedę przechodzić.. więc dlatego postanawiam ,że jak zajdę w ciążę to po wykonaniu testu polecę do Polski do ginekologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz zalezy jeszcze na kogo trafila.ja mam znajoma ktora zaszla tam w ciaze i tam urodzila i bardzo chwali sobie opieke tam mowie ze wszystko bylo jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może tak:) mam nadzieje ,że u mnie tez tak będzie hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tak średnio szczerze powiedziawszy.... wiesz dogadać się dogadam:) Ale żeby jakies większe konwersacje to nie... i np. jakjesteśmy w mieście z moim narzeczonym to mi się nie chce gadac po angielsku wsklepach i on gada hehe zna lepiej angielski niż ja :D Ja miałam ten język tylko 2 lata w liceum, atak to sie 8lat niemieckiego uczyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMTI tutaj z dziecmi jest dobrze. Niedlugo zaczynam trzeci miesiac . Kiedy urodzisz dostajesz bez problemu mieszkanie socjalne za ktore placisz duzo mniejsze pieniadze i dostajesz wysokie benefity na dziecko. Jesli wypracujesz rok na wyspach to mozesz tez sie starac o roczny maciezynski. Zycie tutaj jest napewno tansze. Ale czy latwiejsze?? Niestety jest tu duzo rasistow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×