Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Lekarz powiedzial , ze to jest dopiero poczatek, czwarty tydzien:) To ja widze, ze juz masz caly plan przygotgowany co nalezy zrobic przed slubem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie:) Ja już się doczekac nie moge:) I mam nadzieje że za rok bedę siedziala przed komputerem z brzuszkiem hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti trzymam za Ciebie mocno kciuki:) U mnie jeszcze troszke potrwa zanim zacznie byc brzuszek widoczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś przepraszam ale musialm wyjsc z psem:P No pewie potrwa hehe:D A jak tam Twoj mężczyzna zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój męzczyzna :):) Najpierw patrzył na mnie i nic nie mówił, az mu sie łezki zakreciły a potem mnie przytulił . Jest bardzo szczesliwy. Ciagle tylko sie pyta czy moze pogłaskac brzuszek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj suuper :) Teraz obyś tylko zdrowa była i aby dzidzus się dobrze rozwijał:) Ja już nie moge się docekać aby moj Skarb mnie po brzuszku gladził hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz jeszcze troszke i bedzie cie i po brzuszku głaskał i dobre jedzonko robił :):) hehe narazie mi to sie podoba:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dba o to bardzo :) Chłop sie stara:):) Twój tez pewnie bedzie sie Toba dzielnie opiekował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie wiemczy mnie pamietacie 11 grudnia urodzilam slicznego synka 55 cm i 3500g wagi,porod silami natury bedz znieczulenia:-) malutki wazy juz 5600 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka nadzieje hehe:P A kiedy się dowiedziałaś o ciąży? Test robiłaś? U ginekooga byłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koktajlowaaa
dowiedzialam sie o ciazy 11 stycznia , a do ginekologa popedzialam juz 15 i on to potwierdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Koktajlowa ??:) Ja mialam tak ze juz od poczatku stycznia podejrzewalam ciaze ale upewniłam sie w niej dopiero 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) No to suuper:) I jakie były wasze pierwsze odczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam , ze dopiero teraz ale moj mnie na spacerek wyciagna :) A co do odczuc to ja w pierwszej chwili nie wierzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeasc kobitki jak dawno tu nie zagladalam ale trafycyjnie ciagle jestem zajeta i musze sie uczyc.jutro mam zaliczenie ale nie mam sily na nauke a co tam heh to pochwalcie sie ktora juz zafasolkowana bo jestem daleko w tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Tukuś wybaczam:P hehe:) No pewnie,że spacerek sie przyda hehe:) Dotlenic trzeba siebie i fasolke hehe:) A kto zafasolkowal to- Karola, Angioletto no i Tukuś, wiecej nie pamietam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szczęśliwa ona:) Co tam u Ciebie ?? Ja sie pochwale , a co pochwale sie:) Jestem juz zafasolkowana :):) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa co ty gadasz?? naprawde :):):) no no no Emti dziekuje , ze mi wybaczasz :):) A jak tam Ci sie z Twoim układa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie układa bardzo dobrze:) Czasami sa jakies sprzeczki , ale bez tego było by nudno hehe:D No a teraz jestem w Polsce i bardzo za nim tesknie. A on biedny nie wiem jak ze mną wytrzymuje hehe::P Bo czasami mam zlu dzien i jestem nie do wytrzymania , a on mnie pociesza i w ogóle:P Często tez w Anglii łapie doła ,że nie ma moich przyjaciółek, za którymi cholernie tęsknie, bo jedna ta najlepsza juz nie mieszka w moim mieście bo studiuje to nawej jak w Polsce jestem bardzo zadko się widzimy, no i 2 sa w moim miescie jedna mlodsza a druga ma juz dziecko. Ale pogadać można. A w anglii to tylko gg lub telefon i jak widze ich zdjęcia które mam wywieszone na ścianie, to mi się smutno robi. A wtedy moje kochanie mnie przytula i pociesza:P hehe i mówi że jak juz będziemy na stale w Anglii to bedą do mnie przytlatywac ,będziemy im bilety kupywać no i my do nich tez...ajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupywać żadko
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emti no to tylko pozazdroscic takiego skarba :) No a co do kolezanek to ja tez znam ten ból. Kazda juz ma swoje sprawy , swoje zycie i nawet czasem ciezko jest znalesc czas zeby sie tak poprostu spotkac i pogadac ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty szczesliwa podejrzewasz ze mozesz byc zafasolkowana? Mow mi tu szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko mialo być , literowka bo r nie nacisnelam a kupowac o jejku i prosze sie nie ftroncaź ! szczęśliwa ona- no wiesz, żyje się ok . My jestesmy w Bradford, tylko że strasznie mi się tęskni za rodzinką i przyjaciółmi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie wiem mam dziwne uczucie i bole brzucha ale wsumie to moze dlatego ze okres mi sie zbliza.mam andzieje ze dostane okres chcialabym poczekac jeszce z dzidza az znajdziemy prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa ona mam nadzieje, ze bedzie po Twojej mysli :) Napisz jak sie wyjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×