Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złośnica89

lekka dieta, ćwiczenia-- osiągnięcie celu!

Polecane posty

Witam wszystkie kobietki i nie tylko ktore chca osiagnac swoja wymarzona sylwetke nie wage! Poniewaz waga o wszysytkim nie mowi, poniewaz miesnie waza wiecej, ale za to zajmuja mniejsza powierzchnie od tkanki tluszczowej. Od dzisiaj zamierzam ograniczyc( ale nie do 0) slodycze, fast food-y, napoje gazowane. Rowniez na stale zmienic juz pieczywo pszenne na pelnoziarniste, pic zielona herbate, jadac w miare o tych samych porach. Jesli chodzi o cwiczenia to nie mam problemu poniewaz studiuje na AWF-ie ale zamierzam w domu dodatkowo sie rozciagac, robic pompki, jakies cwiczenia z hatlami, a takze dzisiaj zaczelam a6w. Wymiary na 11.11.2008: Talia-65cm Biodra- 92-3cm Udo-55cm:/ Mam nadzieje ze ktos sie do mnie dolaczy poniewaz w grupie razniej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mogę z wami? juz mialam swoj topic ale padl i zresztą dobrze wole zacząć wszystko od początku :D hehe to trzymamy się dzielnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam taki pomysl zrobmy sobie teraz zdjecia naszej sylwetki i za 30 dni tez wstawimy je wtedy na kafe jako dalsza motywacja ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie skądś aparat wytrzasnąć xD no i moje wymiary: talia 65 biodra 89 udo 51 chciałabym 60 w tali 84 w biodrach i 47 w udzie... marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uett86
witam, chetnie się przyłącze. Złośnica mam identyczne wymiary jak Ty i też bardziej zależy mi na wyrzeźbieniu sylwetki i straty paru cntymetrów w obwodach. Chce również poprawić stan cery, włosów i paznokci. Od dziś pije zieloną herbate, skrzyp polny, bratek i duzo wody z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bys sie dzieckiem zajela a nie
o matko to dzieci 16 letnie tez juz na diecie? ja w wieku 16 lat wygladalam niczym lania na polu, teraz zreszta tez, nie zryjcie DZIECI tyle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bys sie dzieckiem zajela-skoro masz taka idealna figure to po co zaglądasz na forum diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh niektorzy ludzie to... aż szkoda gadać mam 15 lat i spieprzony metabolizm przez te glupie glodowki i za nim nie moge juz schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no ja mam 17 i wesz dlugo sie juz odchudzam ale moja dieta trwa zazwyczaj ok 8 godzin jak jestem w szkole a potem rzucam sie na jedzenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w szkole jest zawsze łatwiej ale jak sie wraca do domu to najgorsze co może być :D no cóż jakś nam sie uda ja dzisiaj 1000 kalorii zjadlam i pewnie cos jeszcze zem ale od jutra dieta na porządnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isylla- pij bratek po posiłkach- reguluje trawienie i przyspiesza metabolizm a w dodatku poprawia sie stan cery. rano i wieczorem pij ciapłą wode z cytryna. I przede wszustkim jedz - przynajmniej 1200 kalorii. I duzo ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki uett :* a czy ten bratek można brać w tabletkach? bo mam coś takiego w domu ale nie wiem czy to daje to samo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz moze jak zapobiec wypadaniu wlosow bo mi juz nic za bardzo nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze bratek do picia będzie lepszy- należy go pić zaraz po posiłku. co do włosów- ja pije skrzyp polny i pokrzywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie pije to kilka dni, a takie rzeczy działaja dopiero po kilku tygodniach więc na efekt będzie trzeba troche poczekac. pamiętam kiedyś że na wypadanie włosów stosowałam tabletki drożdżowe i rzeczywiście był efekt, więc jeśli herbatki nie pomoga wróce do tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mnie nie bylo a Tu taki ruch. Dziewczyny mam nadzieje ze nie chcecie sie glodzic ani stosowac diet typu 500kcal bo ponizej 1000kcal to sa tzw. diety cud bo kyotych masz wielkie jo jo Ja na razie dobrze, ucze sie i ciagnie mnie strasznie do jedzenia, ale sie nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim. Co tu tak pusto? Ja własnie jestem po sniadaniu- 2 tosty z serem i ketchupem. I zaraz zrobie sobie herbatke ze skrzypu polnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×