Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złośnica89

lekka dieta, ćwiczenia-- osiągnięcie celu!

Polecane posty

ja dziś prawie cały dzień poza domem byłam więc udało mi się nie jeść, dopiero teraz zjadłam kolacje i koniec dziś z jedzeniem. Na wieczór planuje ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze tak dlugo nie pisalam , ale choroba w ogole nie minela:/ teraz mam angine ropna:( A dieta jakos leci, nie jem duzo ale tez nie jakos malo no i cwicze jak mam w miare sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja chyba jestem jakaś nienormalna.... rano ważyłam 54,2 a teraz 52,9 jutro będzie pewnie jeszcze mniej i cieszę sie z tego ale do rzeczy. zjadłam rano 1 jabłko i pół drugiego czyli jakieś 70 kalorii, dwie czarne kawy i troche wody i co zrobłam po szkole? kupiłam z przyjaciołką acodin i zjadłyśmy po 15 tabletek. ona z ciekawosci. ja troche też ale bardziej żeby zapomnieć o wszystkich problemach. przyszlśmy do mnie do domu (starych nie ma) razem z jeszcze jednym kolegą on miał nas pilnowac zebysmy czegos głupiego nie zrobliły. no i było fajnie - totalny odlot, zapomniałam o wszystkim z wszystkiego sie smialam nic nie czulam kreciło mi się w głowie a teraz chyba załuje czuje się jakoś dziwnie owszem nie mam ochoty na jedzenie zresztą nawet jak pomyśle o jedzeniu to chce mi się żygać. czuję się taka... dziwna;/ musiałam to napisac bo nie mam komu sie wygadac;/ ale cały dzien mi strasznie szybko minął. heh ;/ znalazłam świetny sposób jak wytrwać w diecie nie no jestem beznadziejna ;/ złośnica to chyba taki okres teraz wszyscy chorują:) zdrowiej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AshAsh
Witajcie dziewczyny:) Chciałabym się do Was również dołączyć. Obiecuje sobie i obiecuje, ale myślę, że z kimś będzie mi łatwiej. Myślę, że odejmowanie kg jest dobre i skutecznie dla osób, które mają ich naprawdę dużo do zrzucenia. Mój wzrost to 162 cm. Waga 51 kg. Wymiary : talia 73 kg ( chcę n 67) brzuch (czyli najszersze miejsce na brzuchu inaczej zwana moją oponką) - 82 cm ( chcę 75) biodra - 91 cm (chcę 87) udo - 53 cm (chcę 50) Chciałabym mieć 3 kg mniej (ale nie chcę się na tym skupiać). Złośnica 89 - ile masz wzrostu? W ciągu jakiegho czasu chciałabyś dojść do tych wymiarów? Ja chcę się wyrzec : masła, cukru, napoi gazowanych, soków, każdego mięsa oprócz drobiowego i z indyka, smażenia w oleju, oczywiście fast-foodów, gotowego mrożonego jedzenia, jogórtów owocowych, białego pieczywa (chociaż najlepiej ograniczyłabym spożywanie jakiegokolwiek pieczywa), ziemniaków, makaronów, sosów, MAJONEZU (tak go uwielbiam:( ) ... jak coś mi się przypomni to napiszę:) Poza tym codziennie przynajmniej 100 brzuszków, szybki 30 minutowy spacer, kilka pompek na poprawę ramion - ile zależy od wytrzymałości:P, i przysiady - do bólu ! No i koniec jedzenia od godziny 18. Oraz ograniczenie spożywania posiłków do 2 dziennie. Sniadanie i obiad:) Nie chcę się mierzyć ani ważyć do końca miesiąca. Mam nadzieje, że topic wytrzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się:) dzisiaj duuuużo jadłam i to głównie słodyczy a w weekend zamierzam zrobić głodóweczkę ;) jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj o 9 porzadne sniadanie zjadlam i nastepny posilek dopiero 13 bo nie moge jesc 4 godziny przez antybiotyk. A choroba mi juz troszke minela wiec moge sie bez przeszkod odchudzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja sie trzymam na dietce bardzo dobrze. Od paru dni udaje mi sie nie jeśc wieczorami. złośnica- życze zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jest dobrze:) wlasnie teraz pije sobie herbatke z L-karnityna a zaraz zrobie sobie 4 dzien 6 weidera. A jak wy dziewczyny? cwiczycie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cwicze "rowerek w powietrzu"-podobnie swietnie wyszczupla nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur..a mac
Dolanczam sie lasczki do was moje wymiary: pas:67 biodra:100 udo: 56 wzrost:165 waga: 59 co tu poczac z tym dupskiem i udami co poczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tyłek i uda
dobre sa szybkie marsze - mi to pomogło i to bez zadnych dietetycznych wyrzeczen. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nogi, a takze na cale cialo dobry jest jogging oraz plywanie. A pozniej rozciaganie. Rowniez jest duzo stron na ktorych sa cwiczenia na nogi, ale ja i tak bede sie upierac przy plywaniu i bieganiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrotka007
CZeść dziewczynki!!! Dołaczam do Was:) Cel-Chudnąć i chudnąć:) hehe...bez przesady, ale parę kilo by się przydało zrzucić. Ja też zaczynam 6 waidera, ciekawe czy wytrwam.. Ale podobno skuteczne ćwiczenia o ile wytrwa się do końca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny! na nogi najlepsze sa podobno cwiczenia rozciagajace, bo nie powoduja rozbudowy mięsni i zawijanie nóg folia spozywczą po peelingu-najpierw peeling sola morską, później balsam i owijamy nogi, każdą z osobna folią i kładziemy się po kołdrą tak na 1 godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po sniadaniu jestem na ktorym mialam 2 parowki plus pomidor i ogorek- moze niezbyt dietetycznie ale ja musze jesc sniadania obfite bo inaczej jestem zaraz glodna. A wy dziewczyny gdzie sie podzialyscie? cos za cicho tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja ciągle głoduję. zresztą jeden mój przyjaciel powiedzial mi ze ma zamiar się zabić i nawet już wiem dlaczego ale to długa historia heh teraz ciągle myślę tylko o nim i jakoś żołądek mi się ścisnął nie umiałabym nic przełknąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy glodowka to dobra opcja. popierwsze trzeba sie do niej przygotowywac a pozniej umiec wyjsc z niej bez efektu jo jo. Mam nadzieje ze o tym wszystkim wiesz? A moge sie jeszcze spytac ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isylko a tobie jeszcze
nie przeszlo? :O pisalas kiedys, ze na twojej skorze pojawił sie meszek....a wiesz chyba czego o n jest skutkiem? :O :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem po kolejnym dniu a6w i powiem ze nadal mnie brzuch boli podczas cwiczen. Odezwe sie dzisiaj wieczorkiem pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośnico mam 15 lat o głodówkach wiem chyba wszystko a to jest już moja... dziewiąta? przestałam liczyc. a co do tego meszku to i tak sie go nie umiem pozbyć, nawet jak jem, juz mi nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Jestem już po obiedzie-mały zraz, duzo brukselek. Na kolacje-bułka i danone z pomidorem i papryka. Na jutro na sniadanie kupiłam sobie tą owszianke z owocami co zalewa sie wodą ma tylko 197 kalorii- ciekawe czy będzie dobra. Isyllo głodówka w Twoim przypadku to naprawde nie jest dobry pomysł-nie wiesz o niej wszystkiego skoro przechodzisz ją już 9 raz-nie potrafisz z niej wyjść i tyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Jestem już po obiedzie-mały zraz, duzo brukselek. Na kolacje-bułka i danone z pomidorem i papryka. Na jutro na sniadanie kupiłam sobie tą owszianke z owocami co zalewa sie wodą ma tylko 197 kalorii- ciekawe czy będzie dobra. Isyllo głodówka w Twoim przypadku to naprawde nie jest dobry pomysł-nie wiesz o niej wszystkiego skoro przechodzisz ją już 9 raz-nie potrafisz z niej wyjść i tyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno 15 lat i juz 9 glodowek za soba? Ty jeszcze dojrzewasz i mozesz sobie zepsuc zdrowie. Sorry za to co powiem ale ty nie masz w ogole wiedzy na temat odchudzania. Ogranicz jedzenie slodyczy i fast-food-ow i rusz dupe! w twoim wieku tylko tyle wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isylla twój cel to jest 45 kg a wiesz ze to jest nie dowaga a przez te głodówki możesz stracic miesiączke i miec pózniej poważne problemy ze zdrowiem? nie popadaj w skrajnośc. mam tyle samo wzrostu co ty i dla nas idealna waga to powyżej 50 kg. 50 kg to minimum. szczerze mówiąc nie wiem co jest ładnego w dziewczynach "wieszakach". Myślisz że taka chuda bedziesz sie podobała ludziom? wszyscy bedą się na ciebie krzywo patrzec co ty ze soba zrobiłaś wiec nie wiem czy warto zastanów sie nad tym. a co do miesiączki to jak bedziesz miała zanik to w przyszłości możesz miec problemy z zajściem w ciąże więc nie wiem czy warto tak męczyc organizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no złośnico, w koncu Cie znalazlam ;) Czytam tak sobie ten Twoj topik i nawet niezle Ci idzie :) dzielnie trwasz na weiderze :D Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! ja jeszcze przed sniadankiem-wypróbuje tą owsiankę z owocami. Wczoraj do kolacji doszła jeszcze jedna bułka ale to było o 17.30 więc nie ma tragedii. A jak wam idzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×