Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Nie skupiam się na twojej interpunkcji, a owy 'podszyw' byków nie miał więc nic nie przykuło mojej uwagi. Wypowiedzi pojawiaja sie tu z szybkoscia rakiety odrzutowej wiec wybacz ze nie analizuje twojej znakomitej pisowni:). Za to zwraca uwage twoje chamstwo, a w oborze sie nie znajdujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reszta pojde za rada autorki topiku i skoncze z toba dyskutowac. ps. przepraszam z brak polskich znakow. Zaraz to 'naprawie' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, skoro Ty tu jesteś, to najwyraźniej się znajduję. Bo większej i nietolerancyjnej krowy na tym forum niż Ty, to ja nie spotkałam na tym forum. Żebyś się już po mnie nie podszywała - czarny nick. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratex wez
stad odejdz, prosimy. Wpadam tu zeby sie relaksowac ale zawsze musi sie napatoczyc ktos 'taki' i robic chlewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorek, wracając, jak nie chcesz nie odzywaj się. Ale może przynajmniej ładnie do niego uśmiechaj :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki Asiu że napiszę
to anonimowo chociaż mam czarny nick, ale nie chce uchodzić tu pozniej za kogos prymitywnego. WKURWIA MNIE JAK PRZYCHODZI KTOS Z RODZAJU 'NIE KUMAM" I PIERDOLI NA KAZDEGO NA OKOLO, A POZNIEJ SAM NAZEKA NA BRAK TOLERANCJI, WEZ TY SIE CZLOWIEKU ZASTANOW I JEBNIJ W TEN ZASRANY PUSTY LEB, LUB ZNAJDZ INNY TOPIK I TAM KURWA OCZERNIAJ LUDZI IDIOTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łotahel - a tak po babsku Ci powiem, ze niezależnie od tego czy coś z tego będzie czy nie to po wczorajszym wieczorze mam i tak cholerna satysfakcję, bo wpatrzone we mnie oczy Kłapoucha - BEZCENNE :P warto było tą kieckę wdziać ;) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie nażekam. Jak już to naRZekam. No, to pokaż swój nick, cwaniaro. Idiotka? A mama Cię nie nauczyła, że do samego siebie się nie gada? Takie rzeczy się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ze zrobila
Dokladnie Asiorku, tak jak wczesniej napislam gdybys byla mu obojetna nie zerkal by na Ciebie, nie usiadl naprzeciwko Ciebie... Pewnie tez czekal na to zebranie tak jak Ty, ze tez ten kolega musial sie pojawic...wyobrazam sobie scenariusz gdby sie nie pojawil ten kolega...Zastanawialam sie tez co ja bym zrobila w Twojej sytuacji...Czekalabym bo jezeli zrobisz jeszcze jeden ruch mozesz potem czuc sie okropnie, bo nie wiadomo czy on zareaguje..Jemu chyba trzeba napisac na duzej bialej karteczce duzymi literami... SIEROTKO WZDYCHAM DO CIEBIE OD MIESIECY !!:D:D:D:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz mi Asiu mówić :D Sama wiem jaki to dar, zostać obdarzoną zainteresowaniem przez faceta na punkcie które świrujesz :) Wiesz, jak do dziś miałam resztki nadziei, tak dziś zapasy się odnowiły :) Trzymam kciuki nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartex wiesz co
? Powiem ci że masz bardzo smarkate usposobienie i odzywki :D siedzę i rże ze śmiechu, przepraszam kobietki ale naprawdę rże ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratex, kurwa, powiem dosadnie - wypierdalaj stąd! Nie rób gnoju! :/ Masz problem? Potnij się suchą bułką, może Ci ulży! Co Ty?! Z pokolenia Emo jesteś, że tu swoje kompleksy przelewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, ja cię bardzo przepraszam za tę poprzednią wypowiedź... ;p Ale chciałam zapytać, co słychać? Jak tam sprawa z tym chłopakiem? Coś się wyklarowało? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze drogie panie lubia sobie \"jezdzic\" po nieobecnych. i przypinaja latki komus, kto nie moze powiedziec nic na swoja obrone. jesli to mialo byc zabawne, to nie bylo. swiadczylo raczej o czyms wrecz przeciwnym. z calym szacunkiem - NIGDY nikogo nie obrazilem ani nie \"obluzgalem, (a z pewnoscia zadnej z kobiet). i tak, jak powiedzialem/napisalem wczesniej, nie udzielalem sie w niniejszej rozmowie od wielu, wielu stron. jesli ktoras z pan ma inne wrazenie, to juz nie moj problem. co mialem do powiedzenia - powiedzialem. i jeszcze raz - Asiu, zycze Ci pomyslnego zakonczenia calej tej historii. paniom natomiast zycze wiecej tolerancji i wlasciwych interpretacji. tyle. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna. Nawet nie wiesz o co chodzi i już się wtrącasz. Co Ty?! Lekkich obyczajów panienka jesteś? Co to za nick w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo nagle nie kumam
się pojawił :D żałosne. Wstrętny śmiec... wciąż sie za kogos podający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaa
może kłapołuch nie umie ale Ty wykaż się odwagą i splaw w koncu tą bratex, bo to jakiś dzieciak przeciez, niedojrzała gówniara a jej teksty to zakrawa na kpine - poziom podstawówki normalnie. Nawet ripostowac jak 'dorosła' osoba nie potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratex, czy jak Ci tam... Poziom sobą reprezentujesz zerowy... To nie jest zabawne. To jest żałosne, robisz z tego miejsca stodołę. Jeszcze raz Ci napiszę, spadaj stąd! Swoją drogą - ciekawe, skad tu się nagle wziął nie kumam? Wtedy kiedy ja byłam ostatni raz, też był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo on caly czas
sledzi topik i się podszywa, nie widzi jednak ze my wyczuwamy jego styl pisania nawet z konca swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaa
nie, juz nie uczęszczam ale mam całkiem niezłą pamieć. Swoją droga mogłas się szarpnąc na lepszy tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×