Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość plamka na szyi

Temperatura w 57dc, po luteinie, cien szansy na ciaze?

Polecane posty

Gość plamka na szyi

Boze, chyba oszalalam. Mialam juz nie nakrecac sie forum, nie przywac wykresu temperatur, ale same wiecie.... Staramy sie o dziecko. Okresy mam dosc nieregularne - od 31 do 36 dni, 2 razy w roku zdarzaly sie do 49. Ale aktualnie okresu nie mam od 57 dni. W 20 dc bylam u ginekologa- najprawdopodobniej nie mialam do tego czasu owulacji, nastepnie bylam u gin w 51 dc i ten stwierdzil,ze ciazy nie widzi, ale moze byc roznie - dostalam luteine i przez 5 dni bralam ja 2 razy dziennie. Moj wykres temp wyglada tak: od 1dc do 43 temperatura od 36,4 do 36,8 bez skoku(wygladalo na cykl bezowulacyjny,ale okresu nie bylo) od 44 do 47dc - nie mierzylam temp, bo nie mialam sily 48 dc - 36,85 od 49 do 57 - 37 (dzis nawet 37,1) Luteine bralam od52 dc do 56dc Test poki co wychodzil negatywnie - ostatni robilam w 50dc Czy ja mam szanse byc w ciazy? Objawy: bol plecow, i bole podbrzusa-dosc lekkie i w miare sporadyczne (ale objawy to ja chyba moge meic z powodu braku okresu jak i z powodu ciazy) Chyba strzele sobie w leb jak zobacze kolejny raz 1 kreske, albo krew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×