Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość biedroneeeeczkaaa
witam ja tez tak mam tylko ze ja chyba wcale nie jestem ladna zreszta przestalam siebie jzu tak postrzegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam👄🌻 biedroneeeeczkaaa przeslesz mi zdjecie swoje.moim zdanie to bzdurka nie ma kobiet nie ladnych sa tylko zaniedbane lub nie pewne siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
tak mysle bo zwyczajnie mam pecha do facetow i tyle zawsze mnie olewaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
WildOrchid ok moge wyslac Ci swoja fotke podaj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
szczerze napiszesz co myslisz? ok? ja i tak wiem swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
wyslalam swoja karykature:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w tym momencie jak bym siedziala kolo Ciebie to byc dostala ode mnie porzadne lomoty.jestes sliczna i co najwazniejsze sympatyczna dziewczyna!!mowie powaznie ze pierwsze co to pomyslalam ze jestes bardzo sympatyczna takie sprawiasz wrazenie.a jak zle sie czujesz w swojej skorze to moze cos zmien w sobie??kolor wlosow cokolwiek powinno pomoc a martwic sie nie masz czym bo ladna jestes!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
dziekuje CI za mile slowa ale tak juz zaczynam myslec o sobie bo faceci mnie zwyczajnie olewaja albo perfidnie od razu ciagna do lozka wiec jak mam byc dobrych mysli?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
no ja nwet ost bralam leki uspokajajace tak sie zaangazowlam a on co zrobil?poszedl do innej albo moze juz z nia wtedy byl a mnie zwyczajnie olal:O zalamalam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneeeeczkaaa w zyciu nie wolno sie tak zalamywac przez facetow.Ty sobie pioredzielisz watrobe lekami i zalamujesz sie a on co?poszedl do innej NIE WARTO SOBIE TAKIM ZAWRACAC GLOWY.zacznij skupiac uwage tylko na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
tylko jak mam to zrobic ja sie z tym mecze juz odmarca i co? myslalam ze jest juz dobrzez ale ost sobie przypomnialam i znowu mnie wzielo:o mam zwyklego pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaa:) co znaczy 5?? piatka?? albo przybij piatke??:P a czemu ja Twoich fotek ni ewidzialem ,co?? i ile masz wzrostu?? pytania do Iwy'] a do biedroneczki tez ma prosbe:D oczywiscie o fotki,wypowiem sie na Twoj temat jelsi chcesz,a i jesczez jedno ,ak mowisz,ze faceci Cie ciagna od razu do lozka to musisz cos w sobie takiego miec,ale w sumie faceci sa zli i wiadomo,jak ktos wyglada super to od razu ma glupei docinki itd... jak co to moj mail pietrekpietro@interia.pl Wild co slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneeeeczkaaa na to nie ma lekarstwa Ty sama musisz zrozumiec ze nie warto.a do tego czasu moze fajnie bylo by sie czyms zajac poswiecic??fotografowanie malowanie granie arobik pilates joga tenis dodatkowa przyjemna praca??hmmm? pomysl nad tym zajmiesz sobie glowke tym a onim zapomisz.moze jakiegos zwierzaka potrzebujesz??zwierzeta lagodza obyczaje:)a jak mam dola to ide do tych moich miska jeden kladzi mi sie na kolanach drugi sie do mnie przytula i odrazu o niebo lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pascal-a u mnie chyba dobrze nie spalam niestety dzisiaj ;) siedze sobie w pracy na szczescie mam swoje biuro i nikt mnie nie oglada dobrze ze pracuje w taki sposob jaki pracuje bo juz chyba dawno by mnie wywalili bo nic nie robie tylko stukam w laptopa dorabiam sobie kawke albo herbatke i jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
ja ich nie prowokuje nie jestem taka smiala wrecz odwtronie czasmi siedze sobie cichutko nikomu nie zawadam i slysze glupie komentarze nawet nic nie robie:O tak pracuje studiuje chodze na basen ale coz z tego:O wyslalam i Tobie fotke ale to jzu ostatnia osoba ktorej wysylam sam ocen czy ja mam w sobie cos takiego co ich prowokuje do takiego zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneeeeczkaaa pomysl nad tym ze sprawiasz wrazenie osoby milej i sympatycznej co dla faceta moze oznaczac ze jesli jestes taka slodka to i latwo wierna i nie umiesz rozmawiac wiec mysla sobie ze latwo da sie zaciagnac Cie do lozka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
to jaka mamm byc niemila i nie-sympatyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Witam :) Biedroneczka , skoro piszesz że faceci cię ciągną do łóżka to widocznie jesteś seks bombą :D A tak na powaznie to nie ma brzytkich dziewczyn . Sa tylko zaniedbane lub niepewne siebie :) A po drugie najważniejszy jest charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet gdbybys sie starala to Ci sie nie uda taka jestes i sie nie zmieniaj.ja poprostu powiedzialam jekie faceci maja wrazenie o Tobie ale przez to wrazenie nie warto sobie glowy zawracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Biedroneczka a wyślesz mi ? Ja ocenię Cię z wszelkimi szczegółami i powiem całą prawdę. Izoldzie22 powiedziałem co musi zmienić , więc i Tobie też powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
ja i seks bomba raczej nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
no ok moge cI wyslac ale podaj adres odpowiedz mi na mailao ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
milytvardziel1@o2.pl tam jest jedynka na końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×