Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

co nie? a jak jeszcze widze jakieś pozawieszane na swych to mnie wrywa ( nie wiem czy to jest poprawnie :P ) w krzesełko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dasz rade...:) Pomyśl sobie... O Tch złych chwilach...:) Odrazu Ci przejdze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi byś zapewnił kawałek podłogi do spania to z chęcią bym odwiedziła ten kraj , bo zawsze mnie tam ciągnęło :P a tak brakuje nam , ale ja np. chce ideału jakiegoś księcia na rumaku :P a jak nie to wykorzystać i porzucić lub się zaprzyjaźnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to jaki rodzynek;] co do lozka to mam dwa:P mozesz wpadac,a jak co to zawsze mozna zlaczyc:P hehe Ładnei,ladnei sobie z facetami pogryywasz:P to oni pewnie bede Cie tylko chcieli wykorzystac i porzucic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez złączania bo zawsze wpadam pomiędzy jak na takich śpie :P phi a mogą bo robie tak samo :P więc jak mi nie zależy to nawet nie mrugnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumeim rozumiem:P hehe no czyli sztuke kokietowania jzu troche opanowlaas:P ehehhe a mzna tez na jednym i wtedy w dziure zadna ne wpadniesz:p zastanwo sie:P heh pewnie,zapraszam was wszystkei:P ale i tak zadna sie tutaj nie zjawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ale wtedy to dziewczyny łóżko nasze :P a Pascal sobie radzi z podłogą , na dywanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal życie jest tak pokręcone ,że uważaj jak się nagle we 3 zjawimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pascal i w tym momencie nastepuje zaskoczenie;)-bywam w Holandii w kewstii zawodowej conajmniej dwa razy w miesiacu i co??:):)wiec jest mi po drodze i chetnie wpadne;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie spedze pare nocy z dwiema pieknymi kobietkami..zastanawiam sie czy ja przypadkiem Bi nie jestem;):):)👄-moze to by mi na lepsze wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe o tak na lepeij każdej z nas by wyszło ;P bo my siebie rozumiemy :P ale cicho , bo się zapierałysmy ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio?? to ja Cie zapraszam do siebie,jak jzu mowielm,lozko mam:D nawet dwa:) ... 3 mile i ladne kobiety :P czemu nie,ale ja mowie serio,mozecie wpodac tesknie za Polska i Polakami takze Polkami:) mnji mam nic przeciwko:) a jak we 3 sie zjawicie na raz to nawet moge spac w szafie;P eheh jak mozna was nie lubic co??:DP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe poprawka jeszcze jedna 3 ładne , 2 w sam raz , 1 żyrafa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam was wszystkie:) do siebei i mozemy zlozyc lozka i sie wyspac jak ludzie;d hehe damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie zastanawiam czy uzyskam zgode od sil wyzszych :) i czy zostane wypuszczona ,,na Holandie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam nawet bez damy rade ;) :P można zawsze na całonocne imprezowanie się wybrać ;) a wiecie cooo... tak mi przyszło do głowy , jakie macie ideały co do wyglądu? (chodzi mi to no nie wiem sportowca, jakis aktor itd? ) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ertre ja nie mam takiego jednego idealu.ale zawzze krecili mnie prawdziwi faceci z rozbudowana szczeka(wiem ze malo wazny element ale dla mnie jest:) :) i tacy dobrze zbudnowani nie lubie chudych musi miec facet wiecej cialka i nie chodzi mi tu o muskuly bardzo kreci mnie jak facet ma fajny brzuszek .no a poza tym zadbany i fajnie ubrany .jednym slowem musi mi sie podbac choc nie szukam idealu. i co wazne musi miec wypukly zgrabny tyleczek!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×