Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

czyli mamy rozumeic,ze jest porzadna dziewczyna,ktora nie kazdemu wchodzi do lozka?? Jesli tak to chwala Ci za to Mloda kobieto:) a Ty ertre widac,ze lubisz korzystac z zycia:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pascal moje dziewictwo dowodzi to ze nie wchodze kazdemu do lozka i jestem ostrozna szukam kogos w kim sie zakocham:).ale podzielam zdanie ertre ze czlowiek jak jest mlody to powinien sie bawic i nie chodzi tutaj o seks;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj korzystam jak się da :P ale oczywiście w granicach swoich zasad ;) nigdy nie naginam ich dla nikogo , bo już wiem , że nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem,szanuje:) kazdy robi takk jak uwaza za sluszne;] ja tez z kazda do lozkja ni eide:P tyla z ta co mi sie podoba i chce:P hehe racja,jak mozna korzystac z zycia to trzeba to robic m,ale z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w zyciu bardzo wazna jst zabawa:)tylko ze ja zawsze bylam bardzo ostrozna..co nawiazujac do tematu topiku -dlatego nie mialam chlopaka moja ostroznosc i nieufnosc zabijala jakiekolwiek szanse na zwiazek:):) ertre-a z tego wywnioskowalam ze na kims sie zawiodlas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, tylko każdy ma inny umiar :P a tak poza tym to ja jestem chyba złośliwa wobec facetów , pozawracam głowę i pozostawie bez powodu , ale mam szczerą nadzieje, że kiedyś mi się to zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak , jednemu mogłabym oddać połowę swojego świata, a może nawet i cały,ale on nie chciał nawet o to zawalczyć jak miałam załamanie i powiedziałam mu ,że to już the end, cóż nie wie co stracił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze robisz Wild:) trzeba sie szanowac:) a mzoe kiedys trafisz na tego akurat jedynego i wtedy mu sie oddasz z milosci:);] a Ty ertre jestes niedobra:P bawisz sie facetami:P a Toba tez sie bawili,ze tak robisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, aż tak nie, ale wiem co mają w głowie :P i tak im nie zaszkodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam swoje nawyki ktorych nie zmienie.chlopak ktory podejmie sie zawalczyc o mnie bedzie mial trudny orzech do zgryzienia;) ertre-masz racje;)jesli ktos Cie skrzywdzil to odplac tym samym a niech sobie porabia nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym sie za Ciebie bral:P bo jestes wysoka:P ale co by wyszlo to nie wiem:P szkoda,ze Mloda:D ale moze kiedys:P hehe i nie badz taka pewna siebie:P kiedy sie na tym mozesz przejechac:P a co do tego faceta,to pewnie Ty tez troche zalowalas,a on pewnie ik tez,al etakei zycie:P moze kiedys sie polaczycie:P pierwsza milosc albo wielka milosc nie zapomian o sobie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest o co walczyc w Twoim przypadku;[] znajdzie sie na bank jaksi aman:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WildOrchid - hehe wiem ;) w naturze nic nie ginie trzeba zachować równowagę :P Pascal - hehe nie radzę, bo wredna jestem jak narazie ;P chociaż może spotykam takie osobniki, które u mnie to wytwarzają ;P a żałowałam on pewnie też,ale dostałby ode mnie 2 i 3 i 4 i 5 szanse, ale nie chciał żadnej.. Izoldzia - :D witaj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) i Wielkei dzieki:* mam rozumiec,ze sie podoba?? najbardzikej aktualne jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpier to musialbym Cie poznac:p a do tego zbyt dluga droga:P hehe nie mamdo Ciebie po drodze niestety:P ale za kilka lat moze sie zglosze:P jak jzu wydoroslejesz zmienisz nawyki:P pogadamuy ianzcej:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ok, ok :P a gdzie masz po drodze?:P a sądzę ,że wydorośleje jak już zaczne żyć 100%towo na własny rachunek więc troszke to potrwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczneee :) teraz nareszcie widać jakie masz śliczne włosy :) widzę też masz długąsne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co.. przed chwilą weszłam na nk , a tak jakies takie romantik zdjęcia i aż mi się smutno i zazdrośnie zrobiło :P cholera chyba coś ze mną nie tak :P Izoldzia ładne też to drugie, fajną masz bluzkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem :P ale mi tak dziwnie bo tak jakoś mnie tknęło , jak nigdy :P a jeszcze mi muzyka gra i bym poszła potańczyć, ale niestety u mnie w mieście w ciągu tyg nie ma gdzie iść :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi?? Po drodze mam np teraz w Holandii"D dawaj do Holandii to si epoznamy:P hehe kurde zapomnielem,ze do Ciebie ma blisko ertre:P heh moz edam rade przed Swietami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×