Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

gg dostaniesz przez maila :P ale jutro bo juz padam , a nadal tu siedze!! a Izoldzia podawała tutaj numer gdzieś na wczesniejszych stronach :) po raz ostatni dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:P hehe:P wiec jutro CI napisze co i jak:P hehe Dobranoc Wysoka Bestio:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldo sloneczko musiałam uciec bo dostałam zadanie od kierownika :-) Postaram sie jutro wpasc do was. ;-) mam wlasnie przerwe. Buziaki wam spijcie slodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Iwaaa...
A cóż to? Jeszcze nikt nie wstał? :-o Spioszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo WildOrchid :) jak miło :) przynajmniej nie jestem tu sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co tak :P taki jeden ciągle się we wpatruje już chyba od 3 miesięcy , ale to w szkole ;) ale nie w moim guście,. a jak u Ciebie? :) a i dziś po raz pierwszy jeździłam po mieście samochodem ;) ha i nikogo nie rozjechałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie przystawial sie dzisiaj policjant...ahh w czarnych bojowkach i bluzce(jak z moich marzen erotycznych heheh;):):) ) ale chlopak ponad 2 metry az sie przestraszylam go bo ja przy nim to takie chucherko;) ertre no to widzisz chlopak sie wpatruje a Ty nic;)a to pierwszy sukces jak nikogo nie rozjechalas pozniej juz tylko z gorki bedzie;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 metry czyli prawie jak JA:P heeh powinna sie mnmie bac:P heeh ja dzis nie zauwazyelm,zeby kolo mnie krecili sie wysokie i piekniekobiety:P heh co slychac>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pascal to bylo tylko takie pierwsze wrazenie.ale przy takim to bym sie czula bezpiecznie;)towar pierwsza klasa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on chcial numer ale ja jak to ja...zapalilam mi sie ta moja durna czerwona lampa w glowce i co..;)ale on czestwo bywa w tym miejscu co ja i powiedzial ze i tak wyciagnie ode mnie numer.ja to sobie przemyslalam i chyba sie z nim umowie kiedys;)ale widzisz to jest niebezpieczne miec przed soba obiekt porzadania z marzen erotycznych...;)z grzecznej dziewczynki moge sie zamienic w niegrzeczna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam raz się można zapomnieć ;) od czego jest życie młodej osoby?;) kiedy się wyszalejemy? jak będziemy starsze i zamężne? o nie! ;) teraz trzeba brać z życia co chcemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexu nie bedzie;) zreszta ze mna to raczej nie da sie odrazu wskoczyc do lozka;)a numer moze i podam zalezy jak bedzie sie staral;)jesli zobacze ze chodzi mu o cokolwiek wiecej to podam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×