Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

a mi sie podobal zawsze johnny knoxvilee z jackassow ale to jeden z wielu ktory mi sie podoba;) a to dawaj do mnie tego interesanta jak jest taki jak opisalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo tak on przystojny jest ;) ok jutro mu napiszę, żeby wymiatał do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dajcie znac co i jak:D bo widzew,ze tamat sie raczej kobiecy zrobilk:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal Ty dajesz swoje ideały :P a nie ,ze temat damski ;) a my przecież suprisa robimy więc nie znasz dnia , ani godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pascal a Twoj ideal kobiety jakies zdjeice czy cus...musisz sie wczuc w temat;) nie tylko to jest temat dla koviet.dla mnie jesli chodzi o kobiet idealem jest marliyn monroe,beyonce..wazne zeby miala szerokie biodra duze piersi i byla ladna z twarzy;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealy??:D jaks wysoka o twarzy milioan kobiet na tym swiecie z czyms w mozgu:D taki jest moj ideal:D a do tegpo widoczne piersi:) zgramny tylek ,ladne nogi:P ale tak tylko w erze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idę się myć , bo znowu się zasiedziałam , chwila i wracam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np kobieta Hamiltoan bardzo mnie pociaga,wysokie modelki,ale sa troche za chude jak dla mnie...kiedys byl ideal Claudia Schiffer czy jak ona tam mial:D i byla jeszcze jedna chyba ale tej nie pamietam;d Cindi Crawfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz pascal z tego co wymieniles to ja mam tylko piersi..ale coz nie mozna miec wszystkiego naraz;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi masz okazale trzeba przyzznac:) mozna sie nimi bawic:P no coz nie ma idealow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pascal wiem ze mozna sie nimi bawic bo sama sie nimi bawie i jestem z nich dumna jak cholera bo przy moim rozmiarze miec takie jedrne...ale to juz inny temat wiec nie ma co sie rozpisywac :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialem sie nimi przyjemnosci bawic,ale wierze na slowo:P przynajmnjeij widzialem je na zdajeciu o to duze daje do myslenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):)ja zawsze uwazalam ze kobieta musi miec chociaz jedna rzecz w sobie z ktorej jest dumna bo kazda ma w sobie cos pieknego ja uwielbiam swoje piersi i poswiecam im wiele uwagi;)a w dziewczyny co w sobie lubicie??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda i tak trzymaj. ja w sumie mam zadbane wlosy jak na rozjasnianie i mam podobniez zgrabne nogi ale ja uwazam ze za duzo co nie co mam na nich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz dosc pokazne piersi:) podobaja mi si etakie:) pewnie ni etylko mi:) co do piersi idealnych to musza byc w sam raz:P nie za duze nie za male;] mam racej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pascal jesli chodzi o moje zdanie idealnych piersi to - byle by jedrne niewazne czy male czy duze musza byc jedrne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda>>?? masz to wszystko z idealu??:D:P dobrze wiedziec ano tez dobry pkt widzenia z ta jedrnoscia piersi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem,rozumiem;d cholera gdyby wzrost byl idealny to ja bym sie tam gdzies kolo tego Wrocka zakrecil:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co w sobie lubie? hm włosy bo długie ;) usta , oczy , nogi również chociaż czasem mnie denerwuja bo spodni na długość nie mogę znaleźć :P a piersi też lubie , chociaż czasem wolałabym mieć mniejsze :( a i jeszcze lubię swoje dłonie i stopy , tak w ogole to całą siebie lubie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny przeciez my wszystkie idealne jesteśmy, nie uważacie? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja:D wysokie dziewczyny z reguly maja male czy duze piersi?? czy nie ma reguly do tego?? tak sie tylko pytam,bo do knca to nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×