Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość biedroneeeeczkaaa
faceci to dranie i tyle na koncu i tak wybieraja te "szare myszki" nie mowie tego z jakas ironia ale tak jest ja sama nie naleze do jakis slicznotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild:) to niedobrze ,ze nie spalas,al jak w parcy dobrze,to trzeba przynajmniej zapisac na plus;]...a gdziue Ty pracujesz?? biedroneczka,fotke widzialem i komentarz jest na mailu;] jest popzytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
co nie zmienia faktu ze mam pecha do facetow i trafioam na tych "zlych" coz pozostal mi zakon hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
hahahahaha :D No nie ! Niezła prowokacja :D:D:D Albo pomyliłas się i przesłałas mi nieswoją fotkę Albo patrząc w lustro widzisz duchy :D Przecież ty jesteś śliczna . Blondyneczka z sympatyczną buźką działa tak na faceta jak urodzinowy tort na głodnych gości . Zazwyczaj jestem krytyczny ale u Ciebie nie mam do czego się przyczepić , jak do tej pory jesteś największym ciachem na kafe :D A widziałem juz kilkadziesiat fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal-no tak nie ma to jak robic dobre wrazenie i nic wiecej:)a co do pracy nie jestem spelniona zawodowa ale finansowo jak najbardziej.chcialam byc policjantka sekcji kryminalnej ale coz nie udalo sie mam swoja firme ktora mnie absorbuje ale moze jeszcze kiedys zglosze sie do policji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
a skąd jesteś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Przez Ciebie znowu muszę iść po swojego kociaka bo mi się przytulać zachciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
milytvardziel. tak to moja fotka dziala ale nie na tych co trzeba a jak mi siejakis spodoba pozniej sie okazuje ze ja jemu tez toitak nie wiem czemu mnie zostawia( tak bylo ostatnio) i jak mam sie nie zalamac dzieki za "fajna"opinie az mi sie glupio zrobilo hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Cześć Złoty :) Czy to ty jesteś tym Krzyśkiem z którym rozmawiałem na temat włosów ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty swoja firme otworzylas:P ale przeciez Ty jestes jeszcze z tego co pamoetam Mloda osoba:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Pascal ::: Ale jaki masz problem z otwieraniem firmy ? :) Wystarczy mieć genialny pomysł i wystarczy. Sfinansować mozna z kredytu . Gorzej jak wyjdzie klapa :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Złoty , ja musze chyba od Ciebie nr gg wyciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milytvardziel. oj prawda pomysl byl dobry wszystko wypalilo a rozkrecilo sie w ciagu niecalych dwoch miesiecy wiec co moge powiedziec :sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Ostatnio pisałes mi o cytrynie ale jak tak sobię myślę to wydaje mi sie że może rozjaśnić kolor :( Chciałbym mieć taki jaki mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczkaa --> bo to duper byl i tyle! nie widzialam Twojej fotki ale skoro tutaj ktos napisal ze na caffe jestes nr 1 to widac musisz byc ladna a on pewnie do konca swoich dni bedzie zalowal swego wyboru trzymaj sie! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
No to teraz się już szybko ustawisz :D Bardzo poważny problem ( ustatkowanie się ) masz juz z głowy :) A ja nie :( Boje się zaryzykować bo ze względu na otoczenie nawet najlepszy pomysł może nie przynieść tego czego by się oczekiwało :( Musiałbym się wyprowadzić z tego bezludzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Złoty , tak , koniecznie :( Bardzo bardzo byłbym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Mała dziewczynka :::: Jest , jest ładna , jak dla mnie to ślkiczna :D Tylko że uciekła już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 lat i wlasna firma to chyba cos rzadkeigo,no chyba,ze sie myle... otworzyc firme mozna,ale sztuka jest ,zeby ta firma na siebie zarabiala i swoich pracownikow...no chyba,ze ta firma to tak tylo na chwiel,a kasa byla z Unii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milytvardziel. zabezpieczyc sie na przyszlosc to pierwsze to co zrobilam z pieniedzmi nie wydawalam na glupoty a teraz juz moge sobie powydawac na pierdoly i jestem dumna z tego ze rodzice nie musza mnie utzrymywac tylko jeszcze ja im daje kase ale pomyslalam ze wazniejesze narazie sa pieniadze niz spelnienie zawodowe i otorzylam cos oplacalnego ale zuzpelnie nie w moim temacie.ale coz nie zawsze mozna miec wyszstko naraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
bede za 30min ide zjesc obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal - nie mialam ani branych kredytow ani dotacji.firma zarabia na siebie jest dopilnowana no i sie rozwija potwierdzeniem tego jest to ze firma dziala takze za granica dlatego czesto wyjezdzam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Pascal :::: A kto otwierając własną firmę nie zatrudnia w pierwszej kolejności osób ze sw3ojej rodziny , znajomych itp ? :D A tak swoją drogą to Ty nawet nie wiesz jaką kasę można zrobić na zwykłym spozywczym sklepie :D Mam znajomego , który otworzył mały sklepik spozywczy. Miesięczne obroty to ok. 250 tyś zł. Marżę ma ok. 20% więc czysty zysk na poziomie 50 tyś zł. Koszty miesięczne ok . 10 tyś. Tak więc w dwa lata zarobi milion złotych :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milytvardziel. - prawda mi pomaga ojciec ktory sie troszke lepiej na tym zna ja zajmuje sie finasami i pilnowaniem ludzi ale sama bym sobie nie poradzila bo mam coraz wiecej pracownikow i zlecen wiec jesli ktos mi powie ze z rodzina wychodzi sie najlepiej na zdjeciu to guzik prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardzielu nie sadze ze rozjaśnisz Jestes brunetem? nad gg pomyślimy :) załapie Ciebie później na kafe..... teraz jestem troszkę zajety ..... postaram Ci się pomoc..:) będzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×