Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość biedroneeeeczkaaa
poznalismy sie za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
no , gamoń :( To była 2 lata temu :D Teraz bym tak nie zrobił ale i tak nie za bardzo wiem jak sprawić aby zawrócić ofierze w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kurde ,no to tak ,zle i tak niedobrze,a teraz on pewnie nic nie wie o Tobie ,co i jak czy wie cos?? a moze o Ciebiue wypytuje?? a jak bys teraz zrobil??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
nie wypytuje bo nie ma kogo nie ma do mnie zadnego kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
dokladnie i nic o mnie nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zes go zalatwila bez mydla...to ile Wy sie znaliscie?? ze nic nie wie co i jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Teraz to wiem że sporym plusem jest pierwsze wrażenie. Odwaliłbym się na przystojniaka :D Chociaż w sumie ze mną to jest tak że to zazwyczaj dziewczyna mnie podrywa a nie ja. Tylko że te które podrywają to mnie nie kręcą bo to przeważnie tapeciary , które mają tipsy lub pofarbowane włosy lub cos jeszcze innego. Mnie najbardziej kręci naturalność , wysportowana sylwetka , skromność :) Teraz to bym zrobił tak : Podszedł bym do dziewczyny i powiedział wprost ::: Słuchaj , gdy rozglądam się po wszystkich dziewczynach to tylko Ty wzbudzasz we mnie zainteresowanie. Poznamy się bliżej ? Coś takiego i już , nie będę kombinował bo jak kombinuje to skutki sa mizerne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
to on mnie zaltwil a co mialam zrobic blagac go? to wolalam sie usunac w koncu ma to co chcial a mnie nie chcial:O znalismy sie ok 1 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
nie zna mojego polskiego numeru tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
wyszlam na idiotke nie zapomne tego uczucia czulam sie jak ostatnia kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Biedroneczka ma rację. Tez bym tak zrobił. Gdyby mi dziewczyna coś takiego zrobiła to nie chciałbym jej więcej widzieć . Nie znienawiści ale dlatego aby nie cierpieć. Poprsotu chciałbym o niej zapomnieć i już. Nie potrafiłbym nigdy traktować jako przyjaciółki osoby która wcześniej kochałem. ZAwsze wracały by te miłe chwile w pamięci i tym samym ból :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok to sporo,a rozmw=awialsicie kiedys o tym ,czy Twoja kobieca duma nie pozwolila CI na to?? mielsicie jakie splany czy bez wiekszych zalozen na przyslzosc?? to jets zawsze b wazne... Mily,powiem,Ci ze dobre,ale tak dziwnie brzmi,jaknbys szukal kobie tylko n aulicy:P bo mowis,e sie rozgladales,np przechodzielm i Cie zauwazylem,gdyz podoba mi sie Twoj usmiech:D albo wyraz twarzy jak sie nieusmiechala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Pascal :::::: No to ty teraz powiedz jakbyś zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
plany bycia ze soba jak oboje przyjedziemy byly po tym jak to sie stalo nie rozmawialam z nim niby co mialam powiedziec????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
znalismy sie rok ale nie bylismy para nasze wspolne niby bycie razem zaczelo sie tuz przed powrotem do domu i stad byly te plany ja mu nie mowilam ze mi sie podoba ani on mi bylismy tylko znajomymi wyszlo to pozniej tuz przed koncem sie wydalo i wtedy nastapily plany bycia razem ale sie nie udalo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
dla niego moze to nic nie znaczylo moze ja tez bylam przygoda i tyle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie,jak do konca nie byliscei pewni tego i nie bylas jego dziewczyna nawet ,to troche dziwnie to teraz brzmi,nie mowilas mu nic i on Tobie tez,moze tamta byla barzdeij odwazna... Co ja bym zrobil,nie wiem,bo nie wiem jaka byla dokladnie syt,ale ja jestem facetem i ja bym n apewnoi zrobil to oinaczej czesc:* wysoka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
no wlasnie sama jestem winna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneeeeczkaaa wina zawsze leży po połowie! Pascal nie dobijaj bo dziś mnie dobił mój wzrost..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erter co Ty gadasz?? czemu?? biedroneczka z tego co piszesz to troszke dziwne,ze az tak to przezy;as,moze dlatego,ze jestes wrazilwa kobieta... wiem jedno nie popelnisz jzu 2 raz tego bledu,no chyba,ze zgodnei z cytatem"Polak przed szkoda ipo szkodzie glupi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
zadne z nas nie powiedzialo tej drugiejco czuje tylko oboje mowilismy to jednej kolezance ktora o tym wiedziala i nic nie powiedziala mam do niej zal o to:O a z drugiej strony po co mowil ze jak wroce to zrobi wszystko aby ze mna byc a bylo inaczej? wiec podejrzewam ze chodzilomu calkiem o cos innego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneeeeczkaaa
przezylam bo za nim pojechalam do innego kraju i zmienilam cale swoje plany i chyba mi odbilo na jego pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu u mnie rozmawiali o studniowce i co ja zrobie? potrzebuje partnera conajmniej 185! a wszyscy moi koledzy mają po jakieś 180 , czyli tyle co ja :( i stwierdzam ,że w końcu wyjdzie na to , że pójde z mym amantem ,ale to chyba on w obcasach,.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie laski takie wysokie
zawsze kręciły gdybym miał min. 190 cm ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie chwile. Pascal ja mam pakiet internet uaktywniony. Pisze tu darmowo. Nie place jak napisales za sms-y :-D No, jak na Ciebie to niska :-D Buziaki Dobranoc kochani :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i kolezanka dobrze zrobila ,ze wam nie mowila,moze on chcial Cie oszuakc albo tylko wykorzystac... ertre ja sie nadakje na Twojego partnera,ale neistety mnie wtedy w Polsce nie bedzie;P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×