Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

ma Iwonko lekarstwo :) to tak ostatni posiłek jedz 17-19 vegański 1,5 godziny po jedzeniu pij napar z szyszek chmielu zaparz nawet do litra do termosu i pij powili ciepły, jest skuteczny..:) jak po nocy to tez pij rano... :) szyszki chmielu kupisz w sklepie zielarskim są tanie :) możesz pic mięte ale jest mniej skuteczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal , haha dziękuje za dobre chęci ;) chyba w koncu jakis anons zamieszcze :p Złoty zdradź swój przepis na dobre spanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty moim lekarzem bedziesz :-D Naprawde nie moge usnac :-( Najgorzej jak mam na rano do pracy. O 4 pobódka a o 2 momentami klade sie spac :-( Hm... a to lekarstwo dobre jest w smaku? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe serio nie ma u was wysokich facetow w szkole?? u mni ebyli,np ja:P hehehe a gdzie chcesz zamiescic ten anons??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
A czy to prawda że pokrzywa jest taka dobra ? Mam takiego znajomego który z pola rwię pokrzywę i je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio nie ma :( a jak jest może z 5 to zajęci(i to przez niższe,więc i tak szans bym nie miała ;) ) i co ja pocznę? hmm... nie wiem do biura matrymonialnego się zgłoszę, ze potrzebuje partnera na 2 noce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty , a powiedz wstaję się wtedy wypoczętym nawet bo jakiś 5h spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ertre weź se chłopa tak min. 190 :) tak skuteczne dieta a przede wszystkim bardzo zdrowe skąd wiesz że ja znam jakieś diety na odchudzanie :) prawie wszystkie te diety odchudzające są raczej kiepskie nie dostarczaj odpowiedniej ilości wartości odżywczych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skąd ja takiego wytrzasnę? :( chyba sobie pójdę sama i będę wyrywać tych co przyszli z dziewczynami, a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ertre też mas z problem ze snem? żeby wstać w miarę wypoczętym to posiłek jeść należy najpóźniej do 19 i wegański np . twaróg plus warzywa (sałatka) a czy wypoczęta to zależy zacznij pic tak po 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak :( a ja ost. posiłek jem tak 17-18 ;) potem najwyzej jakiś owoc warzywko ;) a jutro idę do zielarskiego zakupić te szyszeczki chmielu :) a powiedz mi one są w saszetkach czy pisze ile się ich wsypuje? bo ja zawsze przesadzam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Złoty , jak znajdziesz kiedyś chwilke czasu to wejdź na pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ertre nie wiem czemuwysocy nie biora sobei wysokich:P dziwnie to dla mnie,ale spokojnie,zobaczysz,ze kogos znajdziesz wysokiego:P predzej czy pozniej:D a Ty potrzebujesz na studniowke czy na poloneza?? jak na studniowke to umiesc ogloszenie jakies:P ehe na bank sie znajda na Ciebie chetni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
ertre , a może melisę wypróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studniowke i poprawiny :P czy jak tam się to na drugą noc nazywa ;) a ja tez nie wiem, bo mi sami średni pozostają!! nigdy nie miałam faceta wyższego od siebie więcej niż 2-3 cm :[ miły próbowałam czasem piłam litrami i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde:P pochodz po swoim miescie:P kogos musisz znalezc:P albo dfaj ogloszenie w jakies inne szkole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
ale co nie ja ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×