Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

magnolia znam Cie za krotko by Cie oceniac. I znam tylko z literek. Mogłabym cos napisac jakbysmy spotykaly sie w realu.... Po literach nie da sie tak poprostu napisac co robisz zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem magnolia2 bo ktoś kiedyś powiedział na mnie magnolia, a 2 to moja u;ubiona liczba:) Iwcia masz rację.nie da się ocenić człowieka po parunastu postach. ale możesz przecież napisać czym Cie denerwuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwujesz mnie pytaniem -Co Cie u mnie denerwuje:D Nic!! Nie ma takiej rzeczy u Ciebie ktora by mnie wyprowadzala z rownowagi:D:classic_cool::);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łowiecki ja juz ide sie zdrzemnac bo na nocke dzis ide😭 Pa🌻🌻👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strój, ręcznik, grzebień, krem do twarzy, żel pod prysznic, CZEPEK:-o:-o:-o- wszystko gotowe, ale nie PONTON!!:-O pływam sama!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię chodzić na basen bo:: -jest za mało czasu żeby się przebrać i wysuszyć -po basenie wyglądam jak koczkodan -mam celulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha:o To jakie sa twoje ulubione zajecia w szkole?:) Chyba juz o to pytalam ale zapomnialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helaa
Kurde.. doszłam do trzynastej strony tej interesującej konwersacji i nie miałam juz siły dalej czytać. Coż niestety na 254 stronie siedza już same dzieciaki i temat gdzieś umknął ;/ miałam nadzieję, że jeszcze poklikam z Izoldą , Bulwą a tu kicha ;P cóż mimo wszystko pozdrawiam ;] aha Młoda normalnie kocham Cię za to poczucie chumoru xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie religie, sztuke, chemie:) i bardzo chciałabym abyś mnie zaszczepiła lubieniem w-f-u:D dzisiaj rzucałam piłką lekarską mój najlepszy wynik- 5.90 :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, mnie Hela nazywa dzieciakiem:) ale ona ma racje. miałam Cie odwiedzić, a okazało się że siedze tu do tej pory.. możliwe że zaburzyłam wam topik:( kiedyś narzekałaś że Cie ktoś nie odwiedza tutaj.:( myśle że mówiłaś o pomawiacz, albo Złotym..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Hela nie bedziemy gadac caly czas o tym jaka Izolda jest ladna i jak byla sama:o Skoro piszesz ze zboczylismy z tematu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia nie pisz tak:( Udajmy, ze jej tu nie było ;):) Stary -5- 🖐️)))) To napewno nie jest Złoty kwiatku:o Zawsze jak tu wchodził humor mi sie poprawiał:D Wyróznia sie wlasnie wysokim poczuciem humoru;) Teraz nawet nie widze go pod innymi nickami:o Ani na pomaranczowo. Chociaz raz napisalam cos do niego to bylo troche niemile:o:o:o:o:o Ale za nim sie kapłam, ze to on bylo za pozno:o:o:o:o Moze sie kapnal, ze to ja:o:o:oNie wiem:o:o:o Tzn.nie jestem pewna czy to on byl tak do konca:(:o:o I patrz jak zwykla pomarancza popsóła nam humor:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopnal bym takiej do dupy:o Wlazi i pierdoli glupoty:o Kto jej kaze to czytac? Co to bajka jest? :o magnolia a ty nie smuc sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze to jest ta ertre czy jakos tak:o Nie wiem? Nie chce mi sie szukac jej nicku po calym topiku. Bulwa przestala sie dzywac do mnie i Izoldy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×