Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

ktosiek - szkoda klawiatury na to coś -- atak mrówek jest najgorszy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje szkoda na tego zboka🖐️ a wyginaly wam sie juz paluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeszcze trochę i faceci w białych fartuchach przyjmną mnie pod swoją opiekę.:D Starszy facet-----> do kogo to mówisz mozna zwariować.Przecież wyrazasz się bezosobowo.Jestem bardzo uczulony na takie wrzucanie tematu. Jeszcze w dodatku po burzach jakie nawiedziły te strony czuję się fatalnie.Noga doskwiera jak diabli.Ani laptop nie pomaga aby ukoić to wszystko.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik to mi sie jeszcze nie zdażyło;) desznik czołem:classic_cool:🖐️ A miałam Cie pytac o noge. Masz ciagle bole czy co jakis czas Cie nawiedzają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik- a co Ci sie z "małopolską" nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabli mnie biorą.To już nie te czasy co lezałem w Pradze na wyciągu po wypadku 3-y miesiące.Było to Straszne ale wytrzymałem i.......nauczylem się języka czeskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:30 [zgłoś do usunięcia] desznik09 deko z tym regionem swoim przesadziła nie uwazasz? prosze, wystarczajaco jasno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik - niech Ci żona pomaga, co tam laptop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik nie pozostaje nam nic innego jak tylko zyczyc Ci szybkiego powrotu do zdrowia;)🌻 Robicie porzadki:classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa i kręgosłup był nienaruszony.połamany w drobny mak. Prawe kolano roztrzaskane.Wszczepili implanty.żadnych bólów przez 10 lat.żle nastąpiłem dwukrotnie w ciagu dnia i wiązadła kolanowe popusciły.Z chodzeniem i pracą żadnych kłopotów. Deko przepraszam,może mialem sądny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że też jakis petycji do szefostwa kafe nie napiszecie,aby nie było mozliwości zapisywac się na czerwono.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Iwa.... Starszy facet magnolia desznik A mi kabel USB Wredna suka Ktosik deko 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×