Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

deko >>> hmmm ja wiem tylko o jednym nicku ....ale zainteresowany mowi ze 22 a to wykracza po za moje normy :) miec wiecej niz jeden dwa nicki mozna stracic swoja tozsamosc...to jakby kreowac za kazdym razem inna osobe..... bez sensu bylo by zmieniac nicki i pisac w tym samym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko-------------> poszperaj może znajdziesz:P ktosik----------> takie śmiałe wypowiedzi w ub.roku linka już nie będe dawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi kabel USB--------------> to byłoby uzasadnione ale soba jestem od 3 nicków.Ostatnich i dlatego rozpoznawalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w tym tajemnica ;).....1 nick zapamietaja wszedzie :) raz beda mowic o tobie zle a raz dobrze ale beda pamietac .....z kilkunastoma nickami bedziesz jak choinka w srodku lasu .....potrafisz znalezc te jedna wsrod 1000 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szperać w poszukiwaniu odmian desznika - to nie chce mi się :) wole coś bardziej interesującego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to przypomina tego na litere "z"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo o tym dyskutować ale nauczono mnie tego tutaj.Byłem na topicu używając 5 ksywek i 4 były te złe a 1 dobry.Zabawa dla mnie przednia.Doświadczeni kafe dawali się wpuścic w maliny po ok 200 postów wykasowano topić.Ale już to nie czynię .to było w przeciagu 3 miesięcy w ub roku.uzywam tych3 nicków.po kolei kasując poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo,że nie podam jakie były choć wszystkie mam zapisane+hasła do nich.Wracam do nich analizując wypowiedzi.Tak wyłapałem tzyniczną marysię przez 2 miesiące ją sledząc.Na jednym topicu zrobiłem pułapkę i wpadł.Okazał się facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko do ciebie nie pisałem nigdy na e-mail.Kilka luznych wypowiedzi i to wszystko.tutaj na innym topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik - ja żartuje przecież, nie bierz moich wypowidzi tak bardzo na serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napisałem kiedyś przy twoim nicku,ze mamy wspólnego znajomego.Dlaczego nie zareagowałaś.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy? ja nie mam znajomych z kafe no może 3 niki, ale watpie zebys ktorys znał. znajomych miałam kiedyś dużo na kafe ale było to juz dawno:) i szczerze mówiąc nie mam czerwonego pojecia o jakich "znajomych" piszesz, wiec albo mnie oświecisz, albo nie będę wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisales na topiku Tamari tym o fotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha przez znajomych rozumiem niki z którymi rozmawiam poza kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać Dobranoc.Jak chcesz jutro dokończymy ale jak podasz te nicki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc:) nikow nie podam, jak chcesz to napisz, nie to nie, bo nie juz nudzi ta zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam sie zastanawiam co tutaj jeszcze robię a ty bądz bardziej cierpliwa.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×