Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Mam czasem takie dni nie wiem czemu i skad to sie bierze. chyba kazdy tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jak się o takiej porze chodzi spać to wiadomo,że poranki macie bardzo krótkie i nieprzyjemne.Ile tego spania jak do pracy musicie iść.Pół biedy jak na inną godzinę ale na I zmiaę to przerąbane.:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik chandra ci minęła?Bo jak się nie wyspałeś tj.wyżej.:D a co byś powiedział na to,że muszę zlikwidować ten gips bo z bliskiej rodziny zmarł i muszę byc na tym pogrzebie.Cholera jasna co tu zrobić.Doradzcie coś.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik:)🖐️ Ale my lubimy noca pochulac:p Ej bez 0 0 chcesz sciagnac gips? I co potem bedziesz musial go na nowo zalozyc? Czy jak???? :classic_cool:🖐️🌻:)😍;)👄:classic_cool:🖐️🌻:)😍;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatnie da sie załatwić.Ale już mam tydzień go i psiakośc dylemat nie z tej ziemi.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej bez 0 0 chcesz -----------> nie kumam zero zero?????????/:PNapisz słownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...hmm......hmmm...... Staram sie postawic w twojej sytuacji i nie wiem:o Nie wiem co bym sama zrobila wiec doradzic i mi ciezko tobie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwaaa🌻🖐️desznik🖐️ ja bym nie sciagal.pojdziesz wsadzisz noge do dziury czy innego gowna i co zrobisz.odrazu poloz sie tam kolo niego:Dwiem moze to i nie jest smieszne ale nie ma co ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiazadła kolanowe nie sa zniszczone tylko nadwyrezone.A jechać 300 km w aucie to diabli by mnie wzieły.Pomyślę jeszcze nad tym.Dzieki za otuchę[sic!!!} Ktosik 0;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie jechal.sznuj sobie zdrowie.300 km to bedzie dla ciebie komszmar z ulicy wiazow:D:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek125 (ilość postów: 4}---------->O:O robisz.:P Już załatwione.Dodatkowy samochód pojedzie.Trudno muszę to przecierpieć,aby tak złożyć szacunek tej osobie. AAAAAAAAAAAAAA przypomniałem sobie 🌻-ek 125 witaj.Będzie kolejne bombardowanie---->pytaniami.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy facet i ktosik szybko zbierajmy na to wesele CZK+I=WNM:D:D:D kwiatuszka tez to dotyczy:P(zbieranie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewiem:P obu dziś nie widać:D może już są na jamajce:D Witaj M-k125🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×