Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość Pozdrawiam Paluszka i Asterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrawiam Paluszka i Asterka
a czego po kątach sie wleczesz ty łajzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten twój sukces Iwcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trAlalalaa
pieknastronazycia.nivea.pl/pl/mezczyznamarzen/mezczyzna/id-104347 zobacz mojego wymarzonego faceta ! :) Odwdzięczę się tym samym, pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik oglulupiales?przeczytalem ta strone i o co ci chodzi?wogole po co pozdrawiasz jakies asterki i paluszki kto to jest? dziwny jestes.iwaaa nie przejmuj sie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak chrzest przyjąłem od Ktosika i zostałem IDIOTĄ i to na cafe.Więc tak proszę się od dzis do mnie zwracać.hahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR PSYCHOL
pewnie nie chcesz obciagać kutasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik ale ja sie nie przejmuje:) Ja sie tylko zastanawiam co sie stało, ze w ten sposob sie tak zachowuje:o Ale co tam u Ciebie :) Kupiłes tego laptopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik nie przejmuj się jak ci dam linka to dopiero zobaczysz co tam za rozpierdziucha sie działa.Wykasowali moje wypowiedzi i zagrozili ostrzezeniem Komp siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa kupilem:)dlatego dzisiaj tutaj jestem:Dale dopiero dzisiaj.teraz bede czesciej wpadac.a gdzie izolda?i jak sie ma nasz kwiatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik nie przejmuj się jak ci dam linka to dopiero zobaczysz co tam za rozpierdziucha sie działa.Wykasowali moje wypowiedzi i zagrozili ostrzezeniem Komp siada.ostatni wpis dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mnie to obchodzi?ty sie jarasz tym, ze \"rozierdziuche robisz\"?ze atakujesz innych bez powodu? to glupie i smieszne.i co chcesz przez to pokazac?ty sie chwalisz tym?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U kwiatuszka wszystko ok:) Izolda nas podglada bo widze, ze dostepna;) Ktosik ja nic z tego nie rozumiem:o Czy ktos mi moze wytlumaczyc co tu sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwaaa smieci tylko swoimi pomaranczowymi postami ktore wogole sensu nie maja:o po co wogole z nim gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopcze czy ja cię upoważnilem do podawania mojego wieku? Więc jutro będziesz się tłumaczył na śmietniku a także wytoczę Ci proces cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to ma byc kurwa facet zabawa???????????????? przezwales iweee??? lubie sie bawic ale nie w ten sposob przezywajac osoby ktore lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik przeciesz przyznales sie na jednym topiku ile masz lat?????????????????? wiec o co ci chodzi? myslalem ze kazdy wie o tym?????? nie ja juz zglupialem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik u setuni!! myslisz ze forum o tym nie wie? napewno kazdy czyta jej temat a tam sie przyznales do tego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku bo go wogole nie rozumiem?przyznaje sie do wieku na calym forum a teraz mie chce na smietnik dac?desznik wytlumacz mi o co ci chodzi bo przesadzasz:oiwaaa nie idz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De spokojnie:o Poprostu nikt nie potrafi zrozumiec co wyrabiasz? Dla Ciebie to zarty ale nas to nie bawi:( Ktosik pogadacie jutro i wyjasnicie sobie. De jest zdenerwowany i dlatego tak reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niego nic nie dociera:ojak mozna komus grozic procesem cywilnym,niech sie troche zastanowi tym bardziej ze na calym forum popdal swoj wiek:o i co mu to da?nic :oja tez jestem zdenerwowany ale bez przesady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×