Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

desznik z emotka:classic_cool: jest troche roboty ale z :) to raz dwa;) To wcale nie jest takie trudne jakby sie mogło wydawac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Ktosik*---------->po co tak dociskasz kolanem mnie do muru.:p czy to jest istotne i ważne kto,co ma .Czy zadawałem tobie takie pytania? Pytam przyziemnych spraw a ty się możesz tylko domyślać.większość adwersarzy nigdy w ten sposób nie pyta.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgoda buduje niezgoda ruinuje:classic_cool: Stare hasło ale b.aktualne.:D Dziwię się,że uważacie ,że tutaj była kłótnia.Tylko swobodna wymiana zdań n a wyższym tonie.:P Oczywiście nie odżegnuję się i podaję rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki topic założony gdzie czego nie wiem osoba jak jest na cafe udziela mi porad.Ale nie ma jej teraz więc jak chciałbys pomóc udaj się tam.Temat; SiteczkoD.Tam już jest zadane pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta klotnie napisalem z zartem;) Starszy facet a ty gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co tam robil:p ale jego nick zaczyna sie od duzej litery.chyba ze jest jakis z malej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu jeszcze niesmialy facet:D i byla ta menda zloty na szczesie juz tu nie pisze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie moze podobny nick;teraz dopiero spojrzałem na ilosć.może być pod innym nickiem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz mnie mylić, bo jest jeszcze "magnolia bladoróżowa", i wiele poszywów takich jak:: mongolia, mognolia..itp.itd.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka87
hej chciałam sie dolaczyc do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×